MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Półmaraton został przełożony na jesień

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 12 marca 2020, 15:13
Aktualizacja: 23:43
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Sportowa wiosna w Jeleniej Górze miała obfitować w wiele atrakcyjnych wydarzeń, ale zagrożenie epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i na świecie musiało oczywiście na te plany wpłynąć.

Biorąc pod uwagę zalecenia, rekomendacje i decyzje odpowiednich służb i instytucji – zarówno polskich jak i międzynarodowych oraz dostosowując się do konieczności ograniczania zgromadzeń, skupisk ludzkich oraz odwoływania i zawieszania imprez o charakterze masowym, zawodów sportowych, czasowego zamknięcia placówek oświatowych i kulturalnych – władze miasta oraz organizator planowanych imprez zdecydowali o definitywnym przełożeniu VIII Półmaratonu Jeleniogórskiego i Jeleniogórskiej Dziesiątki na termin jesienny. W tej chwili zawody planowane są na 27 września (niedziela).

W związku z tym, wszystkie osoby, które dokonały opłaty startowej mogą na tej podstawie wystartować w biegu, który odbędzie się w nowym terminie, a wszystkie opłaty startowe zostaną automatycznie przeniesione. W szczególnych przypadkach, organizatorzy proponują następujące rozwiązania tym, którym wrześniowy termin nie odpowiada i nie mogą skorzystać z przeniesienia opłaty na wrzesień.

- przepisanie opłaty startowej na Bieg Niepodległości 11.11.2020
- przepisanie opłaty startowej na dowolny bieg górski cyklu Runner's World Super Bieg 2020
- przepisanie opłaty startowej na III Ultra Sowę
- możliwość cesji i przekazania pakietu startowego innej osobie, zgodnie z regulaminem biegu

Zapisy pozostają otwarte, aż do uzyskania limitu 1000 startujących i opłaconych zawodników. Pełen pakiet startowy jest gwarantowany maksymalnie do 20 sierpnia 2020 roku – chyba że lista startowa zapełni się wcześniej. Informacje dotyczące wszystkich biegów organizowanych przez Grabek Promotion oraz dane kontaktowe można znaleźć na https://superbieg.pl

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~efendi 12-03-2020 19:27
Pólmaraton Ślężąński też jesienią . Jesień musi być w tym roku bardzo długa !
~ping-pong 13-03-2020 14:24
a tym którym nie pasują inne terminu wpłacona kwota nie zostanie zwrócona? No to byłaby granda, ale u Grabka wszystko możliwe...
~ping-pong 13-03-2020 22:16
W BajkMaratonie podobnie - termin przesunięty, zapis "Jeśli zawodnik nie zdecyduje się na start w nowym terminie lub przesunięcie opłaty, opłata startowa nie zostanie zwrócona zgodnie z regulaminem Bike Maraton 2020." Kpina! Opłaty wysokie, w pakiecie dostajesz naklejkę i breloczek. Na dodatek nie odzyskasz kasy... Panie Grabek, nie tędy droga!
~sdasdfsagd 16-03-2020 21:08
do: ~ping-pong (22:16)
Jak mnie wkurzają tacy zawodnicy, jak się zapisywałeś akceptowałeś regulamin, więc o co chodzi, ci ludzie pewnie przeżywają masakre, tak samo jak i ja, czy restauracje, biura podruży, hotele itp.
~efendi 16-03-2020 21:21
Taki zapis w regulaminie jest raczej do dooo py. Jest to zapewne klauzula niedozwolona. Warto napisać o interpretację do UOiK ? . Nie ma imprezy, organizator nie poniósł kosztów to zwrot kasy . To jest ptrzecież racjonalne !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wybiegali brąz mistrzostw Polski

Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową

Doczekają się ronda

Nietypowy finał Ligi Rocka

Jeleniogórzanie tuż za podium

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
659
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%