MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pomysłowy Ruch Palikota -

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 21 listopada 2012, 14:49
Autor: karkonoszeplay
Kwestia podwyżki cen biletów MZK w Jeleniej Górze oraz wzajemne porozumienie z SLD przeciwko faszyzmowi -- to tematy poruszone podczas konferencji prasowej, zorganizowanej przez okręgowy Zarząd Ruchu Palikota.

Czytaj również

Karpacz już w świątecznej szacie

Marcin Sójka wystąpił w JCK

Nietypowa akcja

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~17sqandal 21-11-2012 15:38
Palikot i Jego ruch to utopia , chwytają się czego mogą ( niepopularne podwyżki , jakieś sijusze z SLD ) a pokazać albo najlepiej coś dobredo zrobić dla kraju to co? ..... ano to zbyt < cięzkie > aby zrobic , marna to patria
~sumienie 21-11-2012 15:47
~17sqanda>spieprzaj dziadu .wasz czas się skończył POPISiorstwo.
CН.W.D.P. 21-11-2012 17:00
sumienie, NIE AFEKTUJ SIĘ... 17sqandal NIE POTRAFI ZROZUMIEĆ POSTULATÓW WYBORCZYCH WYSUWANYCH NAWET PRZEZ PiS... ON PO PROSTU NICZEGO NIE ROZUMIE... INWALIDA BEZ MÓZGU...
~Jeloneczka* 21-11-2012 17:06
A kto by słuchał co ma do powiedzenia jakiś bezruch męczykota {:-]
CН.W.D.P. 21-11-2012 17:13
Jeloneczka, MASZ RACJĘ!! NIE MA SENSU SŁUCHAĆ LUDZI, GDY MAJĄ CO DO POWIEDZENIA... NALEŻY MIEĆ WSZYSTKICH I WSZYSTKO GŁĘBOKO POZA SFERĄ ZAINTERESOWANIA... TO BARDZO MĄDRE!!
~zuzanna 21-11-2012 18:22
RUCH PALIKOTA jest dla mnie jedyną partia niezalezną od polskiego kleru. PiS i PO, to chadeckie partie. Juz sama idea pielgrzymek człoków PO do Krzeszowa zniechęca do oddania na nich wyborczego głosu. Zaś PiS wraz z NSZZ Solidarniśc stały się zbrojnym ramieniem dyr. Rydzyka.
~wp 21-11-2012 18:38
zdelegalizować to trzeba spadkobierców PZPR czyli SLD. Od ponad 20 lat komunizm w Polsce nie został rozliczony.
~jelgór 21-11-2012 18:56
pomysł z reklamami podwyżek nie zatrzyma, ale dlaczego nie? można jeszcze przy zapowiedziach przystanków wprowadzić reklamy dźwiękowe np."podwale- sto kroków do galerii... kup witaminy w aptece"... ale ruch palikota chyba wpadł na mieliznę intelektualną, bo zapomniał o fundamentach swojego istnienia, czyli jak dokuczyć kościołowi - i tu pomysł, żeby wprowadzić dodatkową opłątę w niedzielę dla emerytów, żeby nie mieli z czego wrzucać na tacę... i znieść ulgi dla młodzieży jadącej na katechezę albo rekolekcje... ostatecznie odebrać księżom samochody, sprzedać i kasę przeznaczyć na dofinansowanie mzk - śmiało trzeba myśleć, kiedy mądrze się nie da!
~kms 21-11-2012 20:43
do Gery,nie wiem jak notorycznie obraża uczucia religijne,nie znalazłem odniesienia,natomiast ewidentnie widać po Twoim poście jak Ty obrażasz..no ale nie musisz czuć sie przecież winny,polecisz w niedziele na spowiedz,sypniesz na tace,kilka zdrowaśiek i sumienie czyste masz;)
~ 21-11-2012 21:12
Popieram. Trzeba rozliczyć spadkobierców PZPR - czyli "Solidarność", która przejęła Polskę od PZPR. Od ponad 20 lat "Solidarność" walczy bezskutecznie z "komuną", chce ją rozliczać. "Komuny" nigdy w Polsce nie było. Zamiast rozliczać i walczyć z czymś co nie istnieje - może zaczniesz coś tworzyć, budować. DOLNOŚLĄZAK.
