MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

„Postawimy Tuska przed Trybunałem”. Po spotkaniu z Macierewiczem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 21 czerwca 2011, 7:52
Aktualizacja: Środa, 22 czerwca 2011, 8:06
Autor: Petr
Fot. Paweł Przeorek
Wczoraj, 20 czerwca 2011 w Sali Widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury odbyło się otwarte spotkanie z byłym ministrem Antonim Macierewiczem, które moderowała Marzena Machałek – poseł na Sejm RP.

W założeniu, spotkanie z Antonim Macierewiczem miało dotyczyć sposobów przezwyciężenia trudnej sytuacji w Polsce. Na wstępie przerodziło się ono w pogadankę na temat katastrofy pod Smoleńskiem, w której 10 kwietnia ub. roku tragicznie zginął prezydent RP – Lech Kaczyński, a wraz z nim 95 osób, w tym Pierwsza Dama, czołowi przedstawiciele polskiej polityki i najwyżsi dowódcy Wojska Polskiego. Katastrofy, która podzieliła nasz kraj na „tych” i „tamtych”, wrogie obozy od ponad roku pozostające w bezustannym konflikcie.

Podczas wczorajszego spotkania w Sali Widowiskowej JCK, Antoni Macierewicz publicznie i w sposób bardzo dosadny wypowiadał się o katastrofie pod Smoleńskiem, sugerując obecnym, że był to zamach, którego dopuściły się władze rosyjskie współpracujące z rządem premiera Donalda Tuska. Co więcej, zdaniem Macierewicza Donald Tusk w kooperacji z Władimirem Putinem, premierem Rosji celowo fałszują „prawdę” o katastrofie Smoleńskiej, by ta nigdy nie ujrzała światła dziennego.

– Donald Tusk wyraził zgodę na pozostawienie wszystkich raportów o katastrofie Smoleńskiej w rękach Rosjan. Nie dość tego, do dnia dzisiejszego nie doczekaliśmy się raportu polskiego, który miał skorygować raporty rosyjskie. Takie działanie ma uniemożliwić Polakom poznanie prawdy, dowiedzenie się o tym, co faktycznie się wydarzyło – mówił były minister.

Co, według Macierewicza, wydarzyło się pod Smoleńskiem: – Do katastrofy doszło w powietrzu, a nie wskutek zderzenia z ziemią. Wiemy o tym, że jeszcze w trakcie lotu samolotem targnęły dwa wielkie wstrząsy, albo spowodowane „od wewnątrz”, albo z zewnątrz. Wiemy też, że w samolocie doszło do poważnej awarii mechanizmów, która sprawiła, iż stał się on śmiertelną pułapką. Czy przypadkowej? – spekulował.

Należy też dodać, iż zdaniem byłego ministra 7 kwietnia 2011 Donald Tuski i Władimir Putin pogrążyli rodzimą energetykę i gospodarkę umawiając się na długoterminowe dostawy rosyjskiego gazu do Polski. – Na 20 lat Donald Tusk przywiązał Polskę do siodła wierzchowca rosyjskiego. Za fałszowanie prawdy o katastrofie Smoleńskiej, działanie na szkodę narodu, na rzecz płk. KGB Władimira Putina, postawimy go w końcu przed Trybunałem Konstytucyjnym – podsumował Macierewicz.

Słowem, na wczorajszym spotkaniu z Antonim Macierewiczem było gorąco. Temperaturę na sali podnieśli dodatkowo przedstawiciele Ruchu Poparcia Palikota, którzy zjawili się w JCK z transparentami: „Błagamy, tylko nie o Smoleńsku” oraz „Wiara TAK. Kościół w polityce NIE”. Pierwszy z transparentów, w czasie krótkiej szamotaniny podarli im zwolennicy Antoniego Macierewicza, którzy nie kryli niezadowolenia z obecności „pomarańczowych” i wykrzykiwali „won, gnoje!”.

– Przyszliśmy na spotkanie, by wysłuchać propozycji zmian na lepsze. Propozycji, nie było. Był za to Smoleńsk, czego się spodziewaliśmy. Nie robiliśmy nic złego, trzymaliśmy transparenty i staliśmy z boku. W pewnym momencie podeszli jacyś panowie, podarli transparent i doszło do rękoczynów – mówiła nam Justyna Müller, tutejsza przewodnicząca Ruchu Poparcia Palikota.

Ogłoszenia

Czytaj również

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Doczekają się ronda

Komentarze (162) Dodaj komentarz

~Z ukosa 21-06-2011 8:22
Może po wyborach już nigdy nie usłyszę nazwiska Macierewicz ,Kaczyński, Ziobro, Kurski, Machałek i skończą się wreszcie brednie o zamachu i celowo rozpylonej mgle . Gdyby tak jeszcze zrobiono porządek z Radiem Maryja żeby nie robiło wody z mózgu swoim słuchaczom. To jest szansa na sukces.
~abc 21-06-2011 8:27
dziennikarz powinien wykazać się bezstronnością, tymczasem artykuł jest napisany w sposób tendencyjny, zgodny ze sztuką dziennikarską serwowana nam przez media maintreamowe. Autorze - a gdzie informacja na temat tego, że było ogromne zainteresowanie tym spotkaniem? zdjęcia mówią same za siebie...
~Europejczyk 21-06-2011 8:32
Same stare dziady i mohery na spotkaniu, których da się wyrolować metodą na w "wnuczka" więc uwierzyli w kacapoły marionetki politycznej.
~kkk 21-06-2011 8:35
do "Z ukosa". Jesteś naiwny/a jak mały Kazio. Jeszcze pare lat takiej "działalności" i sprzedadzą nas w skarpetkach. Bedziemy tyrać za minimum u niemca.
~ccc 21-06-2011 8:38
Panie 'Europejczyku', jeszcze kilka lat a i ciebie dziadem i moherem nazwą. Więcej szacunku, kult młodości i pieniądza to nie wszystko
~do kkk 21-06-2011 8:39
lepiej za minimum u niemca tyrac niz wogle nie pracowac
~tetete 21-06-2011 8:41
To chory człowiek. Jak można ciągle jątrzyć?
~abc 21-06-2011 8:43
jeszcze jedno autorze...wszystkie informacje, które podał pan Macierewicz są ogólnodostępne, wystarczy troszeczkę poszukać i włączyć myślenie - to naprawdę nie boli :) poza tym nie słyszałam na spotkaniu o żadnej teorii spiskowej, co udowodnić czytelnikom próbuje w w/w artykule szanowny autor...Jako ciekawostkę podam informację, iż wczoraj pan Palikot w "kropce nad i" stwierdził, że członkowie RPP w Jeleniej Górze na spotkaniu z posłem Macierewiczem zostali " skatowani, opluci i pobici parasolkami przez szalone staruszki"...zainteresowani mogą odnaleźć wczorajszy odcinek w internecie...czy potrzebny tu jest jakiś komentarz?
~ep 21-06-2011 8:43
Pan Palikot wczoraj w TVN 24 żalił się, że w Jeleniej ,,moherowe babcie" pobiły jego ludzi ...... Co Wy na to ?
~XD 21-06-2011 8:44
CAŁE KLUB EMERYTA Z DOLNEGO SLĄSKA SIĘ ZJECHAŁ , SAME MOCHERY I DEWOTY . ŻENADA - LUDZIE MAMY XXI WIEK A WY WIERZYCIE NADAL W BREDNIE TEGO MACIEREWICZA !
