MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 22 września
im. Maurycego, Tomasza

Politycy komentują wynik wyborów

Wiadomości: Polska
Wtorek, 14 lipca 2020, 9:11
Aktualizacja: Środa, 15 lipca 2020, 7:17
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami II tura wyborów prezydenckich, w których reelekcję wywalczył Andrzej Duda. Jak sytuację na scenie politycznej komentują lokalni politycy? Zapytaliśmy parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości, Nowej Lewicy oraz Koalicji Obywatelskiej.

Robert Obaz, poseł Nowej Lewicy:

Wybory Prezydenckie się zakończyły - bez względu kto i jakie ma poglądy polityczne, to wygranej trzeba A. Dudzie pogratulować. Możemy mówić o tym jaka ta kampania była i ile jadu w czasie jej trwania się wylało. Jednak ponad 50 proc. Polek i Polaków wybrało tak, a nie inaczej. To jest sygnał dla nas wszystkich, że społeczeństwo nie chce powrotu do przeszłości. Ta bowiem dla zbyt wielu kojarzy się z niskimi pensjami, oszczędzaniem na usługach publicznych oraz brakiem wsparcia dla rodzin. Te wybory to także lekcja dla środowiska politycznego Rafała Trzaskowskiego, że nie można traktować protekcjonalnie różnych - nawet tych najmniejszych środowisk politycznych. Nie można raz wyciągać ręki do elektoratu Bosaka, a tego samego dnia przekonywać lewicę, że będzie się z nią walczyć z rozwarstwieniem społecznym. W końcu nie można nienawiścią odpowiadać na nienawiść. To nie jest tak, że wyborca nie wie co jest dla niego lepsze. Mieszkańcy wsi i wielu małych miejscowości na własnej skórze odczuli biedę i negatywne skutki transformacji gospodarczej.

Krzysztof Mróz, senator Prawa i Sprawiedliwości:

Rywalizacja w II turze wyborów prezydenckich była niezwykle wyrównana. Reelekcja Prezydenta Andrzeja Dudy jest wyrazem docenienia dobrych zmian, mających miejsce w Polsce na przestrzeni ostatnich kilku lat. Wybór Andrzeja Dudy daje gwarancję dalszej stabilnej współpracy między rządem a prezydentem w celu przeprowadzenia kolejnych ważnych dla Polski i Polaków reform w ciągu najbliższych 3,5 lat.

Kampania wyborcza była wyjątkowo ostra i brutalna, czego doświadczyliśmy także w naszym regionie. Przykładem była wizyta marszałek Sejmu Elżbiety Witek w Kowarach w ostatni piątek, gdzie zwolennicy Rafała Trzaskowskiego zakłócali spotkanie krzycząc i gwiżdżąc nawet w trakcie odśpiewywania przez jego uczestników hymnu państwowego. Zwolennikom Andrzeja Dudy nie przyszło nawet na myśl, by próbować zakłócać odbywające się tego samego dnia w Jeleniej Górze spotkanie z Grzegorzem Schetyną.

Pan prezydent już w trakcie wieczoru wyborczego w Pułtusku wyciągnął rękę na zgodę do swojego oponenta. Niestety jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem wyników wyborów w niektórych mediach zaczęła dominować narracja o konieczności ich zakwestionowania i składania masowych protestów wyborczych. Przewaga ponad 400 tys. głosów sprawia jednak, że oficjalne wyniki wyborów są nie do podważenia. Musi cieszyć także wysoka frekwencja, najwyższa w historii polskich wyborów w XXI w., która daje prezydentowi silny społeczny mandat do sprawowania urzędu przez kolejne 5 lat.

Zofia Czernow, posłanka Koalicji Obywatelskiej:

Wybory Prezydenta RP odbywały się przy braku elementarnych wymogów, to jest zachowania równych szans kandydatów. W kampanię Andrzeja Dudy zaangażował się nie tylko rząd z Premierem na czele, ale także na niedopuszczalną skalę TVP i inne agendy państwa. Mimo tak nierównej walki Rafał Trzaskowski zdobył fantastyczny wynik, wzbudził ogromny entuzjazm Polaków i wielką nadzieję na zmianę i budowanie nowoczesnej, otwartej i zasobnej Polski w Europie. Rafał Trzaskowski w bardzo krótkim czasie kampanii zdobył pozycję silnego lidera ruchu obywatelskiego. I to jest wielki kapitał i nadzieja na przyszłość.

Twoja reakcja na artykuł?

24
41%
Cieszy
16
27%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
5
8%
Złości
13
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Doczekają się ronda

Nietypowy finał Ligi Rocka

Nie taka bestia straszna (recenzja)

