MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Potrzebni młodzi aktorzy do spektaklu "Miłość i żałość"

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 11 marca 2013, 15:25
Aktualizacja: 15:27
Autor: Org
Reżyser Mirosław Samsel oraz Stowarzyszenie Edukacyjne Teatr "Na progu" zapraszają do zagrania w spektaklu pt. "Miłość i żałość" na podstawie powieści Fiodora Dostojewskiego "Idiota". – Poszukujemy młodych, utalentowanych ludzi w wieku 18 – 25 lat do takich głównych ról: Książę Myszkin, Rogożyn, Nastazja Filipowna – informują organizatorzy castingu.

Przedstawienie w tej reżyserii powstało na Wybrzeżu. Grane było w całej Polsce. Cieszyło się dużym powodzeniem. Świadczą o tym o tym liczne recenzje teatralne. Obecnie realizowane przedstawienie będzie miało nowy, twórczy wymiar i nie jest powtórzeniem poprzednich przedstawień.

- Do udziału w przedstawieniu zapraszamy wszystkich, którzy lubią teatr. Jest też wiele ciekawych epizodów w których twórcy przedstawienia chętnie by widzieli młodych ludzi. Jeżeli osoby są w innych zespołach, to ich występ potwierdzimy na plakatach: "Gościnny występ na Scenie "Na progu" – twierdzą organizatorzy.

- Chętnych prosimy o kontakt z realizatorami przedstawienia do dnia 25 marca pod adresem: scenanaprogu@gmail.com lub telefonicznie nr: 798 252 465 lub 514 288 483

Ogłoszenia

Czytaj również

Poświęcili kapliczkę

Porządki na cmentarzu

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Komentarze (4) Dodaj komentarz

rymcycymcy 11-03-2013 15:38
Są w scenariuszu sceny miłosne, czy wyłącznie ...żałosne ? ;)
~acha 11-03-2013 17:20
rozumiem, że sztuka opowiada o pewnym rudym oszuście (stąd tytuł "..."), który niespodziewanie został szefem pewnej partii i premierem pewnego rządu. poszukiwani są teraz "młodzi, wykształceni z dużych miast", jako jego wyborcy, którzy jeszcze raz, tym razem na scenie teatralnej PO-każą swpją niedojrzałość, naiwność polityczną i ... głupotę, przez którą cierpią teraz miliony płacąc horrendalne podatki, będąc bez żadnej przyszłości i z rozpaczy są zmuszeni do opouszczenia Ojczyzny za chlebem i jakiejkolwiek perspektywy w życiu. rozumiem, że sztuka należy do gatunku tragifarsy...
~Henijo 11-03-2013 21:54
Do ~acha Człowieku,czy potrafisz rozróżnić sztukę od realizmu??? Dlaczego tobie scena teatralna i wielka sztuka utożsamiana jest z tym co dzieje się w naszej polityce???Wejdź na strony rządu i tam pisz takie głupie komentarze.Oddziel piękno teatru,od polityki!
~ 12-03-2013 14:09
przecież już wybrali to po co ten cyrk

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

To było bezpieczne?

Krzysztof Wiśniewski wiceprezesem DOT

Rodzinna wystawa

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
810
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%