~ab 21-06-2011 8:45
Na zdjęciach głównymi zainteresowanymi są renciści i emeryci. Są to osoby schorowane, bez przerwy szukający winnych swojej smutnej sytuacji materialno-bytowej. Temat smoleńska i teorii zamachu to znakomity kąsek dla takich osób, które dzięki temu mogą przelać na spiskowców całą winę za wszelkie zło, które ich otacza. Nic dziwnego, że tematem był Smoleńsk. Dla tych starych ludzi to nie było spotkanie, z konstruktywną dyskusją na temat politycznego programu partii. Była to raczej okazja, by zamienić spotkanie w psychoterapeutyczne gilgotki dla cierpiących na schizofrenię.
~lud m 21-06-2011 8:55
masakra ludzie masakra !!!!! małpa z brzytwą !!! - sami emeryci idzcie do kościoła !!!!
~blck 21-06-2011 8:56
pamietajcie ze jest nas wiecej, idzmy do wyborow, nie pozwolmy już nigdy wiecej istniec takim ludziom jak macierewicz. potrzebna pełna mobilizacja i znikają w "niebycie"
~BARTEZZZ 21-06-2011 8:59
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ŚREDNIA WIEKU 100 + !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P!Z
~Trybunal 21-06-2011 9:04
Tak sie zastanawiamy dlaczego uczestnicy spotkania z ,,wybitnym,, gosciem nie byli w moherowych berecikach? Czy te oczy Maciarewicza moga klamac????? Moga i klamia:)Moze ten wizjoner niech przepowiada pogode lepiej na tym wyjdzie ale My nie bo pogoda jest dla bogaczy:) Tak go interesuje ten Smolensk to dlaczego nie wzial udzialu w tym locie o ktorym snuje wizje i zmyslenia? A PanaTuska Maciarewicz nie stawiaj przed Trybunalem bo Trybunal czeka na PiS i Kaczynskiego:)
~rararak 21-06-2011 9:19
boją sie potomkowie UBeków, MBPeków Fanatycy PO i dlaczego. Głównymi fanatykami PO są przede wszystkim ludzie strachliwi, a boją się głównie o pamięć ich Ojców, Matek, braci czy sióstr. Boją się żeby dzisiejszy Świat nie usłyszał o ich ojcowsko-matczynnej-siostrzanej UBeckiej czy TWórczej przeszłości konfidenta , donosiciela czy zykłego nikczemnika.Przypomnijmy sobie jak niejaki Szechter wściekle zaeragowal na kibicowski baner na Legii, jak wsciekle opluwa się IPN, jak w TVN czy Superstacji gości sie wlaśnie lewaków, lewicowców a wreszcie synów i córki tych PRLowskich notabli partyjnych. Córki i synowie bezimiennych dla opinii publicznej skompromitowanych katów służb bezpieczeństwa PRL strzega jak tylko mozna życiorysów swoich rodziców czy wujków i ciotek. Stało się po 22 latach tej pol
~rumcajs54 21-06-2011 9:40
Ale obrusik to można było wyprasować... (foto nr 18)
~Jeloneczka 21-06-2011 9:40
Ot, kultura społeczeństwa... może mają rację Rosjanie, że pojęcie "Polak" to nie przynależność do Narodu tylko charakter... Tam gdzie nie ma wolności słowa, nie ma suwerenności, nie ma niczego... jak powiada narodowe guru - pan Kononowicz... ;>
~aw 21-06-2011 9:41
izaak singer - czy tak się przedstawił pan maciarewicz - bo to jego prawdziwe nazwisko a jest prawdziwym żydem bo matka jego jest litewska żydówka. Zgodnie z ich wymogami żydem się jest po matce
~wow 21-06-2011 9:41
Atakują klony będą nas miliony dzisiaj jelonka jutro Polska później cały glob:) A może postawimy krzyż na miejscu dawnego iwana i będziemy mieli tak jak na krakowskim przedmieściu:) kurdę tu u nas nic się nie dzieje a tak moherki by się trochę poszrpały o różańce hehe Mam nadzieje że ten jegomoś z pisu już tu nie zawita bo tym razem wyłącze radiolatarnie hehe
~radyjo 21-06-2011 9:45
Foty mówią same za siebie. Ps. ty rararak masz schizy,weź parę piguł psychotropowych wzorem swojego guru yara i wyluzuj miednicę ty jedyny prawdziwy wolaku.
~zewsii 21-06-2011 9:46
@| ~rararak | Czyli co? MY i ONI. My - cacy, ONI - bee. ONI tam gdzie ZOMO, a MY - .... No właśnie, gdzie? Gdzie wy żyjecie, ksenofobiczno-katolicko- nacjonalistyczna części społeczeństwa? Zaawansowany wiek i strach przed Bogiem i śmiercią nie upoważnia do wyzbycia się resztek zdrowego rozsądku. Jesteście jak małe dzieci; Dlaczego się gniewasz na mnie? - bo się gniewam i już. A o co się gniewasz? O wszystko! I taka z wami rozmowa. Żyjcie z marnych rencinek wypracowanych w PRL-u i nie chcecie zauważyć, że świat wokół Was zmienia się i to na lepsze! I bez demagogii proszę. Tak, na lepsze, bo nam wszystkim żyje się lepiej i bezpieczniej.
~nix 21-06-2011 9:52
>BARTEZZZ, dokładnie ludzie doświadczeni mający pojęcie o świecie. za P0 to najczęściej stoją d...lki zaraz po gimnazjum.
~Niestety?! 21-06-2011 10:02
Dziennikarze Jelonki czerpią z najlepszych wzorców propagandy PRLu. Wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej kwitujecie słowem "Niestety"? Na spotkaniu były tłumy! Gdzie jest rzetelna informacja? Palikotowi dajecie wiarę?
~olo 21-06-2011 10:05
Antonim Macierewicz na prezydenta, nic nie zmieni ale będzie wesoło
~eech 21-06-2011 10:05
Ktoś tu radził poczytać,by dociec prawdy.Czytam od dziecka o lataniu i samolotach,bo to mój koni i skutek mojego czytania jest w tym przypadku jeden-przekonanie ,że Maciarewicz plecie kosmiczne banialuki.
~zewsii 21-06-2011 10:09
@| ~Niestety?! | Gdzieś Ty widział te tłumy? Chyba raczej - tłumoki! Na oddziale geriatrycznym średniej wielkości szpitala przebywa więcej ludzi chorych, niż zasiadło w nowych fotelach JCK twarzą w twarz z Maciorą. Z góry przepraszam ludzi doświadczonych, bo wiem że demencja starcza nie każdego dopada. Starzy ludzie bywają znudzeni, a w kościele rozrywka i sensacja jest marnej jakości. Szukają wrażeń i znajdują je właśnie w kręgu ludzi dotkniętych tą samą przypadłością. Wystarczy przyjść, zdjąć buciki, jak ta Babcia w pierwszym rzędzie na którymś ze zdjęć i wyłączyć myślenie. W drodze do domu porozmawiać z sąsiadką o przerobionym na kosiarkę do drzew bombowcu, rozpylonym helu i sztucznej mgle.
~byłem 21-06-2011 10:12
Palikotowcy (Ci o 1% poparciu) przyszli na spotkanie nie by słuchać tylko przyczeć. Przyszli prowokować. Ich idol w TVN24 już wczoraj wieczorem KŁAMAŁ, że w JG ktoś został pobity. Spotkanie było takie jaki miało być. Oklaski i Sto lat mówią same za siebie.
~korek 21-06-2011 10:22
czego pan maciarewicz szukał w czerwonej dolinie ? nie ten rejon !!!! chociaż z tego co wiem nie brakuje u nas zwolennikow wice-prezesa pana księdza ojca dyrektora
~>>zewsii 21-06-2011 10:23
Wyborcy PO nie starzeją się? Właściwie to ciekawe dlaczego elektorat PO stanowią głównie gimnazjaliści i studenci. Może jest tak, że jak zmądrzeją to odchodzą do innych partii.
