MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Policjanci zatrzymali poszukiwaną za kradzieże

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 4 kwietnia 2014, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: 112
Wczoraj (3.04.) policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 31–letnią jeleniogórzankę, która ukrywała się przed więzieniem. Ma do „odsiadki” dwa lata za kradzieże.

Funkcjonariusze ustalili, że poszukiwana najprawdopodobniej ukrywa się w jednym z mieszkań na Zabobrzu. Około godziny 11.15 zapukali do drzwi. W mieszkaniu panowała cisza. Jednak policjant stojący pod budynkiem zauważył, kobietę, która wyjrzała przez okno. Okazało się, że jest to poszukiwana przez nich 31-latka. Ponieważ nie chciała otworzyć drzwi, policjanci poprosili o pomoc strażaków i weszli po drabinie do mieszkania.

Kobieta jeszcze tego samego dnia została przewieziona i umieszczona w Zakładzie Karnym we Wrocławiu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mina na Zabobrzu

Mały Strażak dla jednostek OSP

Mobilizacja przed II turą

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 4-04-2014 8:44
i co polewali ja wodą by otworzyla ,czy ja znosili po tej drabinie, akcja ze mucha nie siada ha ha
~madzia h 4-04-2014 9:05
Wystarczył strazaccki striptease przy poręczy na klatce i sama otworzyła drzwi by zaprosić do środka :-)
~strażak 4-04-2014 9:12
A policjanci maja badania do pracy na wysokościach? Jakby taki spadł z drabinki to by nie dostał ani złotówki odszkodowania z firmy ubezpieczeniowej a i pewnie renta gdyby była konieczna tez by nie była przyznana - to jest wg mnie działanie na skraju albo i poza prawem ale na niekorzyść policjanta bo gdyby się coś stało to Komendant by mógł tez odpowiadać za niedopełnienie obowiązków gdyż powinien skierować chociaż część policjantów biorących udział w takich akcjach na badania wysokościowe - to formalność i przeszliby na pewno, ale oni na Was oszczędzają a jak się coś stanie to d...wypną
~do strażak 4-04-2014 16:40
Myślę, że masz sporo racji! ale każda firma by się wypięła na takie coś... Mamy być ludzmi i jak nie zrobimy czegoś tak, jak się od nas oczekuje to jest źle, ale jak coś się stanie to masakra! LEPIEJ NIE MYŚLEĆ!!!!
~arczi 4-04-2014 18:35
To ma być resocjalizacja? W tym Wrocławiu do końca ją zdemo...lizują, jak będzie siedzieć razem z patologią wrocławską odsiadującą swoje wyroki za grożenie Romom, wyczyny chuligańskie podczas marszów NOP-owców czy wypadki drogowe spowodowane jazdą na letnich kapciach zimą.
~ 8-04-2014 20:08
Nie tego samego dnia tylko na drugi dzień o godz 9 rano. I nie za kradzieże. I nie dwa lata piszą artykuły ludziom kłamstwa wciskają. Załatwie to !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Brak wyobraźni kierowcy

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Zatrzymany za serię przestępstw

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Uwaga na oszustów – podają się za funkcjonariusza CBŚP

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
85
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%