MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Poranek z Teatrem Karawana w sobotę w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 16 listopada 2017, 9:17
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze–Sobieszowie oraz Teatr Osób Uzależnionych KARAWANA zapraszają 18 listopada o godz. 11.00 na przedpołudniowy spektakl Sławomira Mrożka pt. „Policja”. Wstęp wolny.

Akcja dramatu ma miejsce w nieistniejącym kraju, skupia się na wydarzeniach wokół podpisania aktu lojalności wobec władzy przez ostatniego więźnia politycznego. Policja przekonuje więźnia, by zrezygnował z woli podpisania aktu. Kiedy to się nie udaje, przedstawiciele policji sami dokonują sfingowanego zamachu na Regenta za jego zgodą.

Występują: Janusz Belczyk (Sierżant), Weronika Duchnowska (Żona Sierżanta), Anna Jodko (Więźniarka, Adiutantka), Darek Jezierski (Naczelnik Policji), Adam Marzec (Szeregowy), Piotr Marszałek (Generał) i Lesław Zamaro (Mrożek). Reżyseria: Tadeusz Rybicki.

Teatr Osób Uzależnionych KARAWANA istnieje przy MDK „Muflon” w Jeleniej Górze od 2009 roku, jego działalność koordynuje Tadeusz Rybicki: reżyser, aktor, członek Stowarzyszenia Teatralnego CINEMA oraz instruktor w MDK „Muflon”.

Aktorki i aktorzy Teatru KARAWANA to osoby trzeźwiejące, które realizują proces wychodzenia z uzależnienia poprzez pracę twórczą, zaś aktywność w Teatrze KARAWANA jest dla nich alternatywną, wobec uzależnienia, formą spędzania czasu wolnego oraz katalizatorem rozwoju osobistego.

Działalność Teatru KARAWANA została dofinansowana przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeleniej Górze.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Swingująco przy Ratuszu

Renowacja malowideł

Performance przy granicy

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~dentysta 16-11-2017 9:54
Super spektakl. Gorąco polecam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Czernow, Machałek i Obaz byli za ogromnymi podwyżkami – dla siebie

Trwają porządki w Mysłakowicach

Od niedzieli w Jeleniej Górze "Skok w blok"

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
932
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%