~trew 21-06-2011 10:25
Jelenia Góra to CZERWONA DOLINA. Nie nazywa się jej tak bez powodu. W tej KOMUSZEJ DZIURZE zawsze będą POpierane partie które próbują "oczyścić atmosferę" , "oddzielić się grubą kresą od przeszłości", "skończyć te waśnie narodowe" i inne podobne BANIALUKI służące tylko jednemu: SPOKOJNEJ EMERYTURZE RUSKICH KAPUSIÓW. A Palikociarze ... Ci to są dobrze pojechani, ale u Palikota mają chociaż małpkę dziennie za f...r :-)
~ 21-06-2011 10:26
A ja mysle że przed trybunalem trzeba postawic liderow PIS za oszczerstwa i oskarżenia pod adresem lekarzy, za podsluchy i prowokacje czyste zagrywki rodem z komuny ( UB,SB)
~ggggggg 21-06-2011 10:28
Dziennikarz jest nierzetelny, mówiąc wsprost kłamie.Wystąpienie Macierewicza nie było "pogadanką", poseł nie "spekulował" tylko podawał faktyczne informacje, które zmilcza TVP, TVN itd. Katastrofa nie podzieliła Polaków, to Tusk i jego propaganda rodem ze wschodu usiłuja podzielic naród.
~C-a 21-06-2011 10:34
~Pan Macierewicz zorganizował w Jeleniej zlot absolwentów z podstawówki,a to dobre-wszyscy się zlecieli żeby Antosia zobaczyć...
Tomy M. 21-06-2011 10:34
Dokładnie, (nierzetelne dziennikarstwo autora artykułu). Ludzie to durnie, przyjmują wszystko co leci w WSI24 za dobrą monetę, tak jak wierzą że ACTIMEL jest w czymś lepszy od "zwykłego jogurtu" tak samo wierzą w to co zobaczą w TV ... bo przecież w TV by nie kłamali. Poprzednie pokolenie potrzebowało 50 lat aby zrozumieć że są robieni w konia ... obawiam że obecne niepiśmienne pokolenie będzie potrzebować 200 lat aby dojść do tego samego wniosku. WOLNEMEDIA.NET
~ 21-06-2011 10:37
na zdjęcu nr 5 p.Mciarewicz pomylił kościół z salą widowiskową a nr.6 nawet w lecie ubierają berrettyy
~ziobronahak 21-06-2011 10:41
Menda społeczna w rodzaju Maciorewicza powinna się natychmiast poddać samoeutanazji i samokremacji, i to tylko za sam wygląd. Ta m...a+poglądy to najczarniejsza rzeczywistość którą nam chce zafundować Machałkowa-czołowa rozrabiaka na płocie palcem diabła pisanej historii. Doprawdy, czy te kreatury muszą chodzić po naszych ulicach?
~;;-- 21-06-2011 10:44
Same mochery i emeryci na tym spotkaniu.. ;/ a gdzie młodzież ja sie pytam?
~nnn 21-06-2011 10:45
Ludzie zamiast gadać idźcie w październiku po prostu do urn i dajcie czerwone światło rządzącym !!!!!!!!
~Jeloneczka 21-06-2011 10:58
Jelenia Góra i jeleniogórzanie to już ani czerwoni, ani czarni, nawet nie zieloni...szarzy, smętni, ksenofobiczni... widział ktoś jakieś światełko w tunelu???
~zewsii 21-06-2011 10:59
Tak, tak! Pójdziemy wszyscy! Tylko udział w wyborach - o bojkot których zabiegał Truposław (pierwszy dzień) - może uchronić Kraj przed totalnym zalewem kato-oszołomstwa. Wy zajmijcie się "miesiączkami" na Krakowskim Przedmieściu i obroną krzyża. Rozdrapujcie zabory, klęski wojenne i ich ofiary. Stawiajcie pomniki i organizujcie marsze z pochodniami. My nie mamy na to czasu, bo musimy PRACOWAĆ!
~kris 46 21-06-2011 11:05
byłem na spotkaniu jako sympatyk Pis-u , niekoniecznie pana M. ale ciekaw jakichś spraw odnośnie katastrofy o których nie ma w mediach... dodam jeszcze obiektywnie , że pan Palikot występując z PO zyskał mój szacunek choć nie jestem jego zwolennikiem. Jak tylko pan Maciarewicz zaczął pierwsze zdanie dwie pary stojące po obu stronach sali w pomarańczowych koszulkach rozwinęło te wspomniane plakaty...więc niech nie wmawiają nam , że przyszli posluchać o polskich' problemach skoro nie wysłuchali przynajmniej wstępu. I rzeczywiście prowokacją swą osiągnęli swój cel bo zamiast słuchać mówcy każdy wpatrzony był w przepychanki . Ale tu należą się brawa dla p.Maciarewicza który poprosił ,żeby nie zwracać na nich uwagi odpowiednio to argumentując.
~palikot rządzi!! 21-06-2011 11:06
yeah Palikot rządzi!! taki ekscentryczny-tak-ma rację!! a później się mówi o wojnie polsko-polskiej,którą ewidentnie zaczyna....pis!!!!! to nie jest już prawo i sprawiedliwość tylko pretensje i smoleńsk!!! trybunał stanu dla kaczyńskiego!!!
~Spocznij! 21-06-2011 11:07
Widzę, ze wsi, że "pracujesz" w specyficzny sposób. Dezinformacja na portalu to Twoja główna praca.
~rararak 21-06-2011 11:10
Palikot poniża, żeby się wywyższyć jak to opisał Gombrowicz, na którego w/w cham Polskiej polityki się często i bez sensu powołuje. Gromadzi wokół siebie tzw. kmiotowatą inteligencję, która nie posiada odpowiedniego wychowania, kultury i szlachetności. Za większość swoich wypowiedzi powinni być Palikot i spółka w normalnym państwie demokratycznym osądzeni i skazani. System sądowniczy jest zatem w stanie tragicznym. Jeśli media tolerują i zapraszają do swoich studiów ludzi pokroju Palikota i Kutza, to świadczy to o ich współudziale w szerzeniu chamstwa i najgorszej z możliwych polityki.
~kris 46 21-06-2011 11:12
c.d. potem jeden z prowokatorów pokrzyczał jeszcze sobie oddać plakat! a wobec braku reakcji postali sobie jeszcze trochę i wyszli... nawet gdy opuszczali salę nie byłlo gwizdów ..co bardziej świadczyło o dojrzałości sali/wiadomo mochery:)/ a że potem okłamali szefa Palikota że zostali pobici to wiadomo, ze można było mu to wmówić i zyskać w jego oczach ...może jakaś ciepła posadka na górze tak się właśnie rodzą plotki w mediach za sprawą ludzi na dole, którzy wkęcają swoich guru a oni tracą ...lub zyskują?
~ale obora! 21-06-2011 11:14
obora!!!!
~do rararak 21-06-2011 11:18
a jak media pokazują przemawiającego kaczyńskiego to nie jest to upadek kultury i wszczynanie agresywnej polityki!!!!!!!????????? kto wymyśla zamachy? obwiniając o wszystko tuska? władza nas wykańcza-po to jest-tak jest w polsce!! tylko od nas zależy czy będzie dobrze,jest jednak zbyt wielu sprzymierzeńcó kaczyńskiegi itp. którzy wlewają w głowy puste hasła,puste słowa,puste czyny... żal Polski o którą kiedyś oddawali życie bohaterowie!! żal bohaterów!!
~toska 21-06-2011 11:22
Co oznacza PiS? Pretensje i Smoleńsk!!
