MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ponadczasowy „Mały Książę” w kinach Helios!

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 sierpnia 2015, 23:10
Aktualizacja: Piątek, 7 sierpnia 2015, 16:38
Autor: Kino Helios
Fot. Kino Helios
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse wyjątkowej animacji "Mały Książę" już od najbliższego piątku!

Ten piękny obraz to ekranizacja słynnej powieści o tym samym tytule. Wygląd postaci, które po raz pierwszy ożyją na wielkim ekranie, oparty jest na oryginalnych rysunkach samego Antoine’a de Saint Exupéry’ego.

Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Lotnik. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe... Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni
i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.

Już od najbliższego piątku, 7 sierpnia we wszystkich kinach Helios w Polsce zobaczyć będzie można ekranizację tej kultowej powieści łączącej pokolenia. Szczegóły dotyczące premierowych seansów dostępne są pod adresem: www.helios.pl.

Poleć do gwiazd z chłopcem, którego kocha cały świat...

Ogłoszenia

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

Odeszła Regina Włodarczyk–Puchała

37. MFTU rozpoczęty!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~czytajka 7-08-2015 12:51
My już mamy książkę. Mały Ksiaze pokazany w bardziej przystępny sposób, nareszcie moja córka rozumie, co tak urzeka mnie w tej historii. I małymi krokami jest coraz bliżej temu, aby sama sięgnęła po klasyczną historię. A do tego czasu czytamy po raz piąty filmową ksiażkę i zachwycamy się pięknymi filmowymi ilustracjami. Polecam :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

I ślubuję Ci… – wernisaż pełen miłości

Świetne półkolonie

Bus był zepsuty?

Zaczytaj się z Jelonką.com

Bilety MZK też podrożeją?

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
636
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%