MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Potwierdzili swoją dominację w Polsce

Wiadomości: Suchedniów
Wtorek, 12 kwietnia 2016, 21:13
Aktualizacja: 21:15
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Bardzo pracowity weekend mają za sobą badmintoniści jeleniogórskiego Klubu Sportowego Chojnik oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego im. J.I. Sztaudyngera ze Szklarskiej Poręby, którzy wystąpili w Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików w Suchedniowie. W zawodach udział wzięli młodzicy: Łukasz Cimosz, Patryk Panasiewicz, Michał Majdecki i Maciej Kruszyński oraz juniorzy: Oliwia Socha, Agata Gościło, Aneta Niklas, Agata Iskra, Jagoda Goldwasser, Jędrzej Nowak, Dominik Gerlach, Rafał Jakiel i Paweł Kopański.

Łupem zawodników szkolonych przez Adam Słomkę oraz Sławomira Kowalskiego (ZSOiMS Szklarska Poręba) padły aż 4 medale. Oczywiście nie zawiódł jeleniogórzanin Łukasz Cimosz, który z turnieju przywiózł dwa medale (złoto w grze mieszanej w parze z Karoliną Szubert - SKS Matchpoint Ślęza oraz srebro w grze pojedynczej).

- Cieszę się bardzo z występu Łukasza, który zanotował kolejny świetny występ. W grze mieszanej z Karoliną Szubert od początku byli faworytami i nie zawiedli wygrywając turniej. Trudne zadanie miał w grze pojedynczej. Już półfinałowy pojedynek zapowiadał się ciężko, w którym Łukasz pokonał swojego odwiecznego boiskowego rywala Bartka Gałazkę (LKS Technik Głubczyce) 21:18 i 21:19. W finale chyba zabrakło troszkę świeżości, ale nie dziwię się bo to był 8 mecz jaki musiał stoczyć mój podopieczny. Bardzo gratuluje Łukaszowi - wyznał trener Adam Słomka. - Jestem bardzo zadowolony również z kolejnych medali zdobytych przez uczennice ZSOiMS ze Szklarskiej Poręby - srebra w grze pojedynczej kobiet Anety Niklas oraz brązu w grze mieszanej Jagody Goldwasser i Szymona Malika (UKS Trójka Tarnobrzeg ) - dodał Adam Słomka.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie taniej za wodę i ścieki

Zygzakiem po ulicy

Trwa "Davos" w Karpaczu

Udany start w Dobromierzu

Milanos tuż za podium

Wandale kontra naukowcy

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Bike Maraton pod Chojnikiem

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
569
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%