MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Posucha na pływalnie w Jeleniej?

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 6 lipca 2011, 14:43
Autor: waskipp
waskipp
Fot. waskipp
Kiedyś w Jeleniej Górze i okolicach znajdowało się wiele miejsc, gdzie rodzice z dziećmi i młodzież mogli bezpiecznie skorzystać z uroków pływania. Takie nazwy, jak Rakownica, basen w Sobieszowie, w Cieplicach, a niegdyś w Raszycach już wyszły z użycia.

Aktualnie jeleniogórzanie korzystają z basenu przy ulicy Sudeckiej, w Miłkowie oraz mniejszych basenów odkrytych, które znajdują się przy różnych hotelach. Odważni aktywnie spędzają czas na tzw. „Żwirowni”, „Balatonie”, czy też Zalewie Pilchowickim. Jakie niebezpieczeństwa niosą ze sobą niestrzeżone akweny wodne? Gdzie kiedyś znajdowały się pływalnie? Kiedy lepiej nie pływać w stawach oraz w jakich jeszcze miejscach można znaleźć ochłodę w upalne dni, dowiecie się w programie „Głos Ulicy”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komisja w terenie

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Miejscowości turystyczne z handlem w niedziele?  

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~roro 8-07-2011 8:19
Tak to prawda kiedyś była większa oferta: sam korzystałem, ale nie było też idealnie. Rakownica była bardzo śmierdząca, pamiętam nawet jak na basenie pływały ludzkie fekalia. Sudecka strasznie śmierdziało chlorem, teraz, to jeden basen, ale wydaje mi się,że szkoda np tych dziewczyn, które się wypowiadały w serwisie, na tym basenie tak tłumnie odwiedzanym można dostać grzyba skóry i narządów intymnych, a to ciągnie się potem latami. Żwirownia ładna,ale nie w momencie kiedy tłumy dresiarzy zakwitają nad brzegami ,śmiecą i degustują rozmaite alkohole, także nie wiadomo gdzie tu odpoczywać???
~Iza 8-07-2011 10:41
Baseny w Jeleniej Górze??Jakie baseny!?? Dla mnie nie ma żadnego w którym można normalnie popływać! To jest żenada! nawet Cieplice jako UZDROWISKO nie mają się czym pochwalić. Wstyd! Myślę, że Karpacz i szklarska Poręba maja ciekawszą ofertę!
~ 8-07-2011 15:19
a obiecywana lubanska bajka czy oszustwo .....
~Laki 10-07-2011 10:04
Zamiast fontanny w "widelcu" spalin -może by tak zacząć remont dawnego basenu na Lubańskiej.
~ktosiowa 11-07-2011 22:09
aquapark-sandra-karpacz-Polecam.
~ 18-07-2011 0:27
...a ja polecam ...wannę we własnym domu. Czysto tu i miło, no i praktycznie gratis! No chyba, że ktoś woli w ''rosole'' w takim przypadku zapraszam na miejski basen! Mnóstwo bakterii i kupę "menażerii"i wszystko we własnym"sosie". A ja mam to w nosie! ...Grzybice nie tylko stóp ale i pochwowe- (w zależności od zawartości gości). I wszystko to gratis dodatek. Czy ktoś chce czy nie na wynos dostanie! ...A potem tak szybko się z tym nie rozstanie. I TYLE mu z tego zostanie! Można więc jak ta mucha KĄPAĆ się ...a do głowy jej nie przyjdzie, żeby WYKĄPAĆ się w wodzie- prawdziwej h20 bez dodatków i giftów, uuuuffffffff.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Bulwar Cieplicki otwarty!

Studium na początek

Rowery z tablicami?  

Niebezpieczne wyzwania

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
297
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%