MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Popis gwiazd pod Szrenicą

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 26 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 22:32
Autor: TEJO
Fot. Krzysiek
Bohaterowie seriali telewizyjnych, znani ludzie z radia i ekranu oraz mnóstwo turystów uczestniczyło w sobotnim Slalomie Gwiazd.

Popularne twarze pojawiły się na Hali Szrenickiej oraz przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Szrenicę.

Z gwiazdami mediów, którzy świetnie sobie dają radę na śniegu, mogli porozmawiać zwykli amatorzy białego szaleństwa. Bardzo liczna była także publiczność, która kibicowała jednym i drugim.

Można było spotkać Michała Olszańskiego z radiowej „Trójki”, modelkę Iwonę Felicjańską, Krzysztofa Ziemca, prezentera „Wiadomości” oraz Piotra Cyrwusa, występującego w serialu „Klan”

Była okazja nie tylko do rozmowy z gwiazdorkami i gwiazdorami. Ci chętnie dawali autografy i pozwalali na pamiątkowe fotografie. Organizatorzy imprezy umożliwili także wspólną rywalizację na nartach.

Najlepszym narciarzem wśród aktorów okazał się Waldemar Błaszczyk, którego telewidzowie znają z serialu „Kochaj mnie”. Kibicowała mu Ewa Gawryluk z telenoweli „Na Wspólnej”. Prywatnie żona Błaszczyka.

Tytułem najlepszej narciarki wśród dziennikarek może się pochwalić Dorota Rembiszewska z Polsatu.

Impreza była jedną z kończących ferie w Karkonoszach. Zdaniem gestorów bazy turystycznej były one bardzo udane. Ocenia się, że przez sześć tygodni przez górskie kurorty przewinęło się około 40 tysięcy młodszych i starszych turystów. Tak dużej frekwencji w górach nie było od kilku lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Marsz Osobliwości

Chojnik Maraton dla twardzieli

Poznali wyniki rekrutacji

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Pozdrawiacz 27-02-2006 3:52
Rysiek z Klanu to jest borec, he he
~Arnie 27-02-2006 18:38
Kurcze toż to faktycznie Rysiu. Prędzej spodziewałem się Chuck'a..
~TUTAJ POPRAWIAM BŁĘDY BA 28-02-2006 13:41
"Najlepszym narciarzem wśród aktorów okazał się Waldemar Błaszczyk, którego telewidzowie znają z serialu „Kochaj mnie”..." sooory..nie lubie seriali takiego typu, ale ten serial sie nazywa "Kochaj mnie, kochaj", a nie zwykłe kochaj mnie...kochaj mnie to taki program na TVP2 o dzieciakach domu dziecka.. POZZDROO
~Marce(L) 28-02-2006 16:39
ooooooo Ciepły Rysiek najwiekszy telewizjny pantoflarz III RP
~Lucas 28-02-2006 21:11
Po zakończeniu Slalomu Gwiazd i wręczeniu nagród,dyplomów doszło do incydetu ze znanym aktorem.Otóż podpity gość zaczął ubliżać aktorowi Piotrowi Gąssowskiemu znany z serialu komediowego TV POLSAT"Daleko od noszy" słowami "ty buraku jeb...,aktor gościa ostrzegł,że" jeśli jeszcze raz mnie obrazisz to ci zaj....",ale podpity gość nie reagował.Aktor Gąssowski wpadł w furię i powalił gościa na śnieg i okładał pięściami dopóki nie rozdzielił ich Michał Olszański[dziennikarz radiowej Trójki i prowadzący program w TVP 2 "Ekspress Reporterów"].Oglądający to widowisko gapie byli w szoku.To nie żart to naprawdę się wydarzyło .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sudety w Gościńcu

Bilety MZK też podrożeją?

Honorowe obywatelstwo dla Justyny Kowalczyk

Dużo drożej za śmieci

Drakońskie podwyżki za odpady komunalne?!

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
38
Tak
34%
Nie
66%
Nie mam zdania
0%