MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Półkolonie z MOS–em

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 lipca 2019, 14:31
Aktualizacja: 14:34
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. MOS
Wakacje się rozpoczęły, a wraz z nimi tradycyjnie nasze półkolonie – informuje Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. Od poniedziałki do piątku trwał pierwszy turnus, w którym wzięła udział maksymalna grupa – 60 osób. Atrakcji nie brakowało!

60 dzieci wypoczywało w minionym tygodniu na obiektach Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Już pierwszy dzień zaczęliśmy od nie lada atrakcji - dzieci miały okazję poćwiczyć strzelanie z broni pneumatycznej. Zajęcia strzeleckie prowadził Andrzej Gawłowski z Koła Strzeleckiego LOK Energetyk Jelenia Góra.

We wtorek dzieci udały się do Zespołu Parków Krajobrazowych w Sobieszowie, gdzie uczestniczyły w warsztatach pn. "Wilk i ryś".

Środa to z kolei wyjazd do Ekomuzeum Tkactwa i Barwienia Naturalnego do Chrośnicy, gdzie nasi podopieczni uczyli się barwić tkaniny.

W tak upalne dni nie mogło zabraknąć także wyjść na basen. Zabawy w wodzie, zjeżdżalnia, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieciom nie było potrzeba wiele więcej.

Ostatni dzień - piątek - przyniósł kolejny wyjazd. Tym razem do Teatru Animacji w Cieplicach na przedstawienie "Kot w butach". To był naprawdę udany i bogaty tydzień - podsumowują organizatorzy.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto do Senatu?

Stop marginalizacji średnich miast

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Była gala z nagrodami

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Szachowy turniej Jelonka Open

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

IV Mistrzostwa Czerwonego Pantofla – Downhill Derby  

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
674
Tak
14%
Nie
66%
Nie wiem
20%