MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Poszukiwany, poszukiwana

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 26 lutego 2010, 8:55
Aktualizacja: 8:56
Autor: TEJO
Dziewięć osób zatrzymano podczas cyklicznych działań policji, której celem jest ustalenie i zatrzymanie unikających odbycia kary za różne przestępstwa.

– W ramach środowych działań funkcjonariusze zatrzymali dziewięć osób, poszukiwanych w większości na podstawie nakazów doprowadzenia do Aresztu Śledczego. Wśród zatrzymanych był 35-letni mieszkaniec Kowar poszukiwany czterema podstawami prawnymi – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Mężczyzna od czterech lat ukrywał się w Niemczech przed wymiarem sprawiedliwości. Miał pecha: wrócił do Kowar i jeszcze tego samego dnia został zatrzymany. Poszukiwano go na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia za kradzieże i kradzieże z włamaniem, listem gończym za te same przestępstwa oraz na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania wydanym przez Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze.

Zatrzymany jest jedną z osób, które cztery lata temu włamywały się i okradały małe sklepiki spożywcze w Polsce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Serca pełne nakrętek

Bardzo słabe wyniki matur

Remont drogi nr 3462

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~gdzie sens 26-02-2010 9:20
Specjalna akcja.....? W Lubaniu chłop sam się zgłosił ... nie przyjęli !!!
bryŻid bardot 26-02-2010 10:38
Niektórzy wychodzš z błędnego założenie, że każdy cel uœwięca œrodki i cišgajš po sšdach Bogu ducha winnych ludzi. Zadeptać, wyczołgać, zadusić. Nie trzeba nawet żadnych radykalnych wyroków. Wystarczy na okres próby... zabrać człowiekowi prawa wyborcze i dostęp do pewnej pracy. Tak się łamie ludzi. Tak robiš ci dzisiejsi filantropi. Pienišdz zrobi wszystko – myœlš. A to nieprawda. Sš jeszcze sšdy pozaziemskie. Czai się tu już pewnie kilku głodnych prawników, którzy podpuszczajš takiego Ligęzę i innych, aby wydoić ich z kasy. A z kogo oni majš żyć jak nie z bogaczy. Tylko patrzeć jak wyœlš zaraz list gończy za pewnym emigrantem pod pretekstem rzekomej obrazy sędziego. Sędziowie nie należš do najbiedniejszych ludzi i czytajš Internet, ale przymykajš oko na byle g.... Dopiero jak im wrzuci to na tapetę jakaœ łajza udajšc, że pracuje, to muszš się zajmować bzdurami. Prawnik i sędzia to taki sam człowiek jak każdy inny œmiertelnik. Nie żadna œwięta krowa. Też podlega ocenie publicznej i polemice. Jeden sędzia, były prezes sšdu, z którym chodziłem razem do przedszkola, a póŸniej mieszkał w bloku na mojej ulicy, siedział na okršgło w pubie u Krzysia N. na Zabobrzu koło mojego kiosku i pił na umór, aż się przewracał. W życiu bym mu nie dorównał – wiecie o kogo chodzi. Raz go prowadził prominentny adwokat (JJ), który bronił samych mafiosów i mnie przed urzędem celnym. Może mam nawet ich zdjęcia? Może jest w tym Rotary Club Jelenia Góra paru zacnych i dobrych ludzi, ale nie wiedzš, że błšdzš. Sš œlepcami lub naiwniakami. Branie pieniędzy od takiego Billa Gatesa to tak jakby brać od handlarzy narkotyków. Jednemu się pomoże, a setki się uœmierci. Taka jest moja opinia, do której mam ponoć prawo w tym kraju (Powszechna Deklaracja Praw Człowieka – art. 18, 19)...
~gość1136 26-02-2010 14:50
Z wsłasnego doświadczenia wiem że w Rzeczpospoloitej niema niezależnych i niezwisłych sądów.krotko mówiąc wszyscy to jedna rodzina.Adwokatom którm płaci sie niemałe pieniądze do większości spraw podchodzą olewającą,bo nawet jak przegrają zawsze bedzie inny klient.Dlatego niechca dopuscić aby w tym kraju była konkurencja ze strony młodych ludzi którzy kończą prawo.
~gość1136 26-02-2010 14:59
Kiedyś miałem sprawe,oczywiscie odrazu z góry byłem Winny,w sadzie prosiłem jedynie o wizje lokalną na wskutek której mogłem dowieść swej niewinności oczywiście odmówino mi i na apelacji równierz.Bo Policjant który kłamał w żywe w oczy stracił by prce za składanie fałszywych zeznań.Więc lepej zniszczyć zwykłego człowieka.A adwokat który sie podjoł mojej sprawy przysłała praktykantke-jedna kpina,ktora niebardzo widzała o co chodzi. W Polsce sprawy wygladają tak KAZDY JEST WINNY TO TY MUSISZ UDOWADNIAC SWEJ NIWINNOSCI.
~pokrzywdzona 26-02-2010 15:56
Nareszcie cos sie ruszylo,policja od kilku miesiecy znala adres tego goscia pod ktorym przebywal za granica i nic.Ciekawa jestem czy pociagna do odpowiedzialnosci siostre Zbigniewa M. u ktorej on sie ukrywal przez trzy a nie cztery lata,jak twierdzi pani rzecznik.Tacy wykolejency powinni zostac zsylani na syberie a nie wyjezdzac spokojnie za zachodnia granice i psuc opinie obywatela Polski.Brawo Policjo,pytam tylko;dlaczego zamneliscie tego typa dopiero kiedy odwiedzil kraj,a nie wystapiliscie do Policji niemieckiej o zatrzymanie go w miejscu w ktorym przebywal,dokladny adres znaliscie od listopada ubieglego roku.
~olo 26-02-2010 15:56
Pewnie jakiś c...n usłyszał o "Cygańskiej Wyspie" pełnej szczęśliwości i przyjechał do domu. Wiadomo Kowary
~`~~ 26-02-2010 20:09
Policja ma nie najlepszą opinie a wymiar sprawiedliwości razem z politykami sięgają dna. Rzeczywiście w wymiarze sprawiedliwości dopuścić młodych którym jeszcze może coś się chcieć bo jak do tej pory to tylko kasa się liczy a nie jakaś tam sprawiedliwość a co to wogule jest?
Cień 26-02-2010 23:06
Jakbym przypadkiem był na tej liście, to jutro znajdziecie mnie w Niemczech Wikusia! Gdzie cię znajdę?
~Schengen 27-02-2010 0:50
akcja musiała być skuteczna - brak wypowiedzi piipi :-)
~do Cienia 3-03-2010 17:14
hahaha!!!!!!!!!! teraz sie pytasz, Cieniu. Trzeba bylo sie ze mna w Jelonce umowic na to piwko.....nota bene: mnie tez zatrzymali Panowie Policjanci, jak bylam w Jeleniej w lutym. Chyba mam przestepczy wyraz twarzy.Na drodze na Zgorzelec zatrzymywano wszystkie auta na niemieckich rejestracjach.Puscili mnie...ufffffffffffffffffffffff.......

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Szybko zapomniany staw?

Referendum coraz bliżej

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
873
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%