~komuchy!! 21-06-2011 11:27
Ten gość z śmiesznego ruchu palikotowskiego chyba pracuje albo pracował w Jelonce!?
valentine 21-06-2011 11:30
Zgadzam się z przedmówcami, dziennikarstwo nierzetelne, autor skoncentrował się jeno na doborze "chwytliwych" słów. Co do określenia "moherowe" ....otóż, młodzi, wykształceni z wielkich miast, też kiedyś się zestarzeją, też kiedyś będą emerytami i dostaną cudną irlandzko-zieloną emeryturkę ;). I uwierzcie, PiS popierają również ludzie młodzi :)
~uczestnik 21-06-2011 11:41
Pan Maciarewicz, mówił, że na internetowej stronie Białego Domu, jest zamieszczone tylko jedno zdjęcie prezydenta Obamy w Polsce, i jest to zdjęcie z Jarosławem Kaczyńskim, i nie ma innych , chociażby z naszym prezydentem czy premierem. Otóż, jest zdjęcie ze spotkania Obamy z rodzinami w katedrze, ale Kaczyński jest na nim w głębi. Są także zdjęcia Obamy z naszym prezydentem i premierem, o czym Maciarewicz nie powiedział, a w sposób zdecydowany podkreślał, że jest tylko jedno, jedyne zdjęcie Obamy z Kaczyńskim. Dla zainteresowanych: www. whitehouse.gov/blog/2011/05
~patriotka 21-06-2011 11:44
Ja rowniez jestem rozczarowana tendencyjnym komentarzem autora tekstu.Praktycznie nie bylo informacji o tym spotkaniu a bylo sporo osob,ktore przyszly z wlasnej checi .Te osoby z ruchu palikota na pewno byly niezle oplacone przez swego guru.Przyszly tylko po to by sprowokowac awanture i zrobic zamieszanie,bo tak robia na wszystkich spotkaniach.O tym jak media klamia i nami manipuluja mozna bylo sie przekonac zaraz po incydencie w TVN u Olejnikowej.A bez wyjasnienia katastrofy smolenskiej ,czego powinien sie domagac kazdy normalny Polak nie powinnismy wierzyc obecnej wladzy.Dopoki nie rozliczy sie osob odpowiedzialnych za przygotowanie tego zamachu.Dla mnie Polska po 10.04.2010 nie jest juz P
~oto ja 21-06-2011 11:47
Nie jestem "moherem", mam 35 lat, wyższe wykształcenie, w miarę dobrą pracę i 300 tysięcy złotych na koncie zarobionych ciężką uczciwą pracą. Wiem nie mam prawa być niezadowolony - ale jestem. I muszę głosować na PiS na zasadzie mniejszego zła, choć nie popieram populistycznych ciągotek tej partii. A muszę m.in. dlatego, że Pan Donald Tusk chce mi zafundować Państwo Mira, Zbycha i cmentarnych ustawek; płaczącej posłanki Sawickiej, układu i korupcji, niedokończonych śledztw a przede wszystkim Państwo związków partnerskich osób tej samej płci, które będą mogły adoptować dzieci. No i oczywiście Państwo wszechobecnego Salonu, wynoszącego na piedestał takich ludzi jak Michnik, Wojewódzki, Dominik Taras i Doda. Syf, kiła, malaria.
~ 21-06-2011 12:06
jak normalny znaczy innaczej???
~emerytka 21-06-2011 12:06
Dziękuję pani poseł za organizację spotkania.Przykro,że czas był ograniczony.Cieszę się,że jest nas sporo,ludzi,którzy szukają prawdy, nie dają się wymózgowić przez media.Takie osobiste spotkanie pozwala sprawdzić,że w słowach p.Macierewicza nie ma propagandy,lecz fakty.Smutne to,że opluwają to spotkanie nieobecni.Ich prawda jest taka ,jak prawda Palikota,że ktoś pobił jego zwolenników.Nie udała się prowokacja stąd ta wściekłość.Niech żyje POLSKA!!!
Tomy M. 21-06-2011 12:17
POpierajcie PO! Będziecie mieć jeszcze więcej spelun, biedy i automatów Sobiesiaka. Kto rządzi mam generalnie w d*pie bo ja zawsze sobie dam radę ... i "pożyteczni głupcy", "młodzi wykształcenie z wielkich miast" oraz oczywiście "wykształciuchy" (sprawdźcie sobie młotki chociaż raz etymologię tego określenia) odczują na własnej skórze co oznacza "bieda aż piszczy" Rzemieślnicy się wyżywią, za komuny dawali radę i teraz dadzą :-)
~Obywatel 21-06-2011 12:32
Że ludzie nie mają za krzty godności i są zdolni do tak permanentnego imputowania ludziom jednostronnej wersji tego co się wydarzyło bez jakichkolwiek rzetelnych świadectw na celowość swoich twierdzeń.
rymcycymcy 21-06-2011 12:33
Pora skończyć z milczeniem !!! Media kłamią !!! >>> ;) http://www.youtube.com/watch?v=bAFg3BRBGsg&feature=related
~Byłem 21-06-2011 12:36
dziennikarstwo tendencyjne, autor nierzetelny? Standardowa nomenklatura, którą w całej Polsce posługują się i przedstawiciele, i zwolennicy określonej frakcji politycznej. Miało być o poprawie sytuacji w Polsce, receptach - tak jak w przypadku spotkań PiS-u z cyklu "Polska jest tylko jedna", a było tak, jak autor tekstu napisał. Bo co napisał (i pokazał)? Że były tłumy, a i owszem, że Macierewicz wypowiadał się w taki a nie inny sposób, bo się wypowiadał. Że spekulował - zgodnie z oficjalnie uznaną wersją przyczyny katastrofy, SPEKULOWAŁ. Autorski komentarz jest tendencyjny? A gdzież tu autorski komentarz?!? "Niestety", o poprawie Polski nie było. "Niestety", "Niestety", "Niestety"
~do malolatow 21-06-2011 12:39
Bylam na spotkaniu z p. Macierewiczem,a mam 35 lat.O sredniej wieku obecnej wczoraj swiadczy odpowiedzialnosc za losy naszej Polski .Wy malolaty nie macie pojecia jaka przyszlosc chca wam zgotowac ludzie z PO,bo zyja oni chwila ,martwia sie tylko o swoje kieszenie.A Polacy ktorzy przelewali krew przez cale pokolenia przewracaja sie teraz w grobach co sie u nas teraz wyprawia.Nie wolno zniszczyc pamieci o prawdziwych polskich patriotach ktorzy zgineli w zamachu pod Smolenskiem przeczytajcie ich zyciorysy oraz czym sie zasluzyli dla Polski to wtedy zrozumiecie dlaczego ludzie z Pisu chca rozliczyc odpowiedzialnych politykow za ta tragedie.A mlodym wspolczuje . o
~z jeleniej 21-06-2011 12:48
Oj ludzie, ludzie...
~do ,,bylem" 21-06-2011 12:53
A kto powiedzial,ze mialo byc o poprawie sytuacji w Polsce.Nas obecnych interesuje przede wszystkim wyjasnienie katastrofy smolenskiej,bo tam zginelo 96 obywateli mojego kraju.Przypomnijcie sobie wizyte Obamy w Polsce i jak chroniono glowe ppanstwa.Ludzie mieli dziesiatki pytan do p.Macierewicza,ale spotkanie trwalo zbyt krotko.Byc moze zadall by pan pytania inne,niz o katastrofie.
