MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Postawiły się Ślęzie

Wiadomości: Wrocław
Poniedziałek, 5 grudnia 2016, 15:40
Aktualizacja: 15:44
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zawodniczki KS Wichoś Jelenia Góra (U–16) rozegrały bardzo dobry mecz we Wrocławiu z liderem rozgrywek z miejscową Ślęzą. Nasz zespół przegrał 58:69 i jest to wynik, który nie przynosi ujmy jeleniogórzankom.

W drużynie gospodyń wystąpiły bowiem złote medalistki ostatnich Mistrzostw Polski. W naszym zespole bardzo dobrze zagrała zdobywczyni 20 punktów Żaneta Grzegorz, która trafiała zarówno z dystansu (2x3) jak i po efektownych wejściach pod kosz. Klasę pokazała Oliwia Rydlikowska, która nie tylko pięknie rozgrywała piłkę, ale sama zdobywała punkty (16 pkt). Znakomitą serię 4 rzutów za 3 punkty miała Julia Wadecka (12 pkt). Pozostałe punkty zdobyły: Natalia Piwko 6, Zuzanna Michałek 2, Anna Davidson 2. Grały również Anna Amrogowicz, Julia Wielogórska, Sarzyńska Dominika.

Trener Ralf Koczwara (KS Wichoś Jelenia Góra): - Nasze zawodniczki zaimponowały grą, szczególnie w drugiej połowie meczu. W tym okresie aż 7-krotnie trafiły za 3 punkty. Myślę,że pokazaliśmy się z dobrej strony we Wrocławiu.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odpust na szczycie

Kto strzelał do konia?

Odbudują zbiorniki

PiS ujawnił listy kandydatów

W obronie zwierząt

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Jacek Sutryk i Jerzy Łużniak o 21 tezach

Seans plenerowy z Janem Nowickim

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
532
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%