MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Politycy PO o "wojnie polsko–polskiej"

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 1 czerwca 2017, 13:12
Aktualizacja: 13:17
Autor: tvdami
Borys Budka, Wojciech Ziemniak i Zofia Czernow – politycy reprezentujący PO spotkali się wczoraj z mieszkańcami Jeleniej Góry w ramach cyklu spotkań Obywatelskie Dolnośląskie.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Senator zachęca do głosowania na maszty

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~321 1-06-2017 14:05
Szkoda tego pajaca i ta co cale zycie jest przyrosnieta do stolka ogladac a co dopiero sluchac!!!gosc wiecznie jak gada to pluje i wyglada jak mlody dracula!!!
~modlitwa 1-06-2017 15:22
I większośc was z PO-PiSu codziennie się modli "I odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom" A ja się modlę : i odpuść im Panie Boże winy tak jak się codziennie o to modlą.
~analityk 1-06-2017 19:56
Ten starszy pan, chciał ich pytać o konstytucję, może wierzył że powiedzą mu prawdę. Lub z tym pytaniem o wojnę "polsko-polską". Pytający o to też w to wierzą ? Jak można pytać cynicznych hipokrytów, nieodzownych współprojektantów i współtwórców tejże wojenki, o to jak zamierzają położyć kres temu, co do spóły z PIS-em rozniecili i dorzucają "do ognia" od parunastu już lat ? Prawdopodobnie będą się wybielać, próbując zrzucić całokształt odpowiedzialności na zły łamiący konstytucję i filary demokracji PIS. Do przewidzenia. Ale prochu nie wymyślą. PIS też gra podobnie. Gdyby istniał jakiś a...logowy miernik poziomu obłudy, cynizmu i hipokryzji, skali już by zabrakło, a wskazówka obracałaby się o 360 stopni.
~sajmon 1-06-2017 21:45
Hmmm... możecie już wracać ze zmywaków z zagranicy :) PO zapewni wam godziwe wynagrodzenie za tą pracę :) To ja chcę zmywać w PO wiele nie chcę 1800 euro na miesiąc :) panom z tego PO chyba coś nie ten tego :) Niech ten typ z PO powie ile ten młody człowiek zarobi w JG na zmywaku i nie robi z ludzi głąbów albo z siebie d...la :)
~sajmon 1-06-2017 21:56
Hmmm.... Nasi radni jak i posłowie żyją w innej bajce :) Na całkowicie innym progu dochodowym niż reszta społeczeństwa :) Jak widać na załączonym obrazku wystarczy p..rdzieć w stołki i nic nie robić tylko pitolić tak jak ja to robię i jest mega kasa :) A zwykły obywatel na te elity musi z..ierdalać fizycznie ale to OK bo na dwa litry wylewnego potu przez obywatela to dla nich dwa p..rdy w stołek :) żenada :)
~pff 2-06-2017 9:59
Było się uczyć robolu. Teraz m...a w kubeł.I liczba, ze " pis da"

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rodzinna wystawa

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Radni Koalicji Obywatelskiej zdecydowali – chcą połączyć muzea

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
803
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%