MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Pomoc Patrycji wzięli w swoje ręce

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 19 grudnia 2011, 14:29
Aktualizacja: 15:36
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Koncert finałowy zakończonej sukcesem akcji charytatywnej „Pomóżmy Patrycji” zorganizowany przez uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno–Turystycznych odbył się dziś w szkolnej auli. Nie zabrakło kolęd i jasełek wystawionych przez dzieci z Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze.

– Koncertem podsumowujemy akcję charytatywną na rzecz Patrycji Jaśków, która jest niepełnosprawną wychowanką Domu Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie i uczennicą ZSiPS. Chcieliśmy tę dziewczynkę wesprzeć właśnie poprzez zakup protezy ręki, na którą udało się zebrać aż 90 tysięcy zł przez dziesięć miesięcy różnych akcji prowadzonych przez młodzież z naszej szkoły – powiedziała Joanna Marczewska, dyrektor ZSE-T.

Uczniowie placówki zbierali pieniądze podczas kwest, koncertów w Filharmonii Dolnośląskiej i w Orient Expressie. Sprzedawali także smakołyki i ozdoby świąteczne, które sami wykonali. Podczas wczorajszego koncertu wystąpili zarówno zdolna młodzież z tzw. „Ekonoma”, uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej, jak i utalentowane dzieci z ZSiPS.
– Tematem występów były zbliżające się święta, dzielenie się dobrem, swoimi możliwościami i talentami – dodała Joanna Marczewska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Podgórna zarośnięta

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Moja Mała Ojczyzna – konkurs

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~XXX 19-12-2011 15:24
Nie wczoraj...tylko DZIŚ
~7 21-12-2011 7:06
jak to przeciez to kuty i jego pseudofundacja serdeczna pomoc chwali sie, ze zebrała pieniadze dla Patrycji. Oj KUTY, kłamstwa maja krótkie nogi . Znowu kłamiesz !!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będą widoki ze Zbójeckich Skał

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Stadion nie dla kibiców – jak długo? [aktualizacja]

Czyżby Andrzej Duda?

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
732
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%