~www 21-06-2011 13:00
Kurna ale WAS SZYMON MAJEWSKI wkręcił :)))) Przecież to nie MACIEREWICZ ?! To ten Gość z ROZMÓW W TŁOKU. Normalny człowiek tak nie bredzi :)))
~Byłem 21-06-2011 13:03
"Przede wszystkim wyjaśnienie katastrofy". A reformy strukturalne w Polsce, w której wzrasta bezrobocie? Recepty na przezwyciężenie biedy, redukcję liczby osób bezdomnych, poprawę funkcjonowania służby zdrowia, polepszenie relacji z zagranicznymi sąsiadami? To już Państwa nie interesuje, prawda? Najważniejsze jest to, żeby wyjaśnić katastrofę. Oficjalne wyjaśnienie jest. Może jednak warto byłoby zająć się doczesnymi problemami, abyśmy wreszcie MIELI CO JEŚĆ i nie martwili się, czy starczy nam do pierwszego. Nie pochwalam rządów PO, ale tego, na czym koncentruje się opozycja, też nie pochwalam.
~www 21-06-2011 13:09
Kurna ale WAS SZYMON MAJEWSKI wkręcił :)))) Przecież to nie MACIEREWICZ ?! To ten Gość z ROZMÓW W TŁOKU. Normalny człowiek tak nie bredzi :)))
~zewsii 21-06-2011 13:20
A kto tu twierdzi, że Maciorewicz i jego szef są normalni?
~ 21-06-2011 13:22
taaa a pis wam da prace?!i zeby bylo w polsce lepiej?nie oszukujmy sie dopiero by sie zaczelo,tylko bysmy slyszeli o smolensku komisjach sledczych ot taki jest pisland a ten typ wyglada jak diabel.
~Miejscowy 21-06-2011 13:27
Z tego widać że merytoryczne wypowiedzi cech...ją tych co już pracują i samodzielnie na siebie zarabiają lub cienko żyją z różnego rodzaju zasiłków i prac dorywczych. Od razu poznać wypowiedzi tej szczylowatej hołoty pasożytów na garnuszku ciężko pracujących rodziców. Zlasowane i wyprane przez socjotechnikę mózgi i brak samodzielnego myślenia. Powielanie i powtarzanie w kółko wszechobecnej goebellsowskiej propagandy.
~o Boże 21-06-2011 13:34
Należy Babci zabrać dowód przed wyborami !
~zBIGs 21-06-2011 13:40
jakoś nie mogę się oprzeć: - według górali, są trzy rodzaje prawdy: "cysto prawda, tyz prawda i g... prawda"
~=OBIEKTYWNY= 21-06-2011 13:40
Do Byłem: Świetny z ciebie gość, tylko strony Ci się pomyliły. Powinieneś krytykować obecny rząd za to czego nie robi a nie opozycję, że nie ma lub nie eksponuje tego w swoim programie wyborczym. To co mówisz to typowa demagogia PO: "no my nie jesteśmy idealni, ale popatrzcie na nich! czy to nie wystarcza żeby wybrać nas?" A co do moherowych beretów to pytanie do przedmówców: Emerytów jest w Polsce około 5 milionów. Jakim prawem uważacie, że Oni nie mają prawa kształtować politycznej rzeczywistości i dokonywać samodzielnych wyborów? Prawo do wyborów politycznych wygasa po 65 roku życia? No i jeszcze ten mega Palikot i jego ataki parasolkowe! Ci co byli na spotkaniu i słuchali Olejnikowej wiedzą kto manipuluje rzeczywistością.
~kes 21-06-2011 13:43
szkoda tylko, że taką piękną salę wykorzystano do takich celów.
~=OBIEKTYWNY= 21-06-2011 13:46
Zresztą, poczytność nowego tygodnika "Uważam Rze" pokazuje, że jest w naszym kraju sporo ludzi którym nie wystarcza medialna papka serwowana przez poprawnego politycznie Kuźniara i jemu podobnych, ale chcą zapoznać się z innym spojrzeniem nawet jeśli się z nim nie zgadzają. Ale do tego trzeba pomyśleć a nie omamiać się TVN24.
~kris 3 21-06-2011 13:58
Założę się że co najmniej połowa z tej wspaniałej widowni to w domu ma jeszcze legitymacje partyjne i wspomina jak im było dobrze za komuny !!!!!!
~ 21-06-2011 14:01
nie zamieszczą ze względu na podpis - Prezydent Obama i Ząb Donalda
~uuuu.... 21-06-2011 14:05
....jeżeli po to był zrobiony remont JCK, no to z ubolewaniem GRATULACJE!!!
~autor1 21-06-2011 14:08
precedens! podczas wizyty macierewicza ani mgły nie było ani chelu!! co jest ?o strzałach nie wspomne.
~paradise 21-06-2011 14:17
Spotkanie było rewelacyjne! Pewne jest, że kto wolność miłuje, na Tuska już nigdy nie zagłosuje!!! Fakty mówią za siebie Tusk umorzył Rosji dłud tranzytowy w r 2011 tj. 4 mld. PLN, a zabrał dodatki ubogim i niepełnosprawnym! 7 kwietnia POdpsiał umowę z PUtinem na dsotawy gazu z Rosji na 20 lat po cenie najwyzszej na świecie! A na strakujących Polaków nasyła ABW, policję i PrOkuraturę!
~witold 21-06-2011 14:22
no i zebrały się PISiory z calej okolicy...
~kim 21-06-2011 14:23
widac wlasnie prezny elektorat Pis-u Wstyd i żal dla JG za takie gromadne 'happeningi' Ludzie zajmijcie sie wnukami a nie polityka i jatrzeniem nienawiscie! Pis-owi juz dziekujemy...
~ 21-06-2011 14:40
Ciekaw jestem co mają w głowach uczestnicy tego bardzo ważnego spotkania?Chyba tylko powietrze zatrute pisowskim jadem!Jak można słuchać i wierzyć w te wierutne kłamstwa i bzdury!Czyżby wehikuł czasu cofnął nas do średniowiecza?Jak długo będzie jeszcze trwał taki ciemnogród?
~Emeczka 21-06-2011 14:50
Czy Szanowny Poseł A M równie lekko bedzie krzyczał za postawieniem przed Trybunałem prezesa K i ministra Z w sprawie Barbary Blidy i przekretów w prokuraturze krakowskiej oraz katowickiej za czasów ministra Z??? Najgłośniej krzyczy ten kto sam ma wiele na sumieniu!!!
~trfiyrvyred 21-06-2011 14:54
elektorat 65+ może w Polsce powinny z wiekiem wygasać prawa wyborcze.....
~Jel.. 21-06-2011 15:01
znowu tylko Smoleńsk? czy tylko to się liczy?Wszyscy nas oszukali zwłaszcza młodych -dużo obiecywali a jest coraz gorzej.Trudno się żyje w tym chorym kraju...
~s. 21-06-2011 15:03
Wszyscy dobrze wiedzą jaka sekta najbardziej zyskała na katastrofie smoleńskie.
~Wujec 21-06-2011 15:04
Po co w ogóle rozmawiać o "trudnej sytuacji gospodarczej Polski"? Trzeba było tutaj az Maciarewicza? Niech Polska sobie radzi lokalnie z trudnościami. I niech wreszcie jeleniogórzanie przestana narzekać i kupować widowiska w w/w stylu tylko sami cos zaproponują, bo to miasto UMIERA!
~Marnie! 21-06-2011 15:07
Jeśli chodzi o zwolenników Macierewicza i macierewiczopodobnych nie wróżę sukcesu pisiakom w najbliższym okresie. To całe towarzystwo z widowni jest już jedna nogą na cmentarzu. Nie lepiej dokonać rachunku sumienia drogie mohery i pisiaki? Nagrzeszyliście dużo /sama przynależność do grona zwolenników PiS jest grzechem/ i czas na refleksje i pokutę.
~dark001 21-06-2011 15:09
Same stare grzyby na tym spotkaniu były z tego co widzę... o czym to świadczy??
