MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Polonezem i świetną zabawą powitali wakacje

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 18 czerwca 2013, 6:30
Aktualizacja: Środa, 19 czerwca 2013, 7:53
Autor: Angela/ AP
Fot. TED
Przy pięknej pogodzie, dzieci i rodzice z przedszkola imienia Krasnala Hałabały w Sobieszowie uroczystym festynem przywitały wakacje i pożegnały najstarszą grupę przedszkolaków. Imprezę przygotowała rada rodziców i dyrekcja placówki.

Festyn otworzony przez dyrektor Monikę Sołek rozpoczął się od przywitania gości i odtańczenia poloneza przez dzieci z grupy „Żabki”. Następnie jak z wielkiego worka posypały się: piękne występy taneczne, indywidualne popisy instrumentalne w wykonaniu dzieci wraz z rodzicami i starszym rodzeństwem. Były dyplomy dla wyjątkowych rodziców i dziadków, malowanie optymistycznej tęczy i wspólne śpiewanie przedszkolnego hymnu.

Po występach przyszedł czas na harce. Dzieci miały do dyspozycji dmuchany zamek, trampolinę, wszyscy mogli za darmo posilić się popcornem i cukrową watą. Rodzice upiekli kiełbaski.

Festyn był podsumowaniem trzydniowej imprezy. Każdego dnia na dzieci czekały inne atrakcje - był klaun, bańki mydlane czy kapeluszowy bal. Na koniec dzieci odśpiewały piosenkę „ Cudownych rodziców mam”, która dostarczyła opiekunom ogromnych wzruszeń.

- Przykro jest nam się żegnać z przedszkolem i naszymi kochanymi paniami i panami - zgodnym chórem mówiły dziewczynki i chłopcy. Ale obiecujemy, że będziemy przychodzić do naszego przedszkola na pyszne obiadki.

- Dziękujemy Wam Drogie Panie: Mariolu, Marzenko, Jadziu za opiekę nauczanie i wychowanie, za okazaną cierpliwość - dziękowali rodzice i dzieci z grupy „Żabki”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Zamknięta droga od Przełęczy Kowarskiej

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Zzz.. 18-06-2013 8:16
A czy Polonez był odtańczony normalnie, jak to drzewiej bywało, czy wg. nowych zaleceń minister Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz, która uważa ten taniec za homofobiczny?
CН.W.D.P. 18-06-2013 9:30
TEŻ LUBIĘ POLONEZA... DWA MIAŁEM!! JEDNEGO PRZEJŚCIÓWECZKA NA CARO, ZAŚ DRUGI TO JUŻ PEŁNOWYMIAROWA CARÓWKA... SUPER AUTA!! KOSIŁEM NIMI PŁOTY, AŻ MIŁO, ZA CO W SWEJ WSI RODZINNEJ POZOSTAWAŁEM W GŁĘBOKIEJ POGARDZIE MIESZKAŃCÓW, A NAWET NIENAWIŚCI, ALE ORGANY NIE DOPADŁY MNIE NIGDY... ZRESZTĄ NOTA BENE PRZEJŚCIÓWECZKA MI POLEGŁA W TRAKCIE POŚCIGU, ZOSTAJĄC LEŻEĆ NA JEDNYM Z PŁOTÓW, JEDNAKŻE, JAK WSPOMNIAŁEM, MNIE NIE DOPADLI, A POLONEZIK NIEZAREJESTROWANY, WIĘC PRETENSJE ZOSTAŁY SKIEROWANE DO PANA BOGA... NAWET Piipi Jelonkowa ZE MNĄ ŚMIGAŁA NA NOSIE W DODATKU!!
CН.W.D.P. 18-06-2013 9:34
ACH!! CO TO BYŁ ZA BAL... Z Piipi W POLONEZIE... NA NOSKU... WSPOMNIENIA WRÓCIŁY, W TEN TEGO...
~Valentine 18-06-2013 12:49
To na prawdę wyjątkowe przedszkole z kochanymi Paniami. Moje dzieci są nim zachwycone :) Serdecznie pozdrawiam Panie z gr. Żabek :)
HankaOdRumcajsa 18-06-2013 16:39
Ja też bede wakacje witała polonezem i świetną zabawą.... Polonez się już chłodzi...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Policyjna akcja "Pieszy"

Weekend w Bukowcu

Nowe boksy na stadionie

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
299
Tak
48%
Nie
40%
Nie wiem
12%