MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Poranek Mikołajowy w Muflonie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 4 grudnia 2013, 9:29
Aktualizacja: 9:37
Autor: Organizatorzy
Fot. Organizatorzy
Bajka „Zaczarowany ołówek”, warsztaty plastyczno–muzyczne oraz spotkanie z Mikołajem, który dla każdego grzecznego dziecka przywiezie słodką niespodziankę – to tylko kilka z atrakcji przygotowanych na mikołajkowy Poranek Rodzinny w Miejskim Domu Kultury „Muflon”. Odbędzie się on w niedzielę (8 grudnia br.) o godz. 12.00.

Na dużych i małych czeka mnóstwo atrakcji, ale - jak informują organizatorzy - wszystkie bilety zostały już sprzedane. W dniu imprezy bilety mogą kupić jedynie osoby, które wcześniej dokonały rezerwacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wsparcie dla samorządów  

Marszałek Sejmu w Kowarach

Bałaganiarz zapłaci

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 4-12-2013 13:42
po co piszecie skoro nie ma już miejsc? Może lepsze byłoby poszperanie co organizują w naszym mieście dla dzieci w tych dniach i przekazanie nam rodzicom w krótkim czytelnym artykule? Z góry dziękuję.
~NEO 4-12-2013 15:31
Co z dziećmi, które uczęszczają kolejny rok na poranki, a w tym roku dodatkowo zbierają naklejki do indeksu? Co mam powiedzieć dziecku? Dlaczego nie pójdzie? Może warto zorganizować w tym dniu dwa spotkania, skoro jest takie zainteresowanie !!!
~anna_pe 4-12-2013 15:55
byłam na ostatnim poranku z muminkami i pani prowadząca prosiła, żeby rezerwować i kupowac bilety wcześniej. Ja tak zrobiłam i miejsca mamy, pzrecież wiadomo, że ilośc miejsc w takiej sali jest ograniczona.
~): 5-12-2013 8:38
Ja też chciałam zarezerwować miejsce ale niestety już w tamtym tygodniu nie było miejsc :( ciekawi mnie czy jeszcze gdzieś w jg coś podobnego będzie zorganizowane, może ktoś wie coś na ten temat?
~Och... 5-12-2013 20:13
Szkoda:( też chciałam z dzieckiem skorzystać.Ale nie byłam na ostatnim poranku i nie wiedziałam ,że są prowadzone zapisy. Swoją drogą, popularność poranków wzrasta i nie mam pretensji , bo bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze,sala nie jest z gumy. Warto częściej je organizować prowadzone są rewelacyjnie !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Skatepark za frekwencję?

Moja Mała Ojczyzna – konkurs

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
818
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%