~=OBIEKTYWNY= 21-06-2011 15:16
Przeczytajcie posty powyżej! Czy wszyscy popierający PO to d...le? Wy nie macie nic do powiedzenia. Spróbujcie coś zrozumieć z tego bełkotu wyrzucając z treści hasełka w stylu "język nienawiści", "znowu Smoleńsk", "elektorat 65+" itd....
~sc1942 21-06-2011 15:20
Zlot Kaczystów 4 RP
___x 21-06-2011 15:29
Przed trybunałem to trzeba postawić wszystkich polityków którzy rządzili u nas od początku kapitalizmu za BRUTALNE ZNĘCANIE SIĘ NAD NARODEM POLSKIM a także okradanie, włażenie w d**ę zachodnim koncernom deptając nas jednocześnie - w pierwszej kolejności gang tuska. Fanatyków religijnych też nie lubię ale już wolę mocherlandię niż ciągłe podwyżki podatków/cen i nierosnącą wypłatę
~ 21-06-2011 15:39
obiektywny,zastanawiam sie kim ty jestes jezeli popierasz pis?kazdy ma prawo popierac jaka partie chce czy to jest po pis sld psl a tobie nic do tego.jak juz obrazasz to sie przedstaw!!!zobaczymy wtedy czy jestes osobniku taki mocny!!!
~inny 21-06-2011 15:47
za ciekawie to chyba nie było bo na 16 zdjęciu trzy panie śpiące (conajmniej trzy), a na 20 dwóch gostków lekko zmęczonych spotkaniem ;-)
~ość portalu 21-06-2011 16:18
Dziś w Rosji rozbił się kolejny Tu. Zginęło kilkadziesiąt osób. Czy tym razem też Tusk maczał w tym palce.
~AMB 21-06-2011 16:19
Słowem, na wczorajszym spotkaniu z Antonim Macierewiczem było gorąco. Temperaturę na sali podnieśli dodatkowo przedstawiciele Ruchu Poparcia Palikota, którzy zjawili się w JCK z transparentami: „Błagamy, tylko nie o Smoleńsku” oraz „Wiara TAK. Kościół w polityce NIE”. Pierwszy z transparentów, w czasie krótkiej szamotaniny podarli im zwolennicy Antoniego Macierewicza, którzy nie kryli niezadowolenia z obecności „pomarańczowych” i wykrzykiwali „won, gnoje!”. Tylko człowiek oniewielkim poczuciu tolerancji jest zdolny do takich czynów. Jak widać mamy do czynienia z tzw. oszołomami.
~ZABOBRZANIN 21-06-2011 16:21
Naprawdę średnia wieku to w te klimaty przejęta. Spotkanie dla obłąkanych i porażka że ta sala takie pierdoły musi oglą dać oraz wysłuchiwać !
~zewsii 21-06-2011 16:22
Ci Seniorzy przyszli tam z ciekawości zobaczyć wyremontowaną salę JCK i odpocząć w wygodnych fotelach po godzinie klęczenia w kościele. Taki krótki odpoczynek w drodze do domu z pewnością im się przydał. Może niektórzy pamiętali jeszcze "Kwadrat" z czasów swojej młodości? Pretekst spotkania z chorym człowiekiem i posłuchania bredni mógł być wystarczającym, żeby przypomnieć sobie młode lata.
~bobas 21-06-2011 16:24
Na zdjeciu szostym to chyba Jerzy Urban od tylu.Ale jaja...
~Popieram wypowiedź o rządach 21-06-2011 16:47
@
~stardust 21-06-2011 17:33
Pytanie – czy te spotkanie miało coś wspólnego z kulturą ?? Czy sala widowiskowa JCK służy do politycznej propagandy ?? Czy w takim razie każdy może wynająć sobie ten niedawno wyremontowany obiekt i zrobić takie spotkanie ??? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź ile kosztuje wynajęcie i kto finansował spotkanie z Macierewiczem.
~nauczyciel 21-06-2011 18:35
remont sali jck jak i ulic naszych miast sa remontowane z naszych wspolnych podatkow czy parady i marsze gejow maja cos wspolnego z nasza,polska kultura.??? Ile kosztowaly parady gejow i kto je finansuje?>Prosze o odpowiedz.
~ 21-06-2011 18:50
wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/126022,naftowy-milion-dla-ludzi-macierewicza.html ----praworządność maciarewicz
~z oddali 21-06-2011 18:51
ale żeście się rozpisali --a o politykach wszystkich bez względu na partie do której należą //w kolejny samolot może być Haiti //
~gośc 21-06-2011 19:03
niemogę jacy to bohaterowie zgineli w smoleńsku? mochery obudzcie się
~gośc 21-06-2011 19:11
Jeśli uznamy za bohaterstwo to życie na cudzy koszt ( bo każdy polityk żyje nie za swoje) to zgineli faktycznie bohaterowie bo nawet śmierć im zasponsorowano prawdziwi bohaterowieeee.
~jendrek 21-06-2011 19:17
w durnie paliburki i inne pomioty jak możecie ubliżać ludziom którzy dla nas tyle zrobili tyle wycierpieli przecież kiedyś i o was tak będą mówić i to też wtedy będzie nie fer i to wszystko przez jednego k...na który nie ma szacunku nawet dla własnej rodziny a co dopiero dla obcego starego człowieka i tylko szkoda że nie potrafi nic innego mądrego powiedzie jak tylko ubliżać ale inteligentnym to trzeba się urodzić
~wybory 21-06-2011 19:27
Wybory czas zacząć, trupy z szafy wyjąc , trochę popluć trochę osmarkać a co tyle mamy bo żadnych argumentów tutaj nie widzę tylko ten pan jest be a ten cacy jak małe dzieci :D
~gośc 21-06-2011 19:32
nam ubliżać nie wolno ale pisać durnie paliburki jest ok TAK? to jest ta wrodzona inteligencja? człowieku zastanów się o jakich ludziach ty piszesz jakie cierpienie?
~do jendrek 21-06-2011 19:49
jak o tobie będą mówić co za ciebie wycierpieli A LEPIEJ NAPISZ CO ZROBILI bo na razie to głupka
~gośc 21-06-2011 20:45
Biedni starsi ludzie w naszym kraju zwani mocherami nie dość, że większość Ich życia komuna dawała im w kość potem demokracja wydymała na emeryturach ( nie licząc komuchów) lekarze robią teraz na Nich kase kościół wyciąga rękę po "co łaska" kaczka robi elektorat tusek zabrał obniżył zasiłek pogrzebowy. Mochery jeszcze żyjecie a już na Waszej śmierci zrobiono biznes, boję się pomyśleć co będzie z nami...
~zzzz 21-06-2011 20:48
Dobrze, że są te zdjęcia. Zwłaszcza ze sceny.
~emkas 21-06-2011 20:49
A co to za agresywny ten gość w niebieskiej koszuli? li
~do emkasa 21-06-2011 21:29
lepiej go unikaj , bo będzie po Tobie
~Do 18:35 21-06-2011 21:39
A co ma piernik do wiatraka ? Na ulicach Jeleniej ani w JCK nie odbywają się parady równości. O paradach gejów również nie słyszałem. Ostatnio była parada Misiów – może to od panu chodzi ??? Może takie marsze są w Warszawie, ale mnie to nie interesuje bo ja swoje podatki opłacam i rozliczam w Jeleniej. Za to odbyło się w JCK-u spotkanie polityczne. Z tego co wszystkim wiadomo – budynek ten nie służy do takich celów. Też mnie interesuje kto za to zapłacił itd. Trochę wstyd że DKF Klaps przeniesiono do Książnicy Karkonoskiej a zamiast tego organizuje się w JCK takie żenujące spędy.
~Zasmucony 21-06-2011 21:58
Moim zdaniem artykuł zmanipulowany i bardzo jednostronny. Jelonko troszkę obiektywizmu!
