MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Ponieważ mówisz, że widzisz… – w sobotę

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 12 lipca 2016, 7:58
Aktualizacja: 8:00
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Organizator
Taki tytuł ma duchowy spektakl przygotowany przez młodzież z całej Polski uczestniczącej w warsztatach obozu ewangelizacyjnego w Jeleniej Górze, prowadzonego przez pastora Andrzeja Sieję. Przedstawienie zostało przygotowane pod kierunkiem Katarzyny Morawskiej, aktorki Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze i ma skłonić widzów do refleksji? Nad czym? Tego dowiemy się już w sobotę (16.08) o godz. 11.00 i 17.00. Wstęp jest wolny.

Będzie to rodzaj happeningu. - Najprościej rzecz ujmując - jest to próba odkrycia, odsłonięcia innego wymiaru rzeczywistości w jakiej żyją konkretni ludzie, w jakiej chorują i w jakiej w końcu by poumierali, gdyby nie ratunek, który przechodzi obok nich w postaci zwykłej informacji i staje się kluczem do ich serc, życiem dla tych, którzy chcą – takim opisem wyjaśniają to organizatorzy wydarzenia.

- To sztuka, która ma skłonić do refleksji – mówi pastor Andrzej Sieja. – Często w natłoku informacji i codziennym życiu trudno jest zobaczyć to, co naprawdę ważne i w ogóle to co się naprawdę dzieje. W naszych warsztatach udział bierze około 40 młodych ludzi z całej Polski, z czego połowę zobaczymy na scenie – dodaje pastor.

Sztuka zostanie wystawiona dwukrotnie: najpierw w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Panieńskiej 36 – 16 lipca o godz. 11.00 , a następnie (tego samego dnia) na Placu Ratuszowym godz. 17.00 (podczas odbywającego się Festiwalu Teatrów Ulicznych).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Legendy Japonii – multimedialne widowisko  

Spotkanie z autorem wystawy

Finałowy Skok w blok – podsumowanie

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Wczoraj kino, dzisiaj kabaret

Gorączka złota

Kabaret Paka w starym, dobrym stylu

Przestępcza fortuna w rękach policjantów

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1035
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%