Komentarze (270) Dodaj komentarz

~skotonga 14-07-2020 10:04
Przypominam fakty. Trzaskowski przegrał !!! Koniec i kropka.
~Błazen 14-07-2020 10:21
do: ~skotonga (10:04)
Czas głosujących dziadeczków i wsi zabitych dechami przeminie. Przyszłość to nie babiny z różańcem, ale miasta, nowoczesny, różnorodny i otwarty świat. Dlatego pisowski nacjonalizm i zaściankowość przeminą. Będziemy znowu zachodnim krajem z ciekawą tradycją i kulturą, otwartym na gości i nowe poglądy.
~ 14-07-2020 10:42
do: ~Błazen (10:21)
W powiatach legnickim, lubińskim głogowski, jaworskim, polkowickim, góreckim i jeszcze kilku na Dolnym Śląsku wygrał Duda. To są zaściankowe powiaty ze wsiami zabitymi dechami??? W Jeleniej i powiecie jeleniogórskim wygrał bezapelacyjnie Trzaskowski. Tu w Jeleniej jest nowoczesność??? Bu ha, ha. Nie rozśmieszaj mnie.
~Duda 14-07-2020 11:21
do: ~ (10:42)
w Jeleniej Górze wygrał trzaskowski , bo w ratuszu kto rządzi ?!!! trzaskowscy. A nie podcina się gałęzi na której się siedzi. mam nadzieję że doczekam się czasów w Jeleniej Górze kiedy władze nie będą dyskutować z osobami chcący wynaturzać człowieczeństwo, chcący wynaturzać RODZINĘ .
~Jarosław z Warszawy 14-07-2020 12:20
do: ~Duda (11:21)
A ja wracając z wyborów zgubiłem długopis... Widział ktoś?
~ 14-07-2020 12:53
do: ~Jarosław z Warszawy (12:20)
Widziałem jak czterech Żydów na dwóch dragach go nioslo, a gdzie szli nie pytałem.
~mieh 14-07-2020 21:07
do: ~Jarosław z Warszawy (12:20)
Szkoda, że sam się nie zgubiłeś!
~Jarosław z Warszawy 15-07-2020 14:10
do: ~mieh (21:07)
eeee, mnie pilnują 24h/dobę. Ja się nie mogę zgubić, bo co by z Naszym pięknym Krajem było :)
~Iks 14-07-2020 12:35
do: ~ (10:42)
Przecież kopidoły nie wybiorą nikogo z jajami, wolą typa, który przed nimi klęczy.
~Ja 14-07-2020 14:06
do: ~Iks (12:35)
Dlatego wybrano naszego prezydenta, poparcie ma Zofia, która likwidowała zakłady pracy, a teraz głosują na Trzaska.. Myślę, że będzie dowoził do nas g...o z Wawy. Nasi przywódcy zawsze zrobią jakiś zas...ny interes
~~ 14-07-2020 13:10
do: ~ (10:42)
W jeleniej rządzi PO i nigdy tu nie będzie nowoczesności tylko zawiść i nienawiść ludzi A co do wcześniejszej opinii komentujacego to zapamiętaj w mniejszych miastach A zwłaszcza wsiach i miasteczkach ludzie są bardziej zorganizowani wyjątkowo skrupulatni i zaradni ambitni i bardzo inteligentni i jest to dowiedzione naukowo i naprawdę wykształceni, czego nie mozna powiedziec o ludziach z duzych miast pracuje w urzędzie i doskonale to wiem
~BRZECHOTNIK 14-07-2020 14:29
do: ~ (10:42)
Bo... u nas, na Dzikim Zachodzie, miało się POdnieść, ale... już jest po wzwodzie. :)
~fududa 14-07-2020 23:37
do: ~ (10:42)
A w jakim dużym mieście wygrał Duda i w ilu województwach i z jakiej części kraju?, bo statystyki nie kłamią, na Dude głosowały tzw za...ia...Wykształceni ludzie głosowali na Trzaskowskiego, przedsiębiorcy, którzy elektoratowi 500+ dają pracę na codzień głosowali na Trzaskowskiego, a wieśniactwo i pr...wo w dodatku mściwe i nie wyksztalcone na PiS, dający w łapę..., liczba osób mlodych zmiażdzyła swoimi głosami Dude, bo ludzie normalni mają dość PiSowskiemu braku tolerancji i wykształcenia..., PiS to tacy wieśniacy jak Ci co urzadzili rzeź na Wolyniu i tego się trzeba bać, że większość to niewykształciuchy, które na codzień mają do czynienia z widłami, siekierami, kosami i oborą, a nie ze szkołą, nauką, empatią, tolerancją i racjonalnym mysleniem...
~Miastowy 15-07-2020 15:04
do: ~fududa (23:37)
zmien plyte. Nie truj za mass mediami o kołtuństwie i elicie bo to sie robi zalosne. Socjalistyczny swiat niebawem wroci tam gdzie jego miejsce a dyrdymały o tolerancji bedzie mozna zostawić sektom pod ścisła kontrola panstwa. Najwyzszy czas by przestrzen publiczna zostala oczyszczona z takich teletygodniowych argumentów jak rownosc, racjonalizm bo to wymysły ubiegłego wieku. Spolecznosc polskie bogaci sie i coraz rzadziej spogląda na artefakty historii jak socjalizm. Pracowitość i przedsiebiorczosc polakow zwycięży nad filozofia psucia panstwa.
~Tropik 15-07-2020 21:16
do: ~fududa (23:37)
Ty , wykształcony przez TVN i GW , ten komentarz świadczy o poziomie twojego wykształcenia. Wybory są tajne więc komisję nie mają pojęcia kto na kogo głosuje i jakie ma wykształcenie . Te historyjki o wykształceniu wynikają z sondaży, kto chce niech wierzy ,ja wiem, że niektórzy mówią poprostu nieprawdę odnośnie swojego wykształcenia. Przykładem tego jest niejaki fududa, poziom komentarza , słownictwo jak i sam nick autora świadczy o niskim poziomie kultury i wykształcenia a jest fanatykiem PO !
~skotonga 14-07-2020 10:58
do: ~Błazen (10:21)
Można się karmić bajkami przez całe życie, jednak przypominam po raz kolejny niezaprzeczalny fakt, że Trzaskowski przegrał wybory !!!
~fududa 14-07-2020 23:40
do: ~skotonga (10:58)
A w jakim dużym mieście wygrał Duda i w ilu województwach i z jakiej części kraju?, bo statystyki nie kłamią, na Dude głosowały tzw za...ia...Wykształceni ludzie głosowali na Trzaskowskiego, przedsiębiorcy, którzy elektoratowi 500+ dają pracę na codzień głosowali na Trzaskowskiego, a wieśniactwo i pr...wo w dodatku mściwe i nie wyksztalcone na PiS, dający w łapę..., liczba osób mlodych zmiażdzyła swoimi głosami Dude, bo ludzie normalni mają dość PiSowskiemu braku tolerancji i wykształcenia..., PiS to tacy wieśniacy jak Ci co urzadzili rzeź na Wolyniu i tego się trzeba bać, że większość to niewykształciuchy, które na codzień mają do czynienia z widłami, siekierami, kosami i oborą, a nie ze szkołą, nauką, empatią, tolerancją i racjonalnym mysleniem...
~gość45 14-07-2020 11:15
do: ~Błazen (10:21)
Przyszłość należy do ludzi dbających o interesy Polaków i Polski a nie tych co podłączyli nasz kraj do dojarki a z ludzi zrobili niewolników pracujących do śmierci którzy po za długami i kredytami nie mają nic ,równie dobrze Ciebie morzna było wystawić jako kandytata na prezydenta odpowiednia propaganda ,ogłupianie i masz 40 procent poparcia po miesiącu tak wygląda demokracja w ich wykonaniu dezinformacja ,destabilizacja kraju i przejmowanie władzy przy użyciu mediów i ogromnych pieniędzy zero wiarygodności wygrali wybory i zrobili ministrem finansów spekulanta bez Polskiego obywatelstwa który ukradł Polakom pieniądze z OFE wpędził w kłopoty frankowiczów to są ludzie którzy dla Polski nie robią nic to nie są nawet politycy tylko zatrudnione słupy grające Swoją rolę ,gdzie podział się Petru który kraj pozwoliłby na to żeby ktoś paraliżował pracę demokratycznie wybranej władzy ,gdzie jest Hołownia odegrał rolę odbieracza głosów a potem poparł Trzaskowskiego i znikł wystawili kilku kandydatów a i tak przegrali z Dudą
~Ja 14-07-2020 14:18
do: ~gość45 (11:15)
Media w większości są w łapach branderburów. Nie udało się podzielić Polski między szwabianów i ruskich w 39 tym, to teraz dzielą skórę na niedźwiedziu gospodarczo, za pomocą do...iz ów pani Makreli Angel. Udaje się to tylko dlatego, że niemiaszki trafili na wiernych sługusów z PO. a ci kierują głupcami. Rząd chamom daje 6 tys złotych na ICH każde dziecko.. Starcza to na urlop dla rodziców z dzieckiem. Mało wam? Chciałbym, żeby wygrała Przestępczą Organizacja, chciałbym aby ten niewdzięczny motłoch powrócił do stawek 5, 6 złotych na godzinę, a litr benzyny kosztował 7 jak chciał ten ich Chyży Ruj. Chciałbym..
~ 14-07-2020 14:49
do: ~Błazen (10:21)
Skąd my to znamy, taki dobrobyt to już obiecywali komuniści w czasach stalinowskich, ale ty na pewno jesteś młodym nieukiem i nie znasz tych czasów i dlatego piszesz takie pi...ły i ubliżasz starszym ludziom, ty też niedługo będziesz stary, tylko módl się żebyś na stare lata nie sr.ł w gacie.
~jan 14-07-2020 15:01
do: ~Błazen (10:21)
Ludzie starzy z doświadczeniem życiowym będą zawsze.....
~Grzechu 14-07-2020 15:47
do: ~Błazen (10:21)
Masz rację rządy PIS to katastrofa, poniżej podaję dane PKB +20% Średnia płaca +30% Dochody budżetu +34% Ściągalność alimentów +389% Bezrobocie -50% Luka podatkowa -75% Dług publiczny - spadek z 52% do 48% PKB
~mix 14-07-2020 17:41
do: ~Błazen (10:21)
Oj zdziwisz się za 5 , 10 , 15 lat kiedy okaże się , że głosują wszyscy
~jacek21 14-07-2020 23:52
do: ~Błazen (10:21)
Pani Czetnow zdaje się nie zauważać TVN, Wyborczej, Newsweeka,radia Tok FM,masy celebrytów,Instagrama, Facebook a,fabryk memów szkalujących Dudę,łańcuszków szczęścia rozsyłanych poprzez "SMS''.Za Komorowskiego to poza TVP zaangażowane były również powyższe media.A tak na marginesie to PO również i przegrywać nie umie a poza tym zwycięzców się nie osądza i nieskromnie zauwaze że jest już PO Trzasku i po PO.
~Trendent 15-07-2020 21:04
do: ~Błazen (10:21)
