MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Porwała córkę, stanie przed sądem

Wiadomości: Dolny Śląsk
Środa, 16 lipca 2008, 9:07
Aktualizacja: 9:07
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Nawet trzy lata w celi może spędzić kobieta, która w minionym tygodniu uprowadziła własną córkę. Uczyniła to wbrew wyrokowi sądowemu, który ograniczył kontakt matki z dzieckiem.

Samanta, o której porwaniu było głośno, w końcu się odnalazła – głównie dzięki informacjom w mediach – anonsuje Słowo Polskie Gazeta Wrocławska. Po publikacjach na policję zgłosili się świadkowie, którzy wskazali miejsce, gdzie przebywała kamiennogórzanka z uprowadzonym dzieckiem.

Przypomnijmy: rodzice rozwodzą się, a sąd ograniczył kontakt dziewczynki z matką. Mimo to kobieta porwała córkę. Jak twierdzi ojciec dziecka, nie uczyniła tego z miłości, ale z zazdrości, bo Samanta zaczęła się zwracać do jego obecnej towarzyszki życia per „mamo”. Mężczyzna będzie wnosił o odebranie praw rodzicielskich swojej byłej żonie, bo sytuacja może się powtórzyć.

Kiedy policjanci odnaleźli dziewczynkę, miała obcięte i przefarbowane włosy. PGWr podkreśla, że dziecko po ostatnich wydarzeniach jest mocno przestraszone. Będzie pod opieką psychologa. A matce – jak poinformowała Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze – zostanie postawiony zarzut uprowadzenia. Grozi za to kara do trzech lat więzienia. Kobieta została objęta dozorem policyjnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nie dla tego masztu

Ulica Hirszfelda już po remoncie

Medale „Nauczyciel Kraju Ojczystego 2019”

Komentarze (3) Dodaj komentarz

piipi 16-07-2008 11:18
....biedna mala dziewczynka,a ktora bedzie musiala cierpiec w oczekiwaniu na mame.~Taka izolacja matki od corki wplynie negatywnie na psychike tego niewinnego dziecka !.
~fan komury z kowar 16-07-2008 16:53
pipi nie tylko meszczyzna odbija.
HankaOdRumcajsa 16-07-2008 18:47
...oboje rodzice są powaleni... zawsze wina jest po obu stronach.... A cierpią dzieci i to jest najsmutniejsze.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Studium na początek

Będzie kręcone!

O rozpadających się górach

Jubileusze małżeńskie

Finał remontu

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
866
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%