MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Policja: po finale WOŚP w regionie

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 13 stycznia 2020, 15:58
Aktualizacja: 20:15
Autor: 112
Fot. Archiwum
28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jeleniej Górze i na terenie powiatu jeleniogórskiego przebiegł dość spokojnie. Policja odnotowała jedno zdarzenie z udziałem kwestującej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ulice Jeleniej Góry i całego powiatu jeleniogórskiego 12 stycznia patrolowali policjanci mundurowi oraz ubrani po cywilnemu. Rano, przed rozpoczęciem kwesty, dzielnicowi oraz funkcjonariusze Wydziału Prewencji KMP w Jeleniej Górze przeprowadzili w sztabach WOŚP pogadanki dla wolontariuszy dotyczące ewentualnych zagrożeń, jak ich uniknąć, a w sytuacji napadu jak się zachować. Policjanci czuwali nad bezpiecznym przebiegiem akcji przez