A kto będzie rozpowszechniał te ciekawa tradycje i kulturę jak nie będzie dziadków i babć ? Według fanatyków PO kultywowanie tradycji to zaściankowość ! Przypominam, że w Polsce nie ma wsi zabitych dechami od kiedy rządzi PiS . Niby dlaczego mamy być otwarci na nowe poglądy , lepiej badzmi otwarci na mądre poglądy bo te nowe nie zawsze wnoszą coś pożyteczne Zośka ludzi.
~Xeros 15-07-2020 21:33
do: ~Błazen (10:21)
Nie rozumiesz, że głosują LUDZIE a nie wsie czy miasta ! To dziadeczki i babiny podtrzymują i propagują naszą tradycje a nie tacy jak Ty.
~ccc 27-07-2020 22:17
do: ~Błazen (10:21)
Zanim to nastąpi Ty będziesz już dziadeczkiem, z różańcem, czy bez ale DZIADECZKIEM.
~Hose 14-07-2020 12:06
do: ~skotonga (10:04)
Jak powiedział Kukiz, mieć nadzieję na lepsze gdy wygrywa PO-PiS, to tak jak oglądać kolejny raz Titanic-a i mieć nadzieję, że tym razem statek nie zatonie.
~ 14-07-2020 12:13
do: ~Hose (12:06)
Parafrazując Kukiza. Mieć nadzieję na lepsze dołączając do PSL jak to zrobił Kukiz to jak oglądać kolejny raz Titanica...
~Hose 14-07-2020 12:24
do: ~ (12:13)
Dokładnie tak, do tego dochodzi jeszcze zblazowana lewica ze swoimi ped.alskimi ambicjami.
~Ja 14-07-2020 14:20
do: ~Hose (12:06)
Kim ty się podpierasz? Większym autorytetem to może już chyba być Chołownia z partii TVN
~Hose 14-07-2020 14:59
do: ~Ja (14:20)
Hołownia - to jest poprawna pisownia. Rym niezamierzony.
~Q..v 14-07-2020 19:07
do: ~Hose (12:06)
Faktycznie jest się na kim wzorować , polityk i wokalista za dychę , daj Se spokój człowieku
~Hose 14-07-2020 22:02
do: ~Q..v (19:07)
Nie, Kaczyński jest lepszy, mistrz nadgarstka.
~potas 14-07-2020 12:19
do: ~skotonga (10:04)
Przydałoby się usunąć hejterowski billboard przy ryneczku , który tak naprawdę ośmiesza włodarzy miasta a nie prezydenta Dudę
~Ja 14-07-2020 14:23
do: ~potas (12:19)
No przestań; ośmiesza włodarzy.? Powiem odwrotnie ; komplementowanie,, włodarzy" to tak jak perfumowanie goofna
~ 14-07-2020 14:50
do: ~potas (12:19)
A właśnie nie usuwać. Niech wisi, ośmiesza i przypomina o tym jak to POwcy obłudnie wrzeszczeli o "zabójczych" wyborach w maju, a gdy tylko zmienili kandydata z Kidawy na "Czaskosia" to nagle zrobili zwrot o 180 stopni i wybory były w porządku.
~ 14-07-2020 20:36
do: ~ (14:50)
Przymusowej eutanazji nic nie przebije wymyślił prezes
~skotonga 14-07-2020 10:09
W Jeleniej Górze wygrał Pumptrack !!!
~ola 14-07-2020 10:13
pani czernow czas czerwonych sie juz skonczyl tylko pani skacze z parti do parti zeby utrzymac sie kasie i korycie
~hiperinflacja 14-07-2020 10:56
do: ~ola (10:13)
czerwoni to rozdawnictwo czyli pis ciemnoto
~s. 14-07-2020 11:27
do: ~hiperinflacja (10:56)
Dziecko, poczytaj choć wiki. Potem pisz głupoty.
~potas 14-07-2020 12:21
do: ~s. (11:27)
Ja je cz ka mu jeszcze się nie wykluly
~soclib 14-07-2020 10:15
Nic dobrego to nie wróży ,pierwsze kroki skierował na klęcznik .
~Hose 14-07-2020 14:24
do: ~soclib (10:15)
Taki prezydent, duda nie prezydent! Czeka nas kolejne 5lat wstydu, bo Adrian nie ma kręgosłupa.
~Człowiek koń 14-07-2020 10:21
Demokracja zatriumfowała!! Suweren wybrał!! Trzeba się cieszyć ze nie będzie wojny polsko polskiej bo gdyby trzasku wygrał było by na prawdę ciężko!! On by wszystko torpedował!! A tak polityka DOBREJ ZMIANY może być kontynuowana i to jest WSPANIAŁE!! Bardzo się cieszę ze większość społeczeństwa ma MÓZG i potrafi dostrzec pozytywy w prezydenturze Andrzeja Dudy!! Ja się cieszę bo wiem ze nie będzie na Merkel mówiła jak Mamy żyć!!
~ 14-07-2020 10:26
To się wywiódł poseł Obaz, kurka siwa. Bez wątpienia lewica przyciągnie świeżość, młodość, nowość, energię zmianę z Czarzastym i całą Waszą ekipą w tle. Piorunujący wynik zrobił Wasz lider. PIORUNUJĄCY! Pani Zosieńce, Panom Pokojom i innym energetyzującym społecznie występującym w tle świetnego skądinąd Rafała Trzaskowskiego, któremu to właśnie Wy i Wam podobni skutecznie odebraliście część głosów (ta część opozycyjnej frakcji po prostu MUSI się odświeżyć, muszą zaistnieć w niej nowe twarze, musi przyjść młodość) bardzo za wszystko my, wyborcy #Trzaskowski2020 "dziękujemy". Co do Pana Mroza: przestań waść proszę, wstydu sobie i nam wszystkim oszczędź, idź Pan dudnić gdzie indziej.
~lll77/ 14-07-2020 10:26
oby te 500+ nie wyszło wam bokiem nieroby do roboty ile mozna na was harowac a w tlr korea i totalitaryzm no cóz patologii wiecj niz ludzi normalnych
~ziomek 14-07-2020 12:48
do: ~lll77/ (10:26)
to cię zaskoczę, większość nierobów głosowało za Trzaskowskim
~ 14-07-2020 19:49
do: ~ziomek (12:48)
To cię zaskoczę ,warszawka na Dudę
~iras 14-07-2020 10:35
Brawo Panie Duda jestem szczęśliwy i spełniony jako wyborca.
~jamnik 14-07-2020 10:48
Jelenia Góra czyli wyludniony skansen emerytów i rencistów bastionem platfonsów. Pis powinien pokazać całej Polsce jak wygląda miasto pod "liberalną" władzą, najlepiej zrobić spacer z kamerą wieczorem od dworca na Podwale, podliczyć ludzi i pokazać puste witryny sklepów w odrapanych kamienicach. W nagrodę za rekordowe poparcie opozycji w końcu podliczą w Warszawie ilu ludzi realnie mieszka w Jeleniej i odbiorą status miasta na prawach powiatu. Co pewnie jest już tylko kwestią czasu.
~hiperinflacja 14-07-2020 10:53
do: ~jamnik (10:48)
łżesz kundlu,emeryci i renciści to głównie pisiory,podobnie jak ciemnota z niskim wykształceniem.
~ 14-07-2020 11:17
do: ~hiperinflacja (10:53)
Pier.olisz jak POtłuczony. Mundurowi emeryci oraz pozostali byli towarzysze i towarzyszki emeryci, których w Jeleniej jest od groma, to elektorat PiS!? Chyba pogięło cię i to porządnie.
~Duda 14-07-2020 11:23
do: ~hiperinflacja (10:53)
zaszczep się przeciw wściekliżnie
~Iza 15-07-2020 7:08
do: ~jamnik (10:48)
Dokladnie,i ten szpital przez ponad 20 lat zadlużony.Tak rządza, że z długów wyjść nie moga.
~hiperinflacja 14-07-2020 10:51
z drugiej strony dobrze że wygrał bo weźmie odpowiedzialność razem z picem za zadłużenie kraju na rozdawnictwo,zamknięcie gospodarki i dodruk złotego.Inaczej zrobili by z Rafała kozła ofiarnego.ten rząd nie wytrzyma dłużej niż rok ,nie decyzja wyborców będzie ich końcem a ekonomia.
~Iks 14-07-2020 11:29
do: ~hiperinflacja (10:51)
Nikt z nich nie weźmie odpowiedzialności. Znowu będzie winna ta zła unia, która wymaga demokratycznych standardów od swoich członków i zapewne opozycja, która ponoć donosi Unii na sytuację w kraju, bo przecież nie ma mediów, komunikacji, autostrad i innego sposobu, by się informacje na zewnątrz przedostały. Zawsze ktoś inny będzie spiskował, byle się nie udało, zawsze znajdą jakiegoś kozła ofiarnego. Szkoda, że w ogóle muszą.
~ 14-07-2020 11:36
do: ~hiperinflacja (10:51)
Dług publiczny za PO-PSL przez 8 lat ich rządów zwiększył się o blisko pół biliona złotych aż musieli uciec się do "kradzieży" ponad 152 mld. zł z OFE, żeby to zadłużenie zmniejszyć, a karuzele vatowskie kręciły się w tym czasie w najlepsze.
~ 14-07-2020 20:02
do: ~ (11:36)
Zainteresuj się gdzie te 152 mid ZUS a potem pisz czy okradli czy nie , emeryci chcą emerytury a teraz 13 to te z czego ?
~ 14-07-2020 22:54
do: ~ (11:36)
A co zostało w OFE, to wybrał PiS
~ 15-07-2020 9:28
do: ~hiperinflacja (10:51)
" wykształcony/a " hiperidi .ta" po polsku , poprawnie - " zrobiliBY" RAZEM.
~hiperinflacja 14-07-2020 10:55
w demokracji dwóch meneli znaczy więcej niż jeden profesor uniwersytecki i tak też wyszło w tych wyborach.
~Cyka 14-07-2020 11:54
do: ~hiperinflacja (10:55)
Wg twojej teorii też nie możesz glosowac
~Hose 14-07-2020 14:32
do: ~hiperinflacja (10:55)
No niestety, ale w demokratycznych wyborach głos ma większość, a że większość jest głupia, to jest jak jest. Wciąż na jednego profesora przypada w cholerę regularnych głupków.
~ 18-07-2020 8:12
do: ~Hose (14:32)
A ilu idio.tów jest wśród profesorów? Ilu jest wykształconych ponad własną inteligencję?
~Hose 14-07-2020 14:34
do: ~hiperinflacja (10:55)
Z pozdrowieniami od doktor habilitowanej nauk prawnych Krystyny Pawłowicz.
~Papa 14-07-2020 11:11
Tak długo jak totalniacy będą poniżać przeciwników, zaklinać rzeczywistość i nie przeanalizują powodów porażek, tak długo " niewykształcona, wiejska maszynka do głosowania" będzie ogrywać "postępowych nieomylnych inteligentów z miast"
~GedeonJerubal 14-07-2020 11:15
Oczywiście ze teraz będzie to wina Dudy... No jak elektorat Trzaskowskiego był skrojony "taśma klejaca" to musiał być taki afekt. Jedno co sie zgadza z hasła Trzaskowskiego: "Mamy dość! Chcemy zmian!" Pokazuje, że Polacy mają dość PO/PSL i chcą zmian. Zawsze to będzie jednak większość. Sorry. Taka jest demokracja. Nie rozumiem jednego. Dlaczego Trzaskwski odrzucił wyciągnięta rękę zwycięzcy. Czyżby kolejnykolejny gest przegranego?
~ 14-07-2020 11:21
Jak miło popatrzeć na zacietrzewienie z poko nigdy nie wygracie wasza pogarda dla wsi i słabych was gubi wygrał Pan Andrzej Duda a wy kuwetę sprzątać po kocie na zoliborzu
~ 14-07-2020 20:16
do: ~ (11:21)
