MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Porównywarka kredytów gotówkowych – oszczędność w twojej kieszeni

Wiadomości: Polska
Czwartek, 13 lutego 2020, 11:18
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 lutego 2020, 13:25
Autor: ts
Fot. ts
Oszczędność i szukanie okazji nie powinny być powodem do wstydu czy zażenowania. Niestety trochę pokutuje w nas poczucie, że jeśli chcemy zaoszczędzić to jesteśmy centusie i dusigrosze. Nic bardziej mylnego, a już na pewno nie w przypadku wzięcia kredytu gotówkowego – warto wybrać najlepszą dla nas opcję.

Wzięcie kredytu gotówkowego, to poważna decyzja, taka która będzie z nami przez kilka a nawet kilkanaście lat. Dlatego powinniśmy mieć stuprocentową pewność, że dokonaliśmy właściwego wyboru.

Niestety zdarza się, że dajemy zwieść się pozorom lub złudnym promocjom. Lub jesteśmy zabiegani i nie mamy pewności, że sprawdziliśmy wszystkie możliwości. A o to tu właśnie chodzi – o sprawdzenie i utwierdzenie się, że to na co się zdecydowaliśmy jest dla nas najlepsze. W takim razie co powinniśmy zrobić?

Porównaj!
Nie bójmy się szukać sami, nie chodzi tu o podjęcie od razu decyzji, chodzi bardziej o rozeznanie się w temacie. Internet daje nam szeroki wachlarz możliwości, warto z nich skorzystać. I nie musimy tutaj wchodzić na stronę każdego banku z osobna (gdzie oczywiście przeczytamy, że ten kredyt jest najlepszy na rynku) i wczytywaniu się we wszystkie oferty.

Co w takim razie powinniśmy zrobić? Powinniśmy skorzystać z porównywarki, których nie brak w internecie. Taką sprawdzoną i rzetelną porównywarką jest ekredyt24.com.pl. Jest tam zestawienie kilkanaście ofert, dzięki czemu można wybrać tę najbardziej korzystną.

Następnie możemy nabyć wiedzę na dwa sposoby, albo wpisując bardzo podstawowo to co chcemy uzyskać – kwotę, jaką chcemy pożyczyć oraz okres jaki będzie nam potrzebny na spłatę zadłużenia. Wówczas uzyskamy bardzo ogólne informację na temat najlepszej opcji, jeśli coś nas zainteresuje zawsze możemy kliknąć opcję szczegóły oferty.

Druga możliwość, to wypełnienie dostępnego na stronie formularza, który pozwoli programowi bardzo dokładnie skroić kredyt dla naszych potrzeb. Najczęściej musimy podać m.in. wysokość naszego miesięcznego wynagrodzenia, formę zatrudnienia, to ile chcemy pożyczyć oraz na jak długo. Dodatkowo możemy być poproszeni o podanie innych ew. zadłużeń.

I już
Tylko tyle wystarczy, żeby w szybki sposób otrzymać informację nt. kredytu gotówkowego online. Informację na ten temat możemy uzyskać sami bez wychodzenia z domu. Oczywiście może to być nasza baza – podstawa wiedzy, z jaką udamy się na spotkanie z agentem. Może to być również nasza jedyna aktywność, której finałem będzie wzięcie pożyczki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Redakcja przeprasza Krzysztofa Golke

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Trzeba posprzątać

Trwa budowa punktu widokowego

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Tramwaj już po renowacji

Bike Maraton 2020  

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2195
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%