MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Polsko – czeska integracja seniorów

Wiadomości: Karpacz
Piątek, 19 października 2018, 7:01
Aktualizacja: Niedziela, 21 października 2018, 6:21
Autor: WAC
Fot. UM Karpacz
Seniorzy z trzech miast – Karpacza, Szklarskiej Poręby i Lanova spotkali się w Karpaczu na „Polsko – Czeskim Spotkaniu Seniorów”.

Spotkanie zorganizowane przez samorząd miasta pod Śnieżką miało na celu integrację starszych mieszkańców poprzez wspólne poznawanie historii, zabytków i tradycji Karpacza. Seniorzy wspólnie zwiedzili Świątynię Wang, Skarby Ziemi Juna, Muzeum Sportu i Turystyki oraz uczestniczyli w zorganizowanych dla nich warsztatach, podczas których - wzorem mieszkających dawniej w Karpaczu laborantów - mogli  własnoręcznie wykonać maść z ziół rosnących w Karkonoszach.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu „Poznajmy się bardziej” dofinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Interreg V-A Polska – Czechy na lata 2017-2020. Projekt ten zakłada organizację spotkań różnych grup wiekowych mieszkańców pogranicza polsko – czeskiego. Dotychczas zorganizowany został Piknik Strażacki w Karpaczu, zawody sportowe oraz spotkanie seniorów i spotkanie urzędników w Szklarskiej Porębie, spotkanie sportowe i spotkania strażaków w Lanovie. Była wycieczka integracyjna do Pragi.

Twoja reakcja na artykuł?

16
89%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Obieżyświat w Lwówku

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Dzisiaj ma grzmieć i padać

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~JATO 20-10-2018 1:01
Nie rozumiem dlaczego ten komentarz w temacie: Szczepić czy nie? został zablokowany?! Cenzura i ograniczanie swobody wypowiedzi? ~JATO19-10-2018 16:39 "Żaden urząd ani organ w Polsce nie ma badań potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo szczepień" You Tube: Szczepionki nie są przebadane, głupcy aplikują je własnym dzieciom. Sejm RP ostrzega! I wszystko jasne, Drodzy Dyskutanci - Komentatorzy. :)
~Długosz 20-10-2018 7:05
Prawdopodobnie dlatego, że mija się z prawdą i skłania ignorantów, wtórnych a...lfabetów i miłośników teorii spiskowych do snucia bzdurnych wywodów. Nikt nie ma dowodów potwierdzających szkodliwość szczepień. Poza tym zaśmiecasz przestrzeń publiczną komentarzami nie na temat, powyższy artykuł dotyczy integracji seniorów z Czech i z Polski. Gdyby nie szczepienia, część z nich nie mogłaby się integrować. A teraz idź obserwować chemtrailsy, szukać dowodów na płaskość ziemi albo podbierać jajka smokom.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Parking na... przejściu

Odpust na Śnieżce

Klasyki zjechały do Kowar

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
579
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%