To nie pogarda to żal jak można tak wykorzystywać , straszyć i tumanić prostych ludzi to nie po chrześcijańsku
~Tylko Duda 14-07-2020 11:23
Andrzej Duda wygral co czerwona dolino glupio wam do wszystkich co glosowali na Czaskowskiego Andrzej Duda
użytkownik facebook 14-07-2020 11:24
ciągle , ciągle łżą peowcy, czy zakłamanie wyssali z mlekiem matki ?!!!
użytkownik facebook 16-07-2020 10:25
Grażyna Uzarska-Żwan
użytkownik facebook 16-07-2020 22:21
Andrzej Opona dobre hasło dla potomków komuchów, peowców i tych innych przebierańców .
użytkownik facebook 19-07-2020 9:59
Grażyna Uzarska-Żwan
~f 14-07-2020 11:28
Dwa dni minęły a Duda już pojechał na Jasną Górę do swoich zwierzchników po instrukcje,następnie zaliczy Toruń i ''ojca rydzyka''a potem Watykan po dalsze wytyczne a ApeBePe Jędraszewski to już następny w kolejce. Klęcznik ma swój prywatny
~GedeonJarubal 14-07-2020 14:29
do: ~f (11:28)
A co do Ciebie miałby przyjechać?
~f 14-07-2020 16:04
do: ~GedeonJarubal (14:29)
o.c.h.u.j.a..ł.e.ś ???
~GedeonJerubal 14-07-2020 18:31
do: ~f (16:04)
A ty ocipiałaś/eś????
~ 14-07-2020 15:24
do: ~f (11:28)
Wściekłe psy z PO ale wam gula chodzi że wasz trzasku przegrał wybory.
~soclib 14-07-2020 15:53
do: ~f (11:28)
No co pojechał do "swojaków" przecież słyną z bajdużenia o obrazie niech oddadzą prawowitym właścicielom.
~s. 14-07-2020 11:33
Pani Zofio, czas biegnie dla wszystkich tak samo. Nie wszyscy to zauważają.
użytkownik facebook 14-07-2020 11:33
Brak pieczęci na kartach niech komentują
~ 14-07-2020 11:39
A teraz do roboty i sprzątać płoty po frendzlu czajce wszystko płoty oklejone nieudacznikiem
~pff 14-07-2020 11:51
Moja analiza zaistniałej sytuacji jest nastepująca.Duda wygrał, ponieważ dostał więcej głosów. Zupelnie inna jest przyczyna porażki Trzaskowskiego, który przegrał dlatego, że otrzymał mniej głosów. Piękna Jelenia Góra, metropolitalny Wrocław i kilka równie fajnych miast gremialnie w głosowaniach wygwizdało Dudę, co cieszy, ale nie zmienia faktu, że Polskę czeka minimum kolejne 3 lata ponoszenia się jaśniepaństwa z porozpinanymi rozporkami i w rozdeptanych butach. Z listami uprawnionych do glosowania demografia zrobi do tego czasu swoje, co dobrze wróży, ale kto wie, kto wie.
~ 14-07-2020 12:09
do: ~pff (11:51)
Piękna, nowoczesna i postępową Jelenia Góra, od 14 lat wspaniale rozwijająca się pod światłymi, jedynie słusznymi rządami. A takie tam powiaty np. na północy naszego województwa, gdzie wygrał Duda to takie brzydkie, zacofane i zaściankowe są, co nie!?
~GedeonJarubal 14-07-2020 14:31
do: ~pff (11:51)
No to trzeba było startować w wyborach. To byś teraz ty się panoszyl.
~ 14-07-2020 15:08
do: ~GedeonJarubal (14:31)
Bączek lubi się panoszyć, ale w internetach. Ego mu się nadyma do tego stopnia, że musi od czasu do czasu wypełznąć na forum i dać upust swoim "mundrotom", bo inaczej ciśnienie gazów na mózg mu zaczyna uciskać. Stąd pewnie ten jego wiele mówiący nickname?
~GedeonJerubal 14-07-2020 18:59
do: ~ (15:08)
Mój przynajmniej jest. Ty anonim jak ci od Dżaskowskiego. W dodatku masz rację - głupi ten twój komentarz. Przez grzeczność nie nazwę ciebie dzbanem urągało by to przegranemu w wyborach...
~pff 14-07-2020 19:51
do: ~GedeonJerubal (18:59)
Chyba przeczołgałes wlasnego poplecznika Gedeon :). Czytamy ze zrozumieniem drodzy parafianie.
~GedeonJerubal 16-07-2020 8:43
do: ~pff (19:51)
Muszę ciebie przeczołgać tu po twoich komentarzach id...o...
~ 14-07-2020 11:57
Wirus chamstwa roznosi się po całej opozycji
~s. 14-07-2020 12:00
Cieszy mnie kwik potomków ludzi z MBP, UB, Istriebitielnych batalionów i innych organizacji terroru wobec Polaków. Te czasy już się nie wrócą. Będzie w Polsce jeszcze normalnie. Honor i Ojczyzna.
~ 14-07-2020 20:22
do: ~s. (12:00)
Kiedy?
~ 14-07-2020 12:04
Jaka ma dzisiaj minę wnuk Gomułki po porazce
~soclib 14-07-2020 14:47
do: ~ (12:04)
Myślisz o Anżeju? Przecież jego przemowy czuć gomółkowszczyzną a ostatnio gierkiem ,pomożecie ?
~ 14-07-2020 12:13
A taki był piękny i co czajka
~ 14-07-2020 12:14
Jest takie przysłowie " kto mieczem wojuje , od miecz ginie " rozumiecie POkemony , wasza buta , złość i nienawiść do polski i polaków to pokazała !!!!!!!! Brawo prezydent Duda
~wanda 14-07-2020 12:22
nowacka lubnauer i reszta tych pajacow rozloza po na lopatki przeciez tej nowackiej ni da sie sluchac dzisiaj wystapila z tomczykiem w tvn mozna od razu zwymiotowac pojej wystapieniu
~qqqa 14-07-2020 12:27
mózgi macie zlasowane pisowcy
~ 14-07-2020 17:41
do: ~qqqa (12:27)
tylko na tyle cie stać śmieciu?
~ 15-07-2020 10:37
do: ~qqqa (12:27)
Ale jednak mózgi. U ciebie tym miejscu jest jelito grube z zawartością.
~ 14-07-2020 12:36
A co ci pozostało napisać dzbanie peoski tylko głupotę bież się i sprzątaj po swoim krolu
~Polaczek 14-07-2020 12:50
NIE płacz Zośka bo tu miejsca brak na twe babskie łzy...
~ 14-07-2020 12:53
Wiwat Król Musztardy, Podpasek i Disco polo ! Król jest nagi i 10 milionów to widzi. Reszta przejrzy na oczy, jak się skończy musztarda.
~ 14-07-2020 12:54
Wiwat Król Musztardy, Podpasek i Disco polo ! Król jest nagi i 10 milionów to widzi. Reszta przejrzy na oczy, jak się skończy musztarda.Czyli wkrótce. Najpierw praworządność dopiero dotacje unijne.
~ 14-07-2020 12:57
Siemandero ! Jak to mlodziez podchwycila z lat 80 -tych slynne zawolanie, ***** *** i nic sie nie bać, degustator pisowski męskich cielęcinek parówka smoleńska Macierewicz spuszczony z łańcucha , tak zabiegany za chlopcami , ze zapomniał raport smolenski napisac , zapomniał napisać "Ląduj śmiało zmieścisz się dziadu" ... oj co to bedzie ?
~ 14-07-2020 13:04
Ten naród sam pcha się w przepaść głosując na pisiorów i kk. Parafianie zagłosowaliscie wbrew własnemu narodowi ale to nie dziwi parafianin to inaczej głpek będziecie odpowiedzialni za zbrodnię na narodzie polskim. Pisiory aktywni dzisiaj wiadomo 500+ pije piwo w pareczku normalni muszą pracować i to cała prawda. Darmozjady mopsowcy lewe rączki do roboty a nie liczyć na grosz panstwowy.
~soclib 14-07-2020 13:10
Stare piślaki siedzą i minusują krytyczne wypowiedzi ,nie doczekają do wyborów ci którzy oszukiwali i sfałszowali wybory.
~mix 14-07-2020 17:56
do: ~soclib (13:10)
Bredzisz komuchu . Żyją i żyć będą bo głosowali wszyscy nie tylko dziadki i babcie jak wam TVN do tych tępych łbów naopowiadał.
~ 15-07-2020 16:52
do: ~soclib (13:10)
A ty jesteś pewien że dożyjesz jutra, uważaj bo ci ze wściekłości pęknie żyłka w mózgu i pierwszy będziesz w kolejce przed starym pisiakiem.
~Real 14-07-2020 13:10
Posłanka Czernow, jak i całe PO, jakby wpadła na drzewo to powiedziałby, że to wina drzewa ;)
~ 14-07-2020 13:50
Spuszczony został król czajka a Jelenia dalej tęskni kota czesać do prezesa
~18 sqandal 14-07-2020 14:06
....... pani Zofija ma jednak tupet , wypowiadać się po przegranym Trzaskowskim . Trzeba umieć przegrywać pani Zofio !!! A te banały to niech se pani wsadzi między bajki . Nie idzie słuchać co ta kobieta wypowiada .
~ 14-07-2020 14:07
Co słychać u prezydenta opiekuna pe...ii Dudy?
~ 14-07-2020 14:08
do: ~ (14:07)
Opiekuna p.e.d.o.f.i.l.i
~V 14-07-2020 14:15
Nareszcie 3,5 roku spokoju do kolejnych wyborów, jest czas na dokładne posprzątanie w polskim domu, rozliczenie PO i innych komuchów i to za afery, jak i za zdradę stanu. Wpływu na Polskę należy pozbawić obce podmioty polityczne, medialne i gospodarcze, a także moralne. Inaczej Polska zniknie, jako wolny kraj.
~... 14-07-2020 14:17
A cyganka powiedziała , że będzie prawie po połowie . Wygra ten, który mimo wszystko może większość pogodzić. Ten przystojny za bardzo lubi siebie i to będzie początek końca jego kariery politycznej, nawet w swoim ugrupowaniu. W sumie, ta zabawa mu się szybko znudzi .
~ 14-07-2020 14:55
do: ~... (14:17)
Może i przystojny, ale kurdu.el ledwie 172 cm wzrostu. A tak się nabijają PełOki z Jarka, który jest tylko 4 cm niższy od tego ich "przystojniaka".
~ 15-07-2020 21:02
do: ~ (14:55)
3 ( trzy ) centymetry. Dolicz jeszcze buty Czajkowskiego na koturnach.
~ 14-07-2020 15:46
do: ~... (14:17)
Te pokemony to nawet Flagi nasze Narodowe POchwali na wiecu wyborczym trzaska tacy byli pewni że wygrają tylko unijne już wystawili i myśleli że już uda im się sprzedać Polskę brukseli.
~Ja 14-07-2020 14:32
Boisz się konkurencji w pozyskiwaniu młodych chłopców? Masz pierwszeństwo, Trzasku ci nawet ślubu udzieli. Poczekaj trochę to sRafał i z kozami będzie błogosławił. Trzask wykształcony za prywatne pieniądze Żyda Sorosa, sługa Makreli Angel i magistracki ksiądz pe...ów...Do której z trzech grup przynależysz?
~BRZECHOTNIK 14-07-2020 14:46
Przypominam raz jeszcze, że... u nas, na Dzikim Zachodzie, miało się POdnieść, ale... już jest po wzwodzie. :)
~kkddkkddkk 14-07-2020 14:48
