MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Policjanci spotkali się z młodzieżą z OHP

Wiadomości: Mysłakowice
Środa, 27 września 2017, 7:49
Autor: 112
Fot. KMP Jelenia Góra
W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Mysłakowicach odbyły się kolejne już działania edukacyjno–profilaktyczne w ramach projektu realizowanego przez policjantów z Polski i Czech pn. „Drugstop – transgraniczna współpraca jednostek Policji w zakresie walki z przestępczością narkotykową”.

W poniedziałek (25.09) st. sierż. Beata Sosulska-Baran z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze oraz st.asp. Paweł Wódkiewicz –dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kowarach spotkali się z młodzieżą z OHP w Mysłakowicach w ramach projektu „Drugstop – transgraniczna współpraca jednostek Policji w zakresie walki z przestępczością narkotykową”.

Podczas spotkania policjanci przedstawili założenia projektu oraz zaprezentowali rekwizyty znajdujące się w walizkach edukacyjnych, zawierających przedmioty, które młodzi ludzie mogą posiadać w domu lub w szkole, a które wykorzystywane są do zażywania i dystrybucji środków odurzających.

Celem projektu realizowanego w Polsce i Czechach jest:
• zintensyfikowanie współpracy jednostek Policji z Polski i Czech w zakresie problematyki narkotykowej oraz prowadzenie wspólnych działań prewencyjnych na rzecz ludności w rejonie przygranicznym,
• podniesienie poziomu świadomości społeczeństwa w zakresie problematyki narkotykowej,
• przekazanie czytelnej informacji na temat działania narkotyków i środków odurzających oraz odpowiedzialności karnej za posiadanie i rozprowadzanie środków odurzających.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nadbrzeżna gotowa

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Nietrzeźwa wjechała do rowu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 27-09-2017 11:52
Pogadanka pitu pitu w wykonaniu nielubianych przez nikogo policjantów. Standardowe slajdy ze straszną strzykawką i grożenie palcem. A może policja by dała znać co zrobić gdy sąsiad o trzeciej nad ranem awanturuje się, rozwala mieszkanie i terroryzuje domowników pod wpływem piko? Policja wezwana na miejsce, przybywa po 30 minutach, tylko spisuje raporcik, i ogłasza, że "przecież jak myśmy przyjechali to był już cicho. A ty panie to lepiej więcej nam gitary nie zawracaj bezpodstawnymi zgłoszeniami."
~sumienie 27-09-2017 20:35
27-09-2017 11:52 | ~ | ludzie po czechu są nieobliczalni, mundurowi zwyczajnie się boją jechać do takich zgłoszeń... Na kokosa mieszkańców Jelonki nie stać, beton wyparł wspomniany kryształ, w kwasy już raczej się nikt nie bawi, dropsy też już przeminęły... Dopalacze legalne, więc jak odbija, to pewnie "chory umysłowo"... Za to łapią z zieleniną, ważne statystyki, a patologia po twardych się rozszerza... Tyle Ps. pozostało zaopatrzyć się w ostrą i samemu się bronić ;)
~Wx 27-09-2017 22:00
W Mysłakowicach jest dobry cyrk. Muza przez cała noc lub od 5.00 to norma, walenie młotem w ścianę czy to dzień czy noc- nie ma znaczenia. Plicja mówi ,że nie przyjedzie bo to sąsiedzkie potyczki- dobry sąsiad to skarb.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nabór wniosków do 300+  

Trwa rozbudowa SOSW

Areszt za brutalne pobicie

Spotkali się z Beatą Kempą

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1206
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%