MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Pomaluj sobie kawałek ściany

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 15 lipca 2010, 7:43
Aktualizacja: 7:45
Autor: Gabi
Fot. Gabi
Przez cały tydzień w Biurze Wystaw Artystycznych trwają warsztaty pn. „AKCJA re AKCJA”. Siedmiu młodych ludzi tworzy w murach BWA swoje dzieła.

Galeria jest do ich dyspozycji od wczesnych godzin porannych do wieczora. Panowie: Marek Brodowski, Jonasz Chlebowski, Mariusz Czarnota, Radosław Kieczeń, Staszek Szumski, Zbyszek Wiśniewski i Grzegorz Łożnikow do jutra będą wykonywać swoje dzieła, a efekt zobaczy każdy, kto przyjdzie na wernisaż. Otwarcie wystawy odbędzie się już w piątek o godzinie 18:00.

Autorzy tej niecodziennej wystawy pochodzą m.in.: z Kopańca, Michałowic i innych miejscowości powiatu jeleniogórskiego. Na wernisażu obejrzeć będzie można malarstwo wielkoformatowe, wlepki i rysunki oraz twórczość wchodzącą w obszar action painting i graffiti.

Warsztaty prowadzi Zbigniew Szumski, kojarzony głównie z Teatrem Cinema artysta, który ma doświadczenie w realizowaniu podobnych akcji artystycznych i swobodnie porusza się w obszarze sztuki współczesnej. Dla wielu z młodych ludzi będzie to pierwsza wystawa.

Podczas wernisażu widzowie będą mogli uczestniczyć w performance Wiktorii Wiktorczyk i posłuchać koncertu Uncommon Project, który wzbogacony zostanie pokazem multimedialnym. Projekt zrealizowano przy pomocy finansowej powiatu jeleniogórskiego.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Wycieczka tematyczna po Bolesławcu

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Czyżby Andrzej Duda?

Będzie skate park w Jeleniej Górze?  

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
818
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%