brawo Duda,a zwolennicy Trzaskowskiego tacy byli pewni ze wygraja,a tu bach...porazka,nie ma co chwalic dnia przed zachodem slonca,byli tez tacy w JG co nawolywali by nie isc w 2 turze do wyborow jesli sie juz raz zaglosowalo na Dude...a i tak przegrali
~ 14-07-2020 20:49
do: ~kkddkkddkk (14:48)
Duda był pewny zanim podali wyniki dziwne ?
~ 14-07-2020 14:52
Oni mogą grać na flecie śmieszka do us...ia
~Trza wam do budy czajkowicze 14-07-2020 14:57
"Jeszcze Polska nie zginęła..." jak widać.Dziękujmy Bogu, że Polacy jeszcze nie zgłupieli i wybrali wolny,samodzielny, niezależny i dumny Kraj z odpowiedzialnym i mądrym Prezydentem , a nie nadętego d...a.Niech żyje Polska i Polacy! Precz z sługusami szwabskiej baby i ciemniaków z Europy zarażonych wirusem samozagłady! Pani poseł, a gdzie pani godność kobieca?Przecież zbierała pani podpisy dla swojej koleżanki, najlepszej kandydatki i przede wszystkim kobiety , a ci faceci z waszej budki odepchnęli ją z trzaskiem w nicość.Szkoda mi tej pani bo też jestem kobietą i wolałam ją mimo wielu jej wpadek.To było takie nasze, takie kobiece. A tu przyszli cwaniacy i karierowicze którzy wstydu nie mają, a co najważniejsze uczuć, którzy dali by każdemu i każdemu zrobiliby laskę żeby tylko wygrać.Czy pani tego nie widzi?
~Anonim+ 14-07-2020 15:21
"Wybór Andrzeja Dudy daje gwarancję dalszej stabilnej współpracy między rządem a prezydentem w celu przeprowadzenia kolejnych ważnych dla Polski i Polaków reform w ciągu najbliższych 3,5 lat." - a, może da taką nadzieję, jak ostatnie "zachowanie się" kryształowego Mariana Banasia? On już zaczął odcinać pępowinę od PiS-u, zrozumiał, że jednak ważniejsza jest przyzwoitość i szanowanie prawa, a nie machloje prawne dotyczące kontroli pani Beaty K.! Może i nowy (stary) Prezydent pójdzie tą drogą? Mam marzenie...
~ 14-07-2020 16:15
Duda wybrany w drodze oszustwa wyborczego. Za oszustwo wyborcze winna być bezwzględna kara śmierci.
~BRZECHOTNIK 14-07-2020 16:24
do: ~ (16:15)
Dudniło, dudniło, dudniło i.... potrzaskało. Smętom w oczach pociemniało. :)
~Mirkos 15-07-2020 21:18
do: ~ (16:15)
Za kłamstwo taka samą kara ! Nie kłam !
~AD966 14-07-2020 16:22
Pojechal się wyspowiadać do Paulininów a rozgrzeszenie do Watykanu leci .Alleluja.
~ 14-07-2020 16:32
Był w Polsce donos-bolek, polmos-kwach, bigos-komor. szambosa utopiło społeczeństwo się w tych wyborach.Polska dalej jest Polską.
~nihilscire 14-07-2020 16:46
do: ~ (16:32)
...Wolska Ciemnogrodzka...
~nihilscire 14-07-2020 16:45
Bez komentarza.... Polska: Warszawa 67:32 Trzaskowski Kraków 61:38 Trzaskowski Poznań 71:28 Trzaskowski Lublin 51:48 Trzaskowski Katowice 61:38 Trzaskowski Bydgoszcz 62:37 Trzaskowski Szczecin 63:36 Trzaskowski Wrocław 66:33 Trzaskowski Gdańsk 62:37 Trzaskowski Łódź 64:36 Zagranica: Belgia 75:24 Trzaskowski Irlandia 77:22 Trzaskowski Niemcy 77:23 Trzaskowski Chiny 87:13 Trzaskowski Francja 66:34 Trzaskowski Chorwacja 86:14 Trzaskowski Holandia 83:17 Trzaskowski Japonia 85:15 Trzaskowski Korea 89:11 Trzaskowski Singapur 94:6 Trzaskowski Tajlandia 88:12 Trzaskowski Portugalia 92:8 Trzaskowski Hiszpania 82:18 Trzaskowski Szwecja 77:22 Trzaskowski Czechy 88:12 Trzaskowski Białoruś 51:49 Duda Ukraina: 53:47 Duda USA 54:45 Duda Wykształcenie: Wyższe 66:34 Trzaskowski Średnie 50:49 Duda Zawodowe 74:25 Duda Podstawowe 77:23 Duda Wiek: Grupa 18-29 65:35 Trzaskowski Grupa 30-39 55:45 Trzaskowski Grupa 40-49 55:45 Trzaskowski Grupa 50-59 60:40 Duda Grupa 60+ 62:38 Duda Grupy zawodowe: Student 70:30 Trzaskowski Usługi 56:44 Trzaskowski Kierownik/Specjalista 68:32 Trzaskowski Właściciel firmy 67:33 Trzaskowski Bezrobotni 65:35 Duda Emeryt 64:36 Duda Robotnik 66:34 Duda Rolnik 81:19 Duda Miasta ogółem 67:33 Trzaskowski Wieś ogółem 63:37 Duda Źródło: PKW
~BRZECHOTNIK 14-07-2020 17:55
do: ~nihilscire (16:45)
No i.... czego to dowodzi?
~nihilscire 14-07-2020 18:02
do: ~BRZECHOTNIK (17:55)
...czytać i wyciągać wniosków nie potrafisz?...mniej TVPiS, więcej samodzielności...
~GedeonJerubal 14-07-2020 18:33
do: ~nihilscire (18:02)
A niby ty potrafisz? Klapy na oczach większe od końskich, bo nihilistyczne....
~GedeonJerubal 14-07-2020 18:41
do: ~nihilscire (16:45)
Z tego wynika, że w jest w Polsce mniejszość, która nie umie się pogodzić z przegraną. Sorry taka jest demokracja.
~nihilscire 14-07-2020 19:01
do: ~GedeonJerubal (18:41)
...sądzę, że jest większość którą oszukano...a to już nie jest demokracja tylko totalitarny zamordyzm...
~GedeonJerubal 14-07-2020 19:06
do: ~nihilscire (19:01)
Oczywiście jak byś cie wygrali, to było by ok. Gadasz jak ni jaki Kali "Jak Kalemu zabiorą kozę to źle, ale jak Kali zabierze kozę to dobrze". Mentalność godna Kalego. Z tym, że Kali nie był nihilistą.
~ 15-07-2020 10:29
do: ~nihilscire (16:45)
A ile było w zakładach karnych ? Ile wygrał Czajkowski? ...***** nihilscire.
użytkownik facebook 14-07-2020 16:53
Mróz dał popis to jest czlowiek z którego nalezy brać przyklad
~nihilscire 14-07-2020 16:59
...***** *** 100% !!!...
~ 14-07-2020 17:42
do: ~nihilscire (16:59)
ile ci śmieciu płacą?
~nihilscire 14-07-2020 18:00
do: ~ (17:42)
...robię to pro bono...dzbanie...
~GedeonJerubal 14-07-2020 18:38
do: ~nihilscire (18:00)
Chyba pro-nihili robisz. I to robisz za taśmę klejącą. Nie dotarło jeszcze do Ciebie, że dzięki takim komentarzom ludzi takich jak ty Trzaskowski przegrał.
~nihilscire 14-07-2020 18:43
do: ~GedeonJerubal (18:38)
...znowu będziesz mi udowadniał , że jesteś dzbanem a ja będę przez grzeczność cię pocieszał, że nie jest aż tak tragicznie...ale fakty mówią same za siebie i przed prawdą nie uciekniesz...
~GedeonJerubal 14-07-2020 19:04
do: ~nihilscire (18:43)
Ha, ha, ha... Znowu o sobie napisałeś? Pijesz przed lustrem, czy co... Tylko jakiegoś głupstwa nie rób. Na przykład nie zbij lustra, bo ono prawdę ci powie..
~nihilscire 14-07-2020 19:16
do: ~GedeonJerubal (19:04)
...jak z dzieckiem...
~mix 14-07-2020 20:27
do: ~nihilscire (19:16)
Wyjaśnił ci dlaczego Trzaskowski pr...ał dzięki twoim wpisom , takim wpisom jak twoje , hejterskie, obrazliwe , manipulujące itd . itp. Pokwicz sobie bo d...a boli rozumiem . Jutro kolejny dzień w lepszej Polsce bez Trzaskowskiego :)
~mix 14-07-2020 20:33
do: ~nihilscire (19:16)
Zawsze będziecie przegrywali z taką retoryką , mam nadzieję że jej nie zmienicie :) . To jest pięta achillesowa opozycji właśnie ta nienawiść , oszczerstwa rzucane na Polskę w parlamencie EU. Myślicie że to wam pomaga tu w kraju? Nic bardziej mylnego.
~nihilscire 14-07-2020 21:06
do: ~mix (20:33)
...mowa nienawiści, to jedyny język którego używa prawica..."spieprzaj dziadu", "komuniści i złodzieje", "chamska ho...a", "kto to r...a", " gorszy sort", " bojówki KOD", "ludzie posiadający gen zdrady", " śc...wo ubeckie", "ukryta opcja niemiecka", "targowica", "ubeckie wdowy". "konfidenci", "kodomici", " element animalny", "lewackie świnie"...itp, itd...internet jest pełny tych epitetów...to język miłości Polaka-katolika...
~GedeonJerubal 14-07-2020 21:53
do: ~nihilscire (21:06)
Buuuuuuuuaaaaaaa, ha, ha,ha, ha, ha.... Ty nie tylko nihilista jesteś, ale chyba błaznem też. Jezdejś, jaki jezdeś. Nie ośmieszaj się.
~GedeonJerubal 14-07-2020 22:07
do: ~nihilscire (19:16)
Jesteś dziecko? Ojej zabaweczkę sobie znalazłeś. Weż coś odpowiedniego dla siebie np. samochodzik.
~ 15-07-2020 10:45
do: ~nihilscire (16:59)
...***** 100% nihilscire!!!...
użytkownik facebook 14-07-2020 17:03
Masz siano w czerepie uzarska zwan
użytkownik facebook 15-07-2020 17:02
do : Anna Maria Lewandowska cos czuje osła głodnego , o sianie marzy . Osioł zostanie osłem . Mądrość Ducha świętego nie pomoże
~mix 14-07-2020 17:51
Teraz czekam aż Czerwona Kotlina z czerwonego przefarbuje się na Biało Czerwony. Dajmy się wykwiczeć przegranym bo ich bardzo dooopy bolą .
~Tylko Duda 14-07-2020 17:59
Do wyborców Czaskowskiego niezmiernie sie ciesze ze glos dany odemnie dal wygranom mojemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie bardzo sie ciesze ze glosy Czaskowskiego poszly na marne Andrzej Duda
~nihilscire 14-07-2020 18:03
......przegrała cała Polska, tylko do pisiorów jeszcze to nie dotarło... 154
~GedeonJerubal 14-07-2020 18:36
do: ~nihilscire (18:03)
Chyba do Płewłowców nie dotarło, że Polacy mają dość i chcą zmian. To chyba hasło Dżaskowskiego? No i chyba się spełniło... Ty myślisz choć trochę, czy plujesz?
~nihilscire 14-07-2020 18:47
do: ~GedeonJerubal (18:36)
...chyba sam nie rozumiesz co chcesz przekazać przez własne komentarze...ogarnij się...
~GedeonJerubal 14-07-2020 19:00
do: ~nihilscire (18:47)
Sam się ogarnij i pogódź się z przegraną...
~nihilscire 14-07-2020 19:04
do: ~GedeonJerubal (19:00)
...nic mnie bardziej nie wq niż oszustwo...
~nihilscire 14-07-2020 18:48
do: ~GedeonJerubal (18:36)
...aha i jeszcze ***** *** !!!
~GedeonJerubal 14-07-2020 19:01
