MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Poszukiwali chorej kobiety, znaleźli ją w Świeradowie Zdroju

Wiadomości: Region
Środa, 31 lipca 2013, 10:25
Aktualizacja: 10:34
Autor: Angela
Kilka godzin trwały wczoraj (30.07) poszukiwania około 60–letniej mieszkanki Małej Kamienicy. Kobieta z zaburzeniami psychicznymi zabrała mężowi klucze od drzwi i w nocy wyszła z domu. W jej poszukiwania zaangażowało się kilkadziesiąt osób, w tym rodzina, policja, straż miejska, straż pożarna karkonoska grupa GOPR oraz straż leśna.

To nie było pierwsze zniknięcie tej kobiety. Wcześniej wychodziła już z domu bez wiedzy rodziny. Dlatego mąż zamykał drzwi na klucz. Wczoraj w nocy kobieta wyciągnęła klucze z jego ubrania i wyszła z budynku. Od godz. 17.00 do nocy poszukiwały ją wszystkie służby, które przetrząsały lasy, okoliczne budynki oraz rzeki i stawy. Kobieta została znaleziona w Świeradowie Zdroju. Do domu przewieziono ją karetką pogotowia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Zatrzymania za wyłudzenia VAT – u

Wyczyny męża po alkoholu

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~EM 31-07-2013 14:48
Kobieta jest na pewno więziona przez męża, skoro wiedziała gdzie i skąd wziąć klucze to nie jest chora umysłowo. Bardziej niech wezmą pod lupę męża, może on ma zaburzenia psychiczne skoro zamyka ją na klucz.
~A/A 31-07-2013 15:02
To jest poprostu demencja. Wiem coś na tem temat. Policja zaleca zamykanie drzwi na noc. Przeciez nie zostawała sama zamkmnieta. Ludzie ! Nie przekrecajcie wszystkiego! Zajmijcie się soba i swoimi bliskimi.
~ 1-08-2013 10:38
W środe o godzinie 8,00 (rano) zgłaszlismy policji, że w okolicy Przecznicy błąka się kobieta - najprawdopodobniej chora umysłowo - Dlaczego wtedy nikt nie zareagował ?
~ap 2-08-2013 12:27
jeżeli ktoś nie zna sytuacji tej rodziny to lepiej niech się nie udziela ja znam osobiście tą kobietę i jej męża i naprawę nie jest mu lekko!!!!!!!!!!!!1l

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Czyżby Andrzej Duda?

Uwaga na oszustów – podają się za funkcjonariusza CBŚP

Pożar opuszczonego samochodu

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
753
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
14%