MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Policjant walczy o życie

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 22 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Funkcjonariusz policji z Warszawy o mało nie utonął w kamiennogórskim stawie. Jego stan jest bardzo ciężki.

Zgłoszenie o nieznanym mężczyźnie, który topi się w lodowatej wodzie akwenu, kamiennogórscy policjanci otrzymali w środę wieczorem.
– Natychmiast przystąpiliśmy do akcji ratunkowej – mówi sierż. Waldemar Oszmian z Komendy Miejskiej Policji w Kamiennej Górze.

Woda była lodowata. Ratujący mężczyznę policjanci a potem strażacy weszli do akwenu, ale brakowało im tchu, aby dotrzeć do topiącego się. W końcu, z pomocą łódki, pożarnikom udało się wyciągnąć mężczyznę. Pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala. Uległ poważnemu wychłodzeniu. – Jego stan jest bardzo ciężki – usłyszeliśmy.

Okazało się, że uratowany człowiek jest policjantem z komendy stołecznej w Warszawie, gdzie odbywa służbę kandydacką. Nie wiadomo, dlaczego znalazł się w lodowatej wodzie. – Motywy jego postępowania nie są znane. Prowadzimy w tej sprawie intensywne dochodzenie – mówi W. Oszmian. Nie wyklucza się zarówno nieszczęśliwego wypadku, jak i celowego działania osób trzecich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wóz strażacki w nagrodę

Powstanie trasa rowerowa – sprostowanie

Przetarg na kolejną stację

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~M z K.G 22-02-2007 15:01
Może motorówkę zapalał na popych.
~oj 22-02-2007 16:45
3mamy kciuki
~mina 22-02-2007 17:28
A ile miał promili w chwili odpalania motorówki na popych?Mógł poszulać pochyłego jeziora.
~rafi 22-02-2007 19:44
M z K.G i mina jestescie żałośni!!!!!! policjant też czlowiek i walczy o życie a wy barany ciekawe gdzie pójdziecie żgłosic jak dostaniecie po japie albo was okradną tylko pewnie nie ma z czego
~hchchchchchchc 22-02-2007 20:45
no i dobrze im tak mogom zginońc
~do MzK.G i Mina 22-02-2007 21:02
Brak mi słów do Was!!!!Jak tak możne w ogóle pomyśleć o co dopiero tak powiedzieć!!!!!!Zgadzam się z rafim-jesteście żałośni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Justyna 22-02-2007 21:51
M z K.G i mina - to że sami odpalacie motorówki na popych, nie znaczy że każdy to robi. Ciekawe jakie dowcipy opowiadalibyście jak by to samo przytrafiło się komuś z Waszej rodziny lub znajomych. Oby ten policjant z tego wyszedł jak najszybciej.
~do rafi 22-02-2007 21:58
Tych baranow mozna znalezc po IP ,
~JUfff - jz emeryt!!!! 23-02-2007 19:16
Te w zombek czesany, a powiedz ty mi po czym baran barana poznaje? A z tym policajem t coś nie tak.. z samej Warszawy i w Kamiennej do akwenu.... - tylko dlaczego na tym akwenie nie działało ratownictwo okrętowe ( morskie). Przypuszczazam, ze ony policjanta pilnował, aby nikt nie ukradł akweny, bo najprawdopodobniej na tym akwenie trwała zimowa szkoła ognia artyleryjskiego... I jeszcze mam pytanie - z kim personalnie ony policjant " walczy o życie". rzypomina mi to humor z raportówek milicyjnych w rodzuju" szedł wenżykiem hodnikiem" "dmuchając w probież trzeźwości warczał obrażliwie o...tnicą w moim kierunku", " denat zajrzał przez okno" " uciekał w wielkim strachu w kierunku żeki chowajac po drodze do spodni nażendzie zbrodni - to tylko niektóre z autntycznych "kwiatków" ( wulgaryzmy wymuszone autentycznościa zapsów z 10 lat pracy Radcy Kolegiu d/s Wykroczeń
~Franiu Ł. 23-02-2007 19:30
Hurraaa!!! znalażł sie kochany!!!! A ja po balandze z Felą tak go szukałem!!! Nie mieliśmy, ani chaty, ani jak dostać się do domu!!! Dziękuje Straży co tak bardzo dba. Ale przecież mieli mój numer rejestracyjny i Pan Wójcik w Kominukacji podałby Strażnikom adres - nie musiałbym sie tyle nerwować. Heepfff. Ale mi sie bekło po tyj gorzale
~DO DO RAFI 23-02-2007 21:25
TO SZUKAJ BARANIE
~żenada 24-02-2007 0:32
rzeczywiście powód do żartów i radości młody człowiek walczy o życie a Wy głupie docinki... jak poszkodowanym nie byłby policjant to wtedy wielka tragedia ciekawe co krzyczel(a)byście gdyby Was napadli bandyci? pewnie hwdp?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Przystań w śmieciach

Skatepark za frekwencję?

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
584
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%