do: ~nihilscire (18:48)
To jest hasło na główny twój portal wiedzy - "Sok z buraka".... Nie dziękuję nie upodabniam się do ciebie...
~nihilscire 14-07-2020 19:03
do: ~GedeonJerubal (19:01)
...to jest hasło każdego Polaka ( nie Wolaka) ***** *** !!!
~GedeonJerubal 14-07-2020 19:09
do: ~nihilscire (19:03)
Czyli nie dla ciebie też? Polacy chcą zmian i mają dość. Ty chcesz powtórki... Kto ty jesteś? Polak mały? - czy może duży? Jak duży to z minionej epoki? czy nowej ideologii?
~nihilscire 14-07-2020 19:15
do: ~GedeonJerubal (19:09)
...gedeonisz albo nie kleisz...***** ***!!! ...znowu trzeba ci tłumaczyć kilka razy...hasło nie dla id...ów...
~GedeonJerubal 14-07-2020 19:33
do: ~nihilscire (19:15)
Nie dociera do ciebie nihilisto, że ten twój kandydat nie miał programu? Właśnie oglądam TVN "Kropka nad i..." i sam się przyznał. Włącz człowieku swoją telewizje i posłuchaj sobie. A jak chcesz pie...szyć zabierz się za własną kobietę...
~ 14-07-2020 19:53
do: ~GedeonJerubal (19:33)
Tylko prosty język Dudy do Ciebie dociera
~nihilscire 14-07-2020 20:09
do: ~GedeonJerubal (19:33)
...a Du.da jakiś miał, oprócz populistycznych, korupcyjnych propozycji kupowania elektoratu?...rozumiem, że ty jak chcesz pieprzyć to bierzesz się za jakiegoś kleryka...
~GedeonJerubal 14-07-2020 21:54
do: ~ (19:53)
A co mowa gestów nienawiści ma docierać?... Białe jest białe, a nie ideologiczne.
~GedeonJerubal 14-07-2020 21:57
do: ~nihilscire (20:09)
A co ty ślepy jesteś? 70 ileś tam obietnic Dżaskowskiego, a zrealizowanych tylko 72. No, no.... Zmarnowany czas. Pogadaj z normalnymi Warszawiakami, to zobaczysz jak klną na niego... Słowem zachowanie rasowego Peowca. Ty (bez urazy) chyba naprawdę ślepy jesteś, albo rasowy hejter...
~GedeonJerubal 14-07-2020 22:01
do: ~nihilscire (19:15)
Ta sytuacja polityczna ciebie przerasta. I to jest jeżyk pełen argumentów? Godny prawdziwego cynika, hipokryty, krętacza. Ty mu jednak do pięt nie dorastasz.
~ 15-07-2020 9:38
do: ~nihilscire (19:15)
To hasło " Id...i dla id...ów" KONIEC !!!
~ 15-07-2020 10:41
do: ~nihilscire (19:15)
Zgadza się . To hasło : " I.d.i.o.c.i dla Idio.tów" !
~ 15-07-2020 21:19
do: ~GedeonJerubal (19:09)
Tak, to duży ...głu.pek.
~ 15-07-2020 10:42
do: ~nihilscire (18:48)
...aha i jeszcze pisze " Idio.ta do idio.tów".
~ 14-07-2020 20:28
do: ~nihilscire (18:03)
Dotarło że to nie z PO mają teraz problem tylko z KONFEDERACJĄ, prawdziwą prawicą !
~Kornik 14-07-2020 18:13
Miałem zagłosować na Trzaskowskiego, ale zniechęciły mnie głównie 3 twarze. Na pierwszym miejscu bezapelacyjnie Zofia Czernow, dalej Pokój, gwóźdź przybił Pan Grzegorz Schetyna. Nie należy zapomnieć o prezydencie Jeleniej Góry.
~nihilscire 14-07-2020 18:21
do: ~Kornik (18:13)
...ja miałem na Dudę, tylko zniechęciły mnie głównie 3 rzeczy...na pierwszym miejscu bezapelacyjnie rozpięty rozporek prezesa, dalej dziura w skarpecie prezesa, gwóźdź przybiły rozklepane buty prezesa...nie należy zapomnieć o niemowie u boku prezydenta...
~Q..v 14-07-2020 19:33
do: ~nihilscire (18:21)
Nie dotarło do ciebie jeszcze POwski pastuchu że twój kandydat przegrał , co ty jakiś jesteś upośledzonych...
~ 14-07-2020 20:23
do: ~Q..v (19:33)
Podejrzliwy chyba ?
~fududa 14-07-2020 23:45
do: ~Q..v (19:33)
Tak się składa w oparciu o fakty, że pastuchy głosowały na Dudę:)
~Albris 15-07-2020 21:25
do: ~nihilscire (18:21)
Rzeczywiście bardzo ważne powody dla takiego inteligenta jak Ty. Taki poziom intelektu mają wyborcy PO a podszywają się pod wykształciuchów bo mają kompleksy odnośnie wykształcenia. Wystarczy poczytać komentarze platformersow, żeby dojść do takich jednoznacznych wniosków.
~nihilscire 16-07-2020 11:39
do: ~Albris (21:25)
...zakładam, że pojęcie sarkazmu nie jest Ci obce...przeczytaj komentarz Kornik-a, to może załapiesz...
~ 14-07-2020 18:48
Frendzel przerzna i sprzątać po nim peowcy bo turyści się z was śmieją
~soclib 14-07-2020 19:38
Już się zaczyna ,metody jak w Turcji;;//oko.press/zatrzymano-dzialaczke-kolektywu-stop-bzdurom-zalozyli-kajdanki-butow-zalozyc-nie-pozwolili/
~ 14-07-2020 19:38
6 przegrane wybory PO
~ 14-07-2020 19:43
Niech dalej obrażają to zawsze będą w tyle
~piotrr 14-07-2020 20:13
Kiedy patrzy się na mapę powiatów, jak one głosowały to można odnieść wrażenie że J.G to jakaś niemiecka enklawa. Nawet na tle innych sąsiednich powiatów które głosowały za teczowym Rafałkiem "Czerwona kotlina" i tak jest "wyjątkowa". Tu potrzeba nie psychiatry ale egzorcysty.
~ 14-07-2020 20:41
Dlaczego starsi wielbiciele PIS u śmierdzą padliną???
~ 15-07-2020 10:38
do: ~ (20:41)
Bo muszą sprzątać śmieci z PO.
marek15440 14-07-2020 20:50
MAMY DOSC ale Czajkowskiego
~s. 14-07-2020 21:33
Jakoś niespecjalnie chce mi się wierzyć, że w kraju było tyle osób, które głosowały na Trzaskowskiego. Nie żebym coś sugerował, ale coś jest na rzeczy.
~pff 14-07-2020 21:52
Wybory sfałszowane!!! Frekwencja 68,9%, Trzaskowski 49, 6%. Duda mógł zdobyć najwyżej 19,3%. Zgnijecie w pierdlu oszuści
~GedeonJerubal 14-07-2020 22:05
do: ~pff (21:52)
Podała nijaka Hartwig, a potem stwierdziła, że to fake news. Pff - ty tez za Traszkowskim? Bardzo się zawiodłem. Nie przejmuj się jednak, cała ta jego kampania to jeden wielki fake. No może fu..k podawanych haseł na korzyść PIS-u. Przeciez PIS nigdy nie ukrywał, że: Polacy mają dość i chcą zmian. Trzaskowski i jego wyborcy - dzięki...
~pff 14-07-2020 22:16
do: ~GedeonJerubal (22:05)
No przecież nie za Dudą, w I turze moglem pogrymasić. Nie mów, że ty od razu za tym niestabilnym 50 letnim mentalnym dzieciakiem , nie rób scen..
~GedeonJerubal 16-07-2020 8:51
do: ~pff (22:16)
Och jakże mi przykro, że znowu nie miałeś racji. No cóż raz na scenie raz pod sceną.
~BRZECHOTNIK 14-07-2020 22:44
do: ~pff (21:52)
A ty umiesz trochę liczyć, czy też tak celowo manipulujesz danymi? Przyjrzyj się temu co napisałeś i... jak "umiejętnie", ale za to autorytatywnie wyciągasz wnioski i podajesz do publicznej wiadomości.
~pff 15-07-2020 14:19
do: ~BRZECHOTNIK (22:44)
Ale jaja sobie robisz, mam nadzieję? Bo ja tak :) Statystyka to taka dziwna dziedzina, w myśl założen której, gdy ulicą idzie pabi, ktora dwukrotnie zdradziła męża i druga mężowi wierna, obie po jednym razie zdradziły. W mysl tych samych zalozen Duda wygrał z 19 procentowym poparciem.
~ 15-07-2020 21:15
do: ~pff (14:19)
Co ma do tego taka statystyka? A może biologia, czy ty + nihilscire, dwa półgłówki, po zeszyciu waszych półgłówek będziecie jedną " tęgą" głową? Obawiam się , że wątpię !
~nihilscire 16-07-2020 16:31
do: ~ (21:15)
..."zeszyciu"...ja prdl...czy tak samo niedbale podcierasz się, jak korzystasz z mowy ojczystej?...
~ 16-07-2020 22:08
do: ~nihilscire (16:31)
...je.ło.pie, słowo " zeszyć " jest tak samo dopuszczalne , jak " zszyć".https://sjp.pwn.pl/sjp/zeszyc;2545625.html zeszyć zeszywać zob. zszyć. Zacznij wreszcie podcierać się papierem toaletowym. Oszczędzaj palce i gazetę GW.
~nihilscire 17-07-2020 9:36
do: ~ (22:08)
...forma dopuszczalna, ale niedbała...czytaj ze zrozumieniem...i tak szacun, że nie napisałeś przez "rz"...
~ 15-07-2020 9:32
do: ~pff (21:52)
Szczepionka na wściekliznę nie działa? Wylecz chociaż nogi, bo na głowę już za późno.
~kibic 14-07-2020 21:56
PiS to wnusio PZPR.Jarosław marzy o takich owacjach jak za Gierka.Program partii,programem narodu.Pomożecie?Pomożemy.Wracamy skąd przyszliśmy.
~BRZECHOTNIK 14-07-2020 22:31
Ale skowyt... Ale kwik... Nienawistne charczenie... A gdzie godność? Gdzie umiejętność pogodzenia się z przegraną? I wreszcie, co najważniejsze, gdzie zwykła przyzwoitość i jakiś SZACUNEK do przeciwnika? Wyjąc jak zranione, rozjuszone bestie sami się ośmieszacie i od siebie odstraszacie. Wizerunek chamstwem malowany, z kłamstwem w tle.... A istota rzeczy jest taka, że jeden wygrał, drugi przegrał - ludzie zadecydowali i mieli do tego pełne prawo.
~ 14-07-2020 23:34
Agata Duda zwróciła się do Pawła Wrońskiego. Dziennikarz odpowiedział jej na łamach "Gazety Wyborczej" Przed I turą napisał pan, że zakwitł kwiat paproci i prezydentowa się wypowiedziała. Panie redaktorze, to dzisiaj jest ten dzień, a że kwiat paproci kwitnie raz na 100 lat, to pewnie ani ja nie doczekam się rzetelności z pana strony, ani pan nie doczeka się ze mną wywiadu tak do Pawła Wrońskiego zwróciła się Agata Duda. Co on na to? Odniósł się do tego po raz drugi. Słowa pierwszej damy odbiły się szerokim echem w sieci. Mało kto spodziewał się po niej takiego wystąpienia. Wywołany do odpowiedzi dziennikarz zareagował błyskawicznie, pisząc na Twitterze: "Powiedziała w wieczór wyborczy, że nie udzieli mi wywiadu. Czuję się trochę zaskoczony, bo nigdy o wywiad z p. Agatą Dudą nie ubiegałem i przyznam, że do tej pory o tym nie pomyślałem". Agata Duda i Paweł Wroński O dłuższy komentarz pokusił się dwa dni później i zrobił to oczywiście na łamach "Gazety Wyborczej". Stwierdził, że "pozostaje w nieustającej nadziei, że pani Agata Kornhauser-Duda zacznie rozmawiać z jakimikolwiek dziennikarzami i będzie im miała coś ciekawego do powiedzenia". Na koniec Wroński przywołuje słynny kwiat paproci, o którym w noc wyborczą pisał sam Andrzej Duda, przekazując odpowiedź od mojej żony: "Proszę nie lać zbyt dużo wody, ponieważ kwiat szybko zwiędnie i nie będzie nadawał się ani na prezent, ani na aukcję charytatywną'" brzmiał tweet prezydenta. Słowa te zilustrował zdjęciem nerecznicy samczej, co zauważył dziennikarz. I przestrzega, że jest to paproć trująca. "Z jej k
