MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Portale internetowe pod kontrolą?

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 8 września 2017, 21:14
Aktualizacja: 21:19
Autor: Jelonka.com & TV Dami
Ministerstwo Cyfryzacji chce zakazać samowolnego usuwania wpisów i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników na portalach internetowych. Chodzi m.in. o uniemożliwienie blokowania kont ze względu na przekonania lub określone wypowiedzi. Jedni ten projekt chwalą, uznając że broni on wolności słowa, inni obawiają się, że to pretekst do ingerencji w politykę redakcyjną polskich pism i portali. A co o tym sądzą jeleniogórzanie? O tym w programie „Głos ulicy”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Most do rozbiórki

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Spotkali się z Beatą Kempą

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ 9-09-2017 14:49
Przyczynkiem do zmian w Ustawie było to co się działo rok temu przed Marszem Niepodległości jak fejsbook masowo usuwał wpisy informujące o Marszu i blokował konta osób o poglądach prawicowych. Chodziło o przeszkodzenie w organizacji MN. Za tymi działaniami tak naprawde nie stały władze FB tylko niewielka grupka lewaków z Polski zatrudnionych w europejskiej placówce firmy.
~b.b. 9-09-2017 16:19
szacunek dla Człowieka pod pseudonimem"~" Szanujmy Naszą demokrację, każdą wspólnotę, pogląd, wirtualny świat też wymaga od Nas dojrzałości=logiki=zdrowego rozsądku. Pozdr. Redaktorze za puryzm zagadnienia. Dzięki M.G. od B.B.
~ 10-09-2017 17:10
przydałoby się bo niektóre portale naprawdę przesadzają z poprawnością polityczną
~pff 11-09-2017 8:16
Na swoim prywatnym podwórku portale mogą sobie robić, co im się podoba, psychoprawica moze sobie strzelić samobója, bo cenzura na prawicowych, koślawych portalikach ociera się o groteskę :D Inna przygotowywana zmiana jest ciekawsza :D CHodzi o swobodny dostęp do forów w płatnych serwisach :D Dobra zmiana nie ma kasy na fundowanie trollom dostępu za 3 dychy miesięcznie do serwisów dla normalnych :D No i ok , nie będą czytać, ale będą mogli trollować hehehehe :D Tusk solidnie się poślizgnął na g..wnie o nazwie ACTA. Zdołał jednak ustać na nogach. Psychoprawica p..rdolnie jak długa po poślizgu na grzebaninie przy internecie i abonamencie tv :D I dobrze :D
~Dagmarka88 12-09-2017 9:38
Ja uważam, że jak najbardziej takie portale powinny być pod kontrolą bo tyle niebezpieczeństw czai się w sieci, że trzeba wreszcie położyć temu kres.
~John W. 14-09-2017 2:44
Kontrola,zakazywanie,nakazywanie bo ludzie sobie bez tego nie poradza. Tak mysla nasi wladcy z grubymi portfelami ponad prawem,a politycy na ich uslugach wprowadzaja nam kontrole,nakazy,zakazy w zycie. Ale podobno jestesmy wolni.
~do 9:38 15-09-2017 17:07
nie tylko za portale należałoby się wziąć ale i za telewizję z jej namolnymi reklamami a jakichkolwiek reklam kierowanych do dzieci należałoby całkowicie zabronić (w końcu za coś ludzie płacą abonament nawet jeśli nie oglądają telewizji no to państwo mogłoby się odwdzięczyć i wziąć za mordę reklamiarzy) w telekomunikacji wziąć za mordę namolnych telemarketerów i oszustów
~Gość 18-09-2017 18:57
No i co KOD-omici nie protestuja a PO nie drze ryja no gdzie te rozdarte mordy o niszczeniu demokracji ,nie jada do Brukseli na skarge

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Kosić trawy, czy nie kosić?  

Przez Izery po trójkącie

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1326
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%