~gość II 22-11-2012 0:36
Może najpierw zdelegalizować post PZPRowską SLD? I Rozliczyć wreszcie zbrodnie komunistyczne?
~TomcioW. 22-11-2012 7:42
Ludzie!!! Czy zamiast mózgu w głowie macie piasek???. Czy to PO czy PIS czy SLD lub PALIKOT te wszystkie partie PSU NA BUDĘ jadą pod jednym wózkiem. Gdy będą oni dalej rządzić będziemy mieli co mamy. Od złodziejstwa poczynając.. Tu trzeba ich wyp...rzyć na bruk i na ich miejsce potrzeba młodych ludzi którzy będą mieli nic wspólnego z tymi komuchami.... Tutaj potrzeba nowej młodej partii, by mogło w Polsce być lepiej.. Puki dziadki będą na korycie dopóty będzie brak pracy na rynku i co najgorsza to korupcja... Znając życie wy znowu pójdziecie zagłosować na tych samych którzy są w partii od kilkunastu lat..... Żenada i się obudźcie!!!!
~misio 22-11-2012 12:14
chociaż forma tekstu i konstrukcja zdań nie jest górnolotna to zdecydowanie zgadzam się z treścią przekazu TomcioW. Wszystko do wymiany
~ 22-11-2012 12:35
Nie wiem czy to miłość ale jak słyszę o tym zidiociałum ruchu to od razu wymiotuję.
~ 22-11-2012 12:42
Ad.~gość II. Może najpierw zdelegalizować post PRL-owską "S". I rozliczyć jej działaczy za doprowadzenie do likwidacji firm produkcyjnych oraz do bezrobocia, które - w skali kraju - wynosi obecnie ponad 15%. Doprowadzenie do takiej sytuacji Polacy zawdzięczają nawiedzonym związkowcom, którzy przez całe XX-lecie drą się wniebogłosy: "precz z komuną".
~irma 25-11-2012 21:07
do zuzanny Co masz na sumieniu,że tak nienawidzisz Kościoła?Jest wielu agnostyków i ateistów,którzy żyją sobie według własnych wartości i nikomu to nie przeszkadza.Wiara człowieka to jego indywidualna sprawa.Jakim prawem krytykujesz innych ludzi za ich poglądy.Politycy mają dobrze rządzić krajem niezależnie od światopoglądu.Tylko ludzie,którzy wiedzą,ze Bóg istnieje,ale zrobili coś złego,dręczy ich sumienie ,to tak walczą z Kościołem.Kościół trwa od 2000 lat i Palikot tu nic nie zmieni,Ty natomiast kiedyś doczekasz kresu życia i wtedy Palikot też Ci nie pomoże.bo trzeba będzie oko w oko stanąć przed Bogiem.Zastanów się nad swoim myśleniem.Wartość ludzi określasz ich wrogim stosunkiem do Kościoła.Nie masz takiej potrzeby to nie chodż do kościoła,przecież Cię nikt nie zmusza.Powodzenia
~erzet 27-11-2012 18:07
Zuzanna ma rację. Będę modlić się za nią a Ty Irma nawróć się i pokochaj Kościół ale pazernych na kasę jego urzędników . Pomódl się za księży alkoholików, za napastowane seksualnie dzieci , za umierające z głodu dzieci w Afryce no i za naszych biskupów żeby nikt nie próbował już brzydko mówić o ich pałacach marmurowych i złotem świecących monstrancjach i jeszcze ich wypasionych samochodach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Karolina wśród najpiękniejszych!

O jeleniogórskim rynku

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Otwarta Papiernia o mowie nienawiści

Chcą powtórki wyborów!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
706
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%