MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Policjanci wyszkoleni przed Euro 2012

Wiadomości: DOLNY ŚLĄSK
Poniedziałek, 27 grudnia 2010, 8:45
Aktualizacja: 8:46
Autor: RED
"Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych podczas EURO 2012" – tak zatytułowane było kilkumiesięczne szkolenie specjalistyczne dla stróżów prawa, które przed świętami podsumowano we Wrocławiu.

Projekt zorganizowany był przez Uniwersytet Ekonomiczny i Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu przy wsparciu ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przeszkolonych zostało 120 policjantów garnizonu dolnośląskiego, w tym czterech policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Na kurs składały się wykłady interaktywne, ćwiczenia oraz zajęcia warsztatowe. Szkolenie specjalistyczne obejmowało łącznie 160 godzin dydaktycznych i zostało podsumowane w pracy zbiorowej uczestników pn. "Analiza funkcjonowania zespołu w sytuacji kryzysowej na podstawie symulacji".

Okazją do podsumowania była specjalna konferencja poświęcona przygotowaniom policji do zabezpieczenia największej imprezy masowej w kraju, czyli zaplanowanych na 2012 rok Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Przypomnijmy, że Jelenia Góra i Wojanów są w katalogu oddanym do dyspozycji menedżerów drużyn jako miejsca, gdzie można zorganizować bazę pobytową i treningową.

Ogłoszenia

Czytaj również

Uwaga na oszustów – podają się za funkcjonariusza CBŚP

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Zuchwała kradzież

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~DINO 27-12-2010 9:31
no to mamy 4 co będą potrafili coś powiedziec nawet zajęcia warsztatowe mieli Poloneza na części rozbierali a jak do niemiec się pojedzie to nie patrzą czy potrafi się dogadac tylko nam mandaty ładują anasza policja śpi nie rusza prawie wcale obco krajowców co jest smutne
~hłe hłe 27-12-2010 10:24
Dino,coTy chłopie bierzesz
~Obiektywna 27-12-2010 11:08
Szkolenia byly zapewne w ramch pracy , wowczas policjanci byli wylączeni z pracy nad regionem , na zabawę z piłka nozna fortuny zarobia menadzerowie i cały ten biznas pilkarski , ale dlaczego maja to za to placic podatnicy i ponosić koszty którzy utrzymuja policję do swoich potrzeb . Czy organizatorzy mistrzostw w pilce Euro 2012 pokryja koszty jakie wyda społeczeństwo miejscowe na ich interesowne zabawy.
Piipi Jelonkowa 27-12-2010 11:10
~OJEJ ! .. *fajnie przybędzie nam Policjantów wyszkolonych z ..*języczkiem "wymowy obcej" ! ~FAJNIE !
~Anty-kryzyso 27-12-2010 11:16
Jelenia i Wojanow - stał sie ciekawy dla Euro2012 pod wzgledem popijochy i wylegiwania. Dlatego wpadna tutaj aktywiści , maenadzerowie dla swojego grubego biznesu Piłki Euro 2012 z panienkami na nocne wybryki - a zeby im nie przeszkadzano i nie podgladano to nasza policja bedzie pilnować ciszy i spokoju dla zachcianek przybyszy. Ale przybędzie radochy i sukcesow.
~ 27-12-2010 22:32
Obcokrajowcow pisze sie razem. To po pierwsze. A po drugie-wlöasnie ich czepia sie polska policja, bo moze im zaslolic wysokie mandaty. I bardzo czesto to wlasnie robi. Polaka przepusci-auto na zagranicznych rejestracjach, to samo przewinienie: LIZAK i bul mandat. Znam to, dlatego dziwia mnie bzdety DINO.
~ZDENERWOWANY 28-12-2010 0:40
Tak wyszkolenie że komuna się przypomina. o 24 jak zatrzymają samochód to pytają się co Pan tu robi albo jest pan gdzie indziej zameldowany dlaczego Pan tu przebywa , a jak się nie odpowie własciwie to straszą dołkiem. Tak jest nasza Jelenio Górska Policja - kpiny i skandal KOMUNA 2.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

7–latek w nocy błąkał się po mieście

Z wrocławskiego muzeum do Książa

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Tak nie wolno parkować!

Wyczyny męża po alkoholu

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
348
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%