~ 21-06-2011 22:19
Będą wybory, więc trzeba będzie poskreślać tych Panów , niech zarabiają na życie pracą a nie na nasz koszt.
~xtr 21-06-2011 22:21
Do do emkasa: Może znasz tego zapasnika w niebieskiej koszuli,który skacze do starszych ludzi tzw.moherów, bo chetnie bym sie z nim spróbował
~Paweł fm 21-06-2011 22:40
do ~abc: Dokładnie na spotkaniu było: 390 miejsc siedzących - wszystkie zajęte, boczne schody, zajęte aż po korytarz gdzie ludzie już nie mogli wejść a stali. Co daje frekwencje ponad 500.
~do xtr 21-06-2011 22:46
co tamtemu chcesz loda zrobić ?
~ar_m 21-06-2011 22:50
redaktor w ogóle nie wspomniał o pytaniach widzów, a przecież to był najważniejszy punkt spotkania, bo ludzie przyszli się czegoś dowiedzieć
~xtr 21-06-2011 22:52
do do xtr; co lepszy cwaniak to pisze tylko smieszne posty,lub rzuca sie na emerytów,a realu juz niestety nie taki mocny szkoda.
~ 21-06-2011 22:54
a którzy politycy innej partii przyciągnęli tylu słuchaczy w jeleniej? Widzę, że wasza działalność polityczna ogranicza się tylko to odpalenia komputera i wypisania jakiś bzdur na forum. Pokażcie, że też potraficie się zorganizować jak PiS.
~Lob 21-06-2011 22:56
Wiadomo nie od dziś że Jelenia "czerwona" jest jak za dawnych lat widać to na każdym metrze kwadratowym tego miasta.Czas sie tutaj zatrzymał. Macierewicz nie jest żadnym autorytetem w polityce.Kolejny obłąkany jak Mikke czy Lepper...A o Smoleńsku to jeszcze przez 20 lat będziemy słuchać bzdur typu zamach,mgła,czy leci z nami pilot?
~Paweł fm 21-06-2011 22:59
A na jakiej podstawie twierdzisz że to bzdury. W TVN tak mówili czy jak? Tylko konkretnie proszę
~arla 21-06-2011 23:26
do rararak . bardzo dobre słowa . Widać.że prawdziwy Polak. dziś takich na lekaestwo . Ten cały ruch Palikota to dla idiotów.
lucyfer201 21-06-2011 23:33
Napiszę krótko ponieważ ilość znaków jest ograniczona. Średnia wieku na tym spotkaniu 50-65 lat i starsi. Praktycznie zero ludzi młodych (naliczyłem 6 osób z 300, w tym pan rozpoczynający spotkanie). Kultura zerowa, zwolennicy PiS'u agresywni (bili się, rzucali na innych), wulgarni. "Gnoju!" to delikatne określenie tego jakie wyzwiska leciały w stronę ludzi mających inne zdanie na temat teorii pana Macierewicza wyssanych z palca. Suchej nitki na Rosji nie zostawił wymyślając teorie spiskowe. Macie rację. Tego w telewizji nie usłyszycie - nikt nie ośmieli się mówić, ani pisać takich bzdur. Na spotkaniu można było usłyszeć "Sto lat" i "Kochamy pana!", "Pozdrawiamy Trwam!".Całkowita kompromitacja,wieś tańczy i śpiewa postarzałego społeczeństwa ubogiego umysłowo i politycznie.
~xxx 21-06-2011 23:34
Tutaj macie nagranie z incydentu http://www.tvn24.pl/-1,1707704,0,1,sluchacze-radia-maryja-kontra-ludzie-palikota-kto-kogo-bije,wiadomosc.html
~socjalista 22-06-2011 7:24
Teraz czas na Kępę,tak co tydzień aby ludziska mieli rozrywkę.A gdzie praca ,chleb.
~Paweł fm 22-06-2011 7:26
do lucyfer201: Jeśli kolega był na tym spotkaniu to przedstawił nam zupełnie inny obraz niż to miało miejsce. Rozumiem że obywatele w wieku 50-65 nie mają prawa głosu, gdyż są moherami. Dwa jeśli na sali było 390 miejsc siedzących, a ludzie stali na schodach i korytarzach to wnioskuje że było ich ponad 500. Dla porównania ludzie Palikota też nie należeli do najmłodszej grupy wiekowej. Było ich kilku i oprócz jednego młodego działacza reszta miała około pięćdziesiątki. Jak już pisałem spotkanie nie miało nic wspólnego z Tv Trwam, a kolega pięknie cytuje słowa Palikota. Najlepiej powiedzieć, że ktoś gada bzdury nie podając do tego uzasadnienia. W którym momencie kolega lucyfer201 nie zgadzał się z mówcą i dlaczego?
~socjalista 22-06-2011 7:41
Wiosna wasza ,jesień nasza.Woda do góry ,prąd,jedzenie ,wnet wam się odechce debaty o Smoleńsku.
~5 22-06-2011 9:00
niedlapsakiełbasa.pl
~ 22-06-2011 9:05
socjalista, a co proponujesz w zamian? palikota z protezą wiadomo czego?
~socjalista 22-06-2011 12:37
Wolę z Palikotem zgubić ,niż z Jaro Kaczyńskim znaleść.
~prawda na100 22-06-2011 13:50
za PO, zmanipulowani gimnajzaliści i studenciki, za PIS ludzie doświadczeni życiowo, znający historię i przede wszystkim sylwetki polityków na przestrzeni ostatnich 30 lat - jak ta wiedza ma się do wiedzy studencików? po prostu gromi i dlatego media i taki palikot opluwają ludzi w średnim oraz starszym wieku - zapominając, że wkrótce do nich dołączą a młodzi i głupi nie myślą, że decyzje o chociażby emeryturach teraz będą miały na nich wpływ za XX lat
~adas 22-06-2011 14:30
do ~Europejczyk skąd wiesz ze tam byli sami dziadkowie i same bacie ?? byłeś ? widziałeś? raczej nie . wiedz sie nie wypowiadaj bo było tez trochę młodzieży . A po drugie ci w pomarańczowych koszulkach nie byli potrzebni tylko szukali zaczepki a oczywiście źli byli zwolennicy PiS . i to jest właśnie chora polityka w Polsce !!
~socjalista 22-06-2011 18:20
Panie cenzor coś pan takie sito ,juz było 155 wPISów a jest 137.
~hala 22-06-2011 21:34
Czy tej pani Machałek całkiem odbiło? Nie miała już kogo zaprosić tylko takiego typa?Przecież jego już nikt nie chce oglądać a co dopiero słuchać.
~wally fm 23-06-2011 11:25
Jednak znalazło się takich ponad 500, którzy chcieli go słuchać. Na jakiej podstawie wypowiadasz się w im imieniu innych? Powiem więcej jest zapraszany na okrągło przez NIEZALEŻNE MEDIA. Wizerunek Pana Macierewicza jest opluwamy w mediach kontrolowanych przez PO. Przykro mi że poddałeś się narzędziom, którymi kontrolują Twój światopogląd. Polecam Nasz Dziennik, Gazeta Polska itp. jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej.
ZPKJ 23-06-2011 17:33
Boją się potomkowie Ubeków, MBPeków, Fanatycy PO a dlaczego? czyż mają Coś na Sumieniu?!
