MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poranek z latawcami

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 14 maja 2018, 9:09
Aktualizacja: Wtorek, 15 maja 2018, 9:10
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami przedostatni przed wakacjami Poranek Rodzinny z Bolkiem i Lolkiem w MDK „Muflon”. Tym razem dzieci wraz z rodzicami tworzyły latawce. Zabawa była przednia.

Tradycyjnie, przed rozpoczęciem poranka Agnieszka Gierus z Marcinem Sweklejem zamienili się w reporterów, którzy przeprowadzali wywiady z uczestnikami. Po muzycznym starcie imprezy, na scenie pojawiły się dzieci, które w domu przygotowały latawce i przyniosły je na poranek. Przeprowadzono zawody. Najcenniejsze nagrody zdobyli mali konstruktorzy, których latawce poleciały najdalej, ale każdy, kto wcześniej popracował w domu – otrzymał upominek.

Po przypomnieniu zabawy z kwietniowego poranka, uczestnicy mieli okazję stworzyć własne latawce pod okiem Agaty Makutynowicz, przy czym było mnóstwo kreatywności i zaangażowania. Po prezentacji kolejnego odcinka Bolka i Lolka nastąpiło losowanie nagród dla posiadaczy biletów, a organizatorzy zaprosili na ostatni przed wakacjami poranek, który zaplanowano na 10 czerwca o godz. 12:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pożar auta przy rondzie  

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Wyprawka dla małych czytelników

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~I know 14-05-2018 12:11
Dmuchawce,latawce,wiatr,do ciebie po niebie szłam,śpiewa Urszula.
~I know 14-05-2018 17:23
Już od miesiąca jestem Waszym milionowym gościem,chyba nikt inny Was nie czyta.
~Mini latawczyki 15-05-2018 11:00
To są latawce? Porządny latawiec to ma wymiary przynajmniej 0,5 x 1,0 m i ogon ze 3.0 m. Jak taki fruwa w powietrzu, to jest za co ciągnąć i na co patrzeć.
~Matka 15-05-2018 17:22
To są zajęcia dla małych dzieci, zeby miały radoche z ozdabiania i wspólnych zajęć z rodzicami i rówieśnikami. Cieszą się że coś mogą fajnego zrobić. Zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie podpasuje. Masz ochotę zrób sobie latawiec nawet 5 metrowy i nie komentuj.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przegląd inwestycji drogowych  

Wizyta gości z Chin i... wpadka

Współpraca z Huangshan

Schronisko do remontu

Rozbudowa SOSW rozpoczęta

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
481
Tak
81%
Nie
15%
Nie mam zdania
4%