MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Policjanci rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 21 czerwca 2016, 7:57
Aktualizacja: 8:00
Autor: 112
Fot. KMP Jelenia Góra
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze spotkali się z uczniami klas I–III Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. Tematem przewodnim spotkania było szeroko pojęte bezpieczeństwo podczas wakacji.

Podjęcie działań prewencyjnych, zmierzających do zapewnienia na terenie podległym KMP w Jeleniej Górze bezpiecznego wypoczynku w ramach akcji ,,Bezpieczne Wakacje 2016” obejmowały następujące obszary: bezpieczeństwo na drogach ( do i z miejsc wypoczynku), bezpieczeństwo w miejscu wypoczynku oraz bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania.

W spotkaniu uczestniczyli: sierż. Beata Sosulska-Baran z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze oraz asp. Jacek Grek - dzielnicowy z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Co kryje w sobie włos?

Apel Pamięci w SP 15

O rozpadających się górach

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~JG 22-06-2016 10:15
A może lepiej zamiast dwóch godzin religii w szkole wprowadzić jedną obowiązkową o ruchu drogowym? I niech smyki zdają obowiązkowo na kartę rowerową, bo szlaczek człowieka trafia, jak "banda" małolatów szaleje na dwóch pasach bez kasków , oznaczeń i niczym w Indiach , podjeżdzając pod auto na skrzyżowanie ulic złotnicza - W.Pola , a po zwróceniu uwagi ,że zrobią sobie krzywdę i komuś problem pokazują fuck'a . Nic , tylko wysiąść i coś zrobić...Ale wtedy rodzić dziecko pogłaszcze , a ten co zwróci uwagę będzie bee.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na stadionie już jasno

Pasowanie pierwszoklasistów  

O tradycji chleba

Radni KO przeciw kupcom?

Świętują Niepodległość

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
784
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%