MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Półkolonie z MOS–em

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 lipca 2019, 14:31
Aktualizacja: 14:34
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. MOS
Wakacje się rozpoczęły, a wraz z nimi tradycyjnie nasze półkolonie – informuje Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. Od poniedziałki do piątku trwał pierwszy turnus, w którym wzięła udział maksymalna grupa – 60 osób. Atrakcji nie brakowało!

60 dzieci wypoczywało w minionym tygodniu na obiektach Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Już pierwszy dzień zaczęliśmy od nie lada atrakcji - dzieci miały okazję poćwiczyć strzelanie z broni pneumatycznej. Zajęcia strzeleckie prowadził Andrzej Gawłowski z Koła Strzeleckiego LOK Energetyk Jelenia Góra.

We wtorek dzieci udały się do Zespołu Parków Krajobrazowych w Sobieszowie, gdzie uczestniczyły w warsztatach pn. "Wilk i ryś".

Środa to z kolei wyjazd do Ekomuzeum Tkactwa i Barwienia Naturalnego do Chrośnicy, gdzie nasi podopieczni uczyli się barwić tkaniny.

W tak upalne dni nie mogło zabraknąć także wyjść na basen. Zabawy w wodzie, zjeżdżalnia, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieciom nie było potrzeba wiele więcej.

Ostatni dzień - piątek - przyniósł kolejny wyjazd. Tym razem do Teatru Animacji w Cieplicach na przedstawienie "Kot w butach". To był naprawdę udany i bogaty tydzień - podsumowują organizatorzy.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

Z metą na Przełęczy Okraj

Dobry wynik Kasi na mistrzostwach świata!

Powstaje kolejny market na Zabobrzu

Kandydaci PO

Dworzec do remontu

Nad Śnieżnymi Kotłami

PiS zaprezentował kandydatów

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
624
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%