MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 26 września
im. Łucji, Justyny

Porozumienie dla rozwoju turystyki w regionie

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 31 lipca 2020, 15:06
Aktualizacja: 16:44
Autor: tvdami
W Mysłakowicach podpisane zostało porozumienie dotyczące ustalenia partnerstwa przy realizacji zadań związanych ze zwiększeniem atrakcyjności turystycznej, ochrony wartości przyrodniczych, zabytków oraz walorów krajobrazowych w gminie Mysłakowice. Byliśmy obecni przy podpisaniu tego dokumentu i przygotowaliśmy krótką relację.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Zmiana na skrzyżowaniu

Pod tym samym niebem

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~henio 31-07-2020 23:11
Główną atrakcją Mysłakowic jest produkt kswik tj. ściek wodny Łomnica pozbawiony od lat fauny i flory połączony ze smrodem nie do wytrzymania, ciche i nielegalne zrzuty chemii i nie przerobionych odchodów do tego ścieku; piękne ulice pełne pięknych domów w Mysłakowicach tj. zarośnięte drogi polne bez wody i kanalizacji; Ps. Michał O. ładnie przed kamerą gibie łapkami ale pewnie to ze wstydu.
~ 2-08-2020 15:38
A mnie bardzo się podoba Gmina Mysłakowice - w sercu Kotliny Jeleniogórskiej, perełki Europy i Dolnego Śląska, Tu w symbiozie istnieją: Dolina Pałaców i Ogrodów oraz CWS /Centralne Wysypisko Śmieci/ Dla rozwoju turystyki jedną z tych atrakcji proponuję zlokalizować poza Kotliną. Za tzw. "komuny" zlikwidowano Celwiskozę kosztem utraty ok 2000 stanowisk pracy. Dziś zadaję sobie pytanie czy było warto? Z ekonomicznego punktu widzenia - NIE !!! Ale..........???
~A 3-08-2020 14:23
Czytając tytuł miałem nadzieję, że może wybudują "gondolę" pod Łabski lub zrobią kikla nartostrad na "Kopie" z naśnieżaniem i wyciągami. (Żart.)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowa trasa przyrodnicza

Wybiorą sołtysa

Radni za zamiarem połączenia muzeów  

Porządki na cmentarzu

Drogi do remontu

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
908
Tak
24%
Nie
73%
Nie wiem
4%