MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poranek z Teatrem Karawana w sobotę w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 16 listopada 2017, 9:17
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze–Sobieszowie oraz Teatr Osób Uzależnionych KARAWANA zapraszają 18 listopada o godz. 11.00 na przedpołudniowy spektakl Sławomira Mrożka pt. „Policja”. Wstęp wolny.

Akcja dramatu ma miejsce w nieistniejącym kraju, skupia się na wydarzeniach wokół podpisania aktu lojalności wobec władzy przez ostatniego więźnia politycznego. Policja przekonuje więźnia, by zrezygnował z woli podpisania aktu. Kiedy to się nie udaje, przedstawiciele policji sami dokonują sfingowanego zamachu na Regenta za jego zgodą.

Występują: Janusz Belczyk (Sierżant), Weronika Duchnowska (Żona Sierżanta), Anna Jodko (Więźniarka, Adiutantka), Darek Jezierski (Naczelnik Policji), Adam Marzec (Szeregowy), Piotr Marszałek (Generał) i Lesław Zamaro (Mrożek). Reżyseria: Tadeusz Rybicki.

Teatr Osób Uzależnionych KARAWANA istnieje przy MDK „Muflon” w Jeleniej Górze od 2009 roku, jego działalność koordynuje Tadeusz Rybicki: reżyser, aktor, członek Stowarzyszenia Teatralnego CINEMA oraz instruktor w MDK „Muflon”.

Aktorki i aktorzy Teatru KARAWANA to osoby trzeźwiejące, które realizują proces wychodzenia z uzależnienia poprzez pracę twórczą, zaś aktywność w Teatrze KARAWANA jest dla nich alternatywną, wobec uzależnienia, formą spędzania czasu wolnego oraz katalizatorem rozwoju osobistego.

Działalność Teatru KARAWANA została dofinansowana przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeleniej Górze.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Watra wraca w Otwartej Papierni

Wypadek przy baniakach  

O rozpadających się górach

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~dentysta 16-11-2017 9:54
Super spektakl. Gorąco polecam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Propozycje Kina Lot  

Studium na początek

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Pożegnali Słońce

Góral na morzach i oceanach w cyklu ars poetica

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
116
Tak
64%
Nie
34%
Nie wiem
2%