Czwartek, 9 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 9 marca 2006, 22:18
Autor: Dawid Gajda
Karkonosze uległy we wczorajszym pojedynku A-klasowemu LZS Łomnica 2:3 (1:0).

Pierwsza połowa to spora przewaga „biało-niebieskich” którzy objęli prowadzenie w 20 minucie, po przepięknym strzale Ceratowskiego z rzutu wolnego. Drugą część gry od mocnego uderzenia rozpoczęli goście. Aleksjew popisał się indywidualną akcją i nie dał szans Senderowi. Kwadrans później było już 1:2 – a do siatki Karkonoszy trafił Rafał Musiał. W ostatnich minutach Jeleniogórzanie wyrównali za sprawą najlepszego tego dnia Łukasza Ceratowskiego – jednak chwilę później goście zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

<b>Karkonosze Jelenia Góra – LZS Łomnica 2:3</b> (1:0).

<b>Bramki:</b> Ceratowski (2) – Musiał (2), Aleksjew.

<b>KARKONOSZE:</b> Sender – Siatrak, Lizak, Kaczmarek, Bijan, Walczak, Smoliński, Jankowski, Gadzimski, Kicuła, Ceratowski.