~ 14-07-2020 23:37
do: ~ (23:34)
Słowa te zilustrował zdjęciem nerecznicy samczej, co zauważył dziennikarz. I przestrzega, że jest to paproć trująca. "Z jej kłącza przygotowuje się wywary odurzające, które zaburzają zdolność widzenia" kwituje Wroński I znowu Du.pa wyszedł na dudę.
~ 14-07-2020 23:38
I znowu Du.pa wyszedł na dudę.
~Obywatel Jeleniej. 15-07-2020 1:20
Gratuluje wygranej Panu Prezydentowi Dudzie. Robie to podobnie jak Swiatowa Rada Zydow. Oni pierwsi gratulowali Panu Prezydentowi Dudzie. Moje sugestie to! Doprowadzic Polske do wyjscja z UE , spowodowac by nasz Kraj byl slaby ekonomicznie i osamotniony bez zadnego poparcja miedzynarodowego . Nastepnie zmusic do reparacji zgodnie z ustawa 447 Kongresu USA albo zwrotu mienia " bezspadkowego " tj. ziem lub kamienic - przeciesz sa na to" akty notarialne " czy wpisy w Ksiegach Wieczystych w Polskich Sadach tych z przed 1939 rokiem I moze w przyszlosci powrot na swoje dobra? Abym sie mylil !!!! Przypomnijcie sobie film " Poklosie " Ani USA , ani Isreael nie nalezy do UE. Isreael jest malym panstwem , w sumie polpustynnym gdzie ciezko jest cos uprawiac bo prawie wszystko trzeba sztucznie nawadniac.A jak dodam ze prawie kazda zydowska kobieta rodzi 3- 4 dzieci to przyrost naturalny jest tam jak na tak maly kraj ogromny! Moze za jakis czas bedzie za maly by wszystkich obywateli wyzywic! Na koniec dodam ze kazdy mlody isreaels musi odbyc obowiazkowa sluzbe wojskowa( dziewczyny 2 lata a chlopcy 3 lata) I to w panstwie w warunkach wojny z sasiadami , tak ze nie ma " lipy" , jak to bylo z zasadnicza sluzba wojskowa w Polsce, wiec na wojaczce sie znaja! I umieja to wykorzystac! Bez zaswiadczenia o odbycju sluzby wojskowej- dobrej pracy i kariery w Isreael nie otrzymasz czy nie zrobisz! Wiec coz abym sie mylil , a moje dywiagacje poszly" psu na bude" Musimy szanowac wybor demokratyczny narodu!
~V 15-07-2020 5:32
do: ~Obywatel Jeleniej. (1:20)
Przypominam, że wielu Żydów było obywatelami polskimi, a w czasie powstania w getcie warszawskim w 43 r. oprócz flagi z gwiazdą Dawida, wywiesili polską, biało-czerwoną. Dla mnie nie ma znaczenia pochodzenie etniczne człowieka, a liczy się jego postawa moralna, marksiści, lewacy to są zdegenerowani i niebezpiecznie ludzie i to marksiści po 2 wojnie światowej, w tym Żydzi wyrządzili Polakom wiele krzywdy i zła, lecz faktem jest, iż to Rosjanie, Ukraińcy, Niemcy, Litwini, itp. dokonywali i mordów na Polakach i na Żydach. A po 1944 r.to Rosja w ramach ZSRR, państwa marksistowskiego najechał po raz drugi Polskę i gnębiła nas przez prawie 50 lat. Realna polityka bezpieczeństwa obecnie gwarantuje nam sojusz z USA, a zatem i z Izraelem, co daje nam możliwość rozwoju i oderwania się od uzależnienia np. energetycznego od Rosji, natomiast sprawa zwrotu mienia bezspadkiwego przez nas jest zamknięta, bo nie ma nigdzie takiego prawa, a bardziej to trzeba pilnować roszczeń niemieckich, podstępnych i ubranych w tzw. Euroregiony, w fundacje i dofinansowania w ramach np. rewitalizacji pomników kultury poniemieckiej, świątyń itp. A gwarantem cichego Drang nach Osten jest w RP PO, o czym pisał dawno temu P. Piskorski, o finansowaniu matki PO, KLD pod wodzą D. Tuska i J. K. Bieleckiego i J. Lewandowskiego. I to obecnie jest ta V Kolumna, która o mało nie wygrała wyborów prezydenckich 12 lipca br, a o jej sile i medialnej i finansowej niech świadczy wynik Trzaskosia, ponad 48%.To jest dla nas ostrzeżenie, jeśli nie zacieśnimy współpracy z USA, to za dekadę obudzimy się w nie w Polsce, a w GG.
~Iza 15-07-2020 7:18
do: ~V (5:32)
Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności tam gdzie stacjonuja Amerykanie jest ok.A tam gdzie komuna i postkomuna to tylko w wielkich miastach jest super a mniejszych bida, aż piszczy.
~V 15-07-2020 7:33
do: ~Iza (7:18)
To proste, w aglomeracje PO i lewactwo dofinansowywało sztucznie rozwój, kosztem powiatów i gmnin wiejskich, co np. obchodziło Kowalskiego, że skasowano połączenia PKS lub kolej lokalną, gdy ten przeciętny Kowalski wszystkie instytucje, miejsca pracy, szpital i oświatę ma na miejscu, w mieście swego zamieszkania. To taki 1 mały, ale jak dobitny przykład zwijania Polski regionalnej przez PO i jej sowieckich pogrobowców.
~ 15-07-2020 9:37
powszechne pisowskie zbydlęcenie postępuje
~nihilscire 15-07-2020 10:58
...jak tam pisiory?...wracając jeszcze do ułaskawienia pe...la przez prezydenta wszystkich Polaków, jest to ładny gest w stronę episkopatu...***** ***!!!
~nihilscire 15-07-2020 11:02
...w ankiecie przeprowadzonej przez Tygodnik "NIE" na pytanie : " czy Polacy zasługują na swój marny los" 33% ankietowanych odpowiedziało "TAK" natomiast 67% odpowiedziało "OCZYWIŚCIE"...***** ***!!!
~nihilscire 15-07-2020 11:10
...Wiele wskazuje, że prezydent Polski Andrzej Duda padł ofiarą dwóch żartownisiów z Rosji Aleksieja Stoljarowa i Wladimira Kuzniecowa (znanego jako Lexus i Vovan). Rosjanie, którzy na co dzień zajmują się robieniem telefonicznych żartów mieli zadzwonić do polskiego prezydenta przedstawiając się jako Sekretarz Generalny ONZ. W Pałacu Prezydenckim konsternacja, o sprawie zostały powiadomione służby...WP...tylko j.angielski Anżeja jest bardziej żenujący od tej całej sytuacji...
~nihilinovi 15-07-2020 18:17
do: ~nihilscire (11:10)
Łżesz jak każdy komuch i ubek
~nihilscire 15-07-2020 20:32
do: ~nihilinovi (18:17)
...rozczaruję cię...ani ze mnie komuch ani ubek...
~nihilscire 15-07-2020 12:46
...obietnice emerytalne Dudy i fundusz medyczny wycofane z Sejmu...za drogo...została tylko musztarda po obiedzie i tańsze podpaski...co na to emeryci?
~nihilscire 15-07-2020 14:38
...skoro politycy oceniają, to oddajmy im głos: " Smutku nie ma, jest wiele podstaw do optymizmu powiedział Tomasz Grodzki w rozmowie z Tomaszem Sekielskim w programie Onet Rano, komentując wynik wyborów prezydenckich. Marszałek Senatu poproszony przez dziennikarza o wyjaśnienie, skąd bierze się jego optymizm, dodał: Niech pan sobie przypomni, z jakiego poziomu poparcia startował Rafał Trzaskowski i jak mało czasu miał na zebranie podpisów, jakie były nierówne reguły gry i jak cała machina państwa, łącznie z propagandową telewizją, zwaną publiczną, a tak naprawdę rządową, rzuciła się po to, żeby go oczernić, żeby zrobić z niego łajdaka. To wszystko razem przyniosło obozowi rządzącemu wygraną ledwo, ledwo. To jest dla mnie podstawa do optymizmu, bo mam wrażenie, że to są ostatnie wybory, które Prawo i Sprawiedliwość wygrało ocenił Grodzki skalę wygranej prezydenta Dudy."
~ 15-07-2020 15:00
do: ~nihilscire (14:38)
No już już, spokojnie, spokojnie, przestań się mazać, otrzyj łezki, weź się w garść i zachowuj jak mężczyzna. Przestań się tu mazać na forum, bo to już żałosne się robi. Przegraliście szósty raz z rzędu, ale pociesz się że za 3 lata będziecie mieli kolejną szansę, znowu przegrać:)
~mix 15-07-2020 15:24
do: ~ (15:00)
On troluje za kasę więc na nic tłumaczenia. To jego praca
~ 15-07-2020 15:29
do: ~mix (15:24)
Być może, choć niedawno twierdził, że robi to darmo w czynie sPOłecznym. Ale może POlitbiuro zauważyło jego starania, zatrudnili go i faktycznie robi to teraz za kasę?
~nihilscire 15-07-2020 15:36
do: ~ (15:00)
...mylisz się...tego wyniku się spodziewałem, w końcu nie na darmo wywalono 70 mln na wyborcze pakiety...wygrać w takim stylu, to jak przegrać wszystko...za trzy lata smrodu po pisie nie zostanie, nie wspominając o programie cela+...
~ 17-07-2020 15:55
do: ~nihilscire (15:36)
odPOwiedz mi jełopi.e co ma wspólnego 70 mln na pakiety do wyników głosowania osobistego ? Chyba to powinno działać na korzyść Czajkowskiego / Myśl tre.pie.
~nihilscire 15-07-2020 15:57
do: ~ (15:00)
...przegrała cała Polska, tylko połowa o tym jeszcze nie wie...
~ 15-07-2020 21:08
do: ~nihilscire (15:57)
j.e.łopie. pilnuj ile razy ten sam greps wklejasz w tym samym artykule, bo ci Brejza nie zapłaci za trollowanie. Czy was tam ***** ktoś pilnuje? Przecież was do kibla samemu strach puścić. Przecież wy walniecie " kupę " serducha ? do umywalki.
~ 15-07-2020 15:30
o...a pisowskiej szubrawii trwa
~nihilscire 15-07-2020 16:11