~=OBIEKTYWNY= 23-06-2011 19:26
Boją się, bo wiedzą, że w obiektywnych sondażach PO i PIS idą łeb w łeb. I o ile w ostatnich wyborach elektorat SLD przesiadł się na konia PO to tym razem raczej pójdzie głosować na swoich. I o ile Tusk wie, że stawianie Kaczyńskiego przed trybunałem za Blidę to sprawa przegrana, to trzęsą mu się gacie bo wie, że sam stanie przed trybunałem. Zwolennikom PO powiem tylko tyle: Gdyby PIS miał coś na sumieniu, to u Kaczyńskiego w domu dawno urzędowałaby Prokuratura. POwcy! Jesteście beznadziejni nie dlatego, że głosujecie na PO, lecz dlatego, że pozwalacie aby wasz światopogląd kształtowali Michnik i Walter. A oni robią to profesjonalnie i po europejsku. Bez słomy.
~Schengen 24-06-2011 0:21
Kaczmarski.....cały sens leży w tym, że świec tysiące palili mu, a oni śpiewali wraz z nim......... a potem na pamięć znali pieśń...ale to ni jest ta pieśń Panie Maciarewicz ! Panie Tusk, ....http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0, taki wredny kraj odjechanych realistycznych romantyków... kwestia czasu jak w Hiszpanii i w Grecjii...
~Geronimo 24-06-2011 17:23
Jeszcze Polska nie zginęła!!!
~yesitis 24-06-2011 20:11
Never more PO! PIS is the best!
~Fan rozsądku 25-06-2011 6:18
Aż się za głowę idzie złapać,czytając to wszystko.Ludzie zmasakrowani nauką o bozi,honorze i powstaniach,biją się wokół grobów ofiar lotniczej katastrofy,czy nawet zamachu,co jest NIEISTOTNE dla codzienności społeczeństwa.Ludzie chcą pracy,warunków życia(nie katolandu kaczystowskiego,to jest normalne tylko dla fanatyków rydzyka),kary dla bandytów,normalnej służby zdrowia,dróg chociażby i rzeczy praktycznych w życiu.Co ludzie sądzą o klechistanie postsolidarnościowym,pokazuje skala emigracji i frekwencja na wyborach.Fakty,nie mrok!!
~socjalista 25-06-2011 11:12
Święta racja ,ale czy ten ludek boży z jelonki to rozumie.Następuje powolna eutanazja narodu.Jak będziemy wyglądać za kilka lat kiedy populacja się nie odtwarza.Był zamordyzm sowiecki teraz jest klerykalny. Ciekawe czy przepuszczą.
~do socjalist 25-06-2011 13:23
Jaki reżim klerykalny teraz rządzi? Nie posmerfiło ci się coś? Przecież rządzi PO!!! Czyżby PO to same klerykały???
~Fan rozsądku 25-06-2011 15:17
Polska to klechistan-zapyziały,obrzydliwy katoland.Nigdzie,w skali Europy, nie ma tego. PO to lżejsza odmiana Pisu, ludzie wierzący w Winkelrieda narodów, skoki przez płoty i opatrznośc boska, a nie mózg i rozum. Efekty widac gołym okiem
Rolof 26-06-2011 11:53
wstyd, totalny wstyd dla Jeleniej by takie coś występowało w tym mieście, naprawdę mieszkają tu sami górale ? z Podhala. wszystko można zdierżyć ale poglądów pis tutaj to wstyd. można głosować nawet na Korwina, ale na tych mącicieli nigdy. czekajcie jak wprowadzą wam obowiązki kościelne, pańszczyznę i jedynie słuszną ideologię. Czerwoni jak teraz porównuję to nad wyrqaz inteligentni byli ludzie, ale ci prawdziwi, a nie horągiewki co teraz i w pisie są.
~=OBIEKTYWNY= 26-06-2011 19:19
do Rolf: BUUUUAAHHAAAHHHHAAAA Widać żeś komuch. Boli, że nawet wasi mają was w dupie, prawda? Jak ci tak źle to zapraszam do Moskwy. Warunki życia całkiem, całkiem... No i ideowców z orderami więcej niż u nas!
~K_asia 27-06-2011 16:50
Nie interesuję się polityką, ale Macierewicz to pełna egzotyka. Kto go słucha????
~kiri 27-06-2011 18:45
Rodziny smoleńskie dostały takie odszkodowanie, że w pale się nie mieści. I po co dalej ciągnąc ten smutny serial? Macuerewicz bredzi jak potłuczony.
~lolo2 30-06-2011 9:30
po co wspominać takie mo...lne zero jak tzw. palikot, jego bełkot i seplenienie świadczy, że musi spożywać dużo i często, przy tym brak logicznego rozumowania to objawy choroby alkoholowej . Jego tzw. zwolennicy przyszli aby porozrabiać, dokładnie to samo czynił palikot wymach...jąc świńskim ryjem lub sztucznym penisem. Nawet nie pasował do PO-wców bo kopnęli go w d...ę Trzeba zapomnieć o tym osobniku bo to porażka dla wyborców , że coś takiego wybrali na posła.
~Fan rozsądku 30-06-2011 13:13
Widać,że niektórzy tu zatrzymali się na walkach z MO,ZSRR i modlitwach do Jana Pawła 2,a ich horyzonty umysłowe się kończą tam,gdzie myślenie zaczyna.Facet,który wyrwał transparent palikotowcom jest fanatykiem religijnym agitującym nachalnie za Pis,mieszkam w sąsiedniej wsi i go znam.To że babcie przyszły na Antka M nie jest dziwne i miały prawo,i tak 70% Polaków olewa Pis,ludziom za komuny się żyło lepiej,każdy miał pracę a modlitwą w sklepie się nie płaci,tak że hamujcie trochę wielcy bohaterowie Solidarności,bo wasze dzieci są niewolnikami za granicą,tyle waszej "wygranej"Widać,że niektórzy tu zatrzymali się na walkach z MO,ZSRR i modlitwach do Jana Pawła 2,a ich horyzonty umysłowe się kończą tam,gdzie myślenie zaczyna.Facet,który wyrwał transparent palikotowcom jest fanatykiem religijn
~qu 30-06-2011 17:02
to nie Tuska powinno się postawić przed trybunałem tylko Macierewicza i Kaczyńskiego.
~Miś 1-07-2011 9:14
Do" fana z rozsądku" Słuchaj no fanie jak coś chcesz na pisać na forum to najpierw mocno się zastanów.Twoja składnia myśli wskazuje , że twoja ręka nie kuma bazy. Nie wypominaj nikomu końca horyzontów jak sam ich nie masz. Ja zastanawiam się skąd takie indywiduum się wylęgło.
espresso 1-07-2011 13:50
same niezadowolone z życia twarze, a średnia wieku 60
~Fan rozsądku 1-07-2011 15:27
Mis...Jakos nie widzę drugiego policzka;)Zapomniałeś świete nauki czy sie do małp w czerwonym-czyli nas- szykujesz dołączyć?;) Pierwsze nozyce sie odezwały. Lubie dzikość katoli- niesamowicie ich zawsze kompromituje
~ABC 3-07-2011 13:42
Żenada . Kto wystepuje przeciwko jednosci narodu i granic Polski podlega automatycznie z urzedu oskarzeniu z paragrafu o zdradę Polski. A nawoływanie , jątrzenie , podpuszczanie , szczucie na innych polaków ,to co to jest ??? .
~ 3-07-2011 14:09
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zaloga-tu-154-o-nic-nie-blagala-macierewicz-oglupi,1,4779793,wiadomosc.html
~elana 8-07-2011 13:29
macierewicz to niestety bardzo inteligetny warjat tacy sa najgorsi. wszystko wiedza lepiej a ktos kto sie z nim nie zgadz to wroóg polski i zakamuflowany niemiec.pozostawiony przez niemców na ziemiach zachodnich by czówac nad skarbami pozostawionymi w sudetach
~ 9-07-2011 20:49
Kto po spotkaniu sprzątał próchno z krzesełek?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Nietypowy finał Ligi Rocka

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
662
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%