...minęły zaledwie 2 dni a prezydent zrobił z siebie pośmiewisko na cały świat...a nie mówiłem?
~nihilinovi 15-07-2020 18:18
do: ~nihilscire (16:11)
Łżesz nikt się nie śmieje i nikt nie wie o ruskim żarcie. A ja śmieję się z twojego rozPOrka!
~nihilscire 15-07-2020 20:32
do: ~nihilinovi (18:18)
...nic dziwnego, że nic nie wiesz...na TVPiS o tym nie informują...
~Miastowy 15-07-2020 17:49
Partyjniactwo na polskiej scianie zachodniej ma sie dobrze bo wsrod ludzi nie ma rozbudzonej swiadomosci klasowej. Dopóki nie beda mieli rozeznania w tym, ze stanowiska sa zarezerwowane dla swoich a nie dla osob z odpowiednio wysokimi kwalifikacjami to bedzie ludzie czuli sie potwornie upokorzeni. Pytanie jaka jest cena tego upokorzenia...
~paradise 15-07-2020 18:22
Super! wygrało dobro i wolna, bogata Polska. POległ łgarz i niemiecki POdnóżek, szpion Putina, a wytrzaskani PO pyskach lamentują, tak się kończy buta, pycha i lekceważenie innych ludzi. Pan Prezydent Andrzej Duda pełen Szacun.
~nihilscire 15-07-2020 20:30
do: ~paradise (18:22)
...w niedalekiej przyszłości będziesz się wstydził i wypierał tych słów...Anżej 100% pogardy, 0% szacunku i oczywiście ***** ***!!!
~ 15-07-2020 21:04
do: ~nihilscire (20:30)
... ***** nihilscire 100 % !!! ... ... ...
~Anonim+ 15-07-2020 20:02
Obiecany bon turystyczny dla każdego (w tym dla emeryta) odleciał w siną dal...W sprawie czternastej emerytury (ta w/g kolejności, przed 15,16, itd, aż do 24 - też obiecane) "nastała cisza jak po śmierci organisty" - cytując klasyka. Tylko patrzeć, jak "zabiorą" się za 500+ i 300+, na zasadzie: no bo co nam zrobicie? - Już po wyborach!
~nihilscire 15-07-2020 20:53
...piękny roast ministra "Zero" w telewizji...aż przyjemnie posłuchać...
~boziu boziu 15-07-2020 22:07
w tytule jest napisane, że wybory komentują politycy. A w tekście występuje kucharzyna ze wsi, nocny rozklejacz plakatów i emerytowana bufetowa. Więc gdzie ci politycy?
~nihilscire 16-07-2020 9:07
...bez komentarza : ""Kto w dniu 31 października chodzi i p..a po mieszkaniach, prosząc o cukierki, lub ostrzegając przed popełnieniem złośliwego żartu podlega karze grzywny w wysokości co najmniej 500 złotych lub karze ograniczenia wolności" - czytamy w petycji opisanej przez "Rzeczpospolitą". Projekt ustawy dotyczy wspierania narodowych tradycji Rzeczpospolitej Polskiej. Ma przeciwdziałać "szkodzeniu pamięci zmarłych i niszczeniu katolickiej tradycji" oraz "zagrożeniu duszy". "Kto w dniu 31 października danego roku kalendarzowego przebiera się za straszną postać, w szczególności za kościotrupa, czarownicę, wampira, diabła lub inną kojarzącą się z piekłem istotę, podlega karze ograniczenia wolności lub aresztu na okres nie krótszy od 15 dni" - dodano w petycji." ***** *** !!!
~VVV 27-07-2020 22:22
do: ~nihilscire (9:07)
W ubr. te "dzieciaczki" rzekomo proszące o cukierki, mimo że nie zaszczyciły mnie swoją obecnością, to "poczęstowały" mnie żarcikiem, rzucając jajkiem w okno, na szczęście szyba wytrzymała.
~nihilscire 16-07-2020 9:53
...bez komentarza : " Może być problem z realizacją tych wszelkich "nastek" emerytalnych, bo w sposób prosty tych pieniędzy w budżecie nie ma. Każda "nasta" emerytura to jest od 10 do 13 mld zł i na takie obciążenie naszego budżetu na pewno nie będzie stać w najbliższych latach mówi w programie Money. To się liczy Oskar Sobolewski z Instytutu Emerytalnego, komentując wyborcze obietnice Andrzeja Dudy. Prezydent szedł do wyborów z obietnicą 13. i 14. emerytury. W trakcie kampanii podniósł poprzeczkę, mówiąc też o 15. i 16. emeryturze. Ekspert ma wątpliwości czy ustawa wprowadzająca 14. emeryturę zostanie uchwalona w tym roku." ***** *** !!!
~zrzut kontrolowany 16-07-2020 12:46
Peło przerżnęło następne wybory !!!!!!!!!!!!!!!!! Aby nie przerżnęło nastepnych Wielka Budka zmieni nazwę tej kryminogennej organizacji !!!
~ 17-07-2020 15:48
do: ~zrzut kontrolowany (12:46)
POdobno mają zmienić nazwę partii z PO na " Ugrupowanie Budki". W skrócie UB.
~drugi zrzut kontrolowany 16-07-2020 14:11
Jeśli komuś się nie podoba że w demokratycznych wyborach wygrał Duda to może wybrać emigrację. A, że te emigracje to taka lipa jak wszystko to należy wybrać emigrację wewnętrzną. Z tyłu u Budki lub u Trzaskowskiego są wejścia.Tylko prosimy się nie pchać!
~nihilscire 16-07-2020 17:11
do: ~drugi zrzut kontrolowany (14:11)
..."Mówią, że to nie wina pana prezydenta, tylko jego otoczenia i służb. Ale co innego jest najbardziej zawstydzające. To, co ten napompowany bufon pi...li przez telefon i jego żenująca angielszczyzna rodem z mołdawskiej prowincji sprawiają, że ze wstydu chciałoby się schować w ciemnej norze. Cały świat musi mieć bekę nie z niego tylko, ale z nas wszystkich, Polaków, których ten pajac został właśnie wybrany prezydentem! Żałosny nadęty klaun!" Jacek Poniedziałek Facebook
~ 16-07-2020 22:17
do: ~nihilscire (17:11)
.. .( BUHAHAHA) odpowiedz mi, skąd u ciebie taka " kupa " serducha ? dla przegrańców z PO i to SZÓSTY RAZ ? Matka Teresa z ciebie, de.bil czy masochista?
~nihilscire 17-07-2020 9:41
do: ~ (22:17)
...wypraszam sobie porównywanie mnie do osz.ustki i ps.ychopatki...
~ 17-07-2020 15:45
do: ~nihilscire (9:41)
Pozostaje de. bil i masochista. Ładnie i prawdziwie.
~nihilscire 17-07-2020 16:13
do: ~ (15:45)
...jedyne co mogłoby mnie wqwić to określenie Polak-katolik albo zwolennik pisu...reszta po mnie spływa...
~ 16-07-2020 22:22
do: ~nihilscire (17:11)
A kto to jest ten Poniedziałek ? W jakiej dziedzinie dostał Nobla ? Ktoś go zna oprócz najbliższej rodziny? Lepszy od wtorku, że o Środzie nie wspomnę, bo lubię tylko ładne i mądre kobiety.
~nihilscire 17-07-2020 9:53
do: ~ (22:22)
...ignorant to drugie imię takich dzbanów jak ty...
~ 17-07-2020 15:44
do: ~nihilscire (9:53)
A twoje pierwsze przegrańcu SZEŚCIOKROTNY !!! BUHAHAHAHA ...
~nihilscire 17-07-2020 16:11
do: ~ (15:44)
...nie udław się i wytrzyj gila z nosa...
~nihilscire 16-07-2020 15:28
...oficjalnie nie podoba się połowie społeczeństwa, a w rzeczywistości z pewnością większości...te wybory to koniec początku pis...trzy lata jeszcze przemęczymy a potem czas wyrównania rachunków...
~ 16-07-2020 21:58
do: ~nihilscire (15:28)
...zapłać najpierw rachunek za prąd, bo ci odłączą i będziesz musiał szukać darmowego dostępu do internetu, żeby dalej pisać te de.bil.ne posty. Brejza nie płaci ci za fuszerkę, bo przez ciebie Czajkowski przerżnął? ... ... ...
~nihilscire 17-07-2020 9:54
do: ~ (21:58)
...ty martw się o swoje 500+ żebyś miał za co pić...
~efendi 16-07-2020 19:13
Ich-prawdziwe-cele . Oglądaj na www.pch24.pl . Po 3 dniach usunięty z youtube.
~paradise 17-07-2020 20:48
Polacy mają dużo szczęścia, że POdnóżek obcych mocarstw POległ w wyborach, jego rządy to byłby POczątek końca RP. Cieszmy się wolną i bogatą Polską, wiwat Pan Prezydent Andrzej Duda, wiwat Pierwsza Dama!
~nihilscire 18-07-2020 10:22
do: ~paradise (20:48)
"Z faktu, że nikt tych wyborów nie wygrał, wynika jednak dużo więcej. Andrzej Duda będzie znów prezydentem. Ale poniósł klęskę. Do historii przejdzie (jak Bierut w PRL i BBWR w II RP) jako polityk, który reelekcję zdobył dzięki nieuczciwości i bezprecedensowemu w III RP nadużyciu władzy przez rząd, przez państwowe media oraz przez niego samego. Dzieci w polskich szkołach będą się uczyły, że na krótką metę brak zasad i honoru może się w polityce opłacić. Ale na tym przykładzie dowiedzą się również, że wstyd zostaje na długo. Nie tylko prezydent musi to rozumieć." J.Żakowski ...a Agata? ...koń jaki jest każdy widzi...
~ 18-07-2020 11:03
do: ~nihilscire (10:22)
A co na to Poniedziałek, wtorek , Środa, czwartek, Piątek, ... Lipiec, ..., Grudzień ... Zmień dilera, albo poproś centralę w Petersburgu - Leningradzie o lepsze teksty do dalszego propagowania - trollowania. Powiedz im, że z tych de.bil.nych, dotychczasowych, to tylko się Polacy śmieją.
~nihilscire 18-07-2020 13:47
do: ~ (11:03)
...coś odbiega od rzeczywistości w przytoczonym komentarzu?...szczególnie prawdziwe są określenia : nieuczciwość, nadużycie, brak zasad i honoru, wstyd oraz koń...
~ 18-07-2020 16:26
do: ~nihilscire (13:47)
... jfgrem ... mntrdsc ... kkk ... lkhgce ... cały ... nihil...sci...re .... beł ...okot ... i ...bzdu ...ry ....
~paradise 23-07-2020 13:17
Kupa serducha to totalna POrażka!
~paradise 1-08-2020 15:04
Rafcio gapcio czyli pan POrażka przyszedł na spotkanie z Panem Prezydentem Dudą w butach na koturnie, ale obciach i żenada. I takie zero totalnie zakompleksione chciało być prezydentam Polski!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Pięknie i smacznie pod Śnieżką!

Kwiaty przy Mieczach Piastowskich

Msza odpustowa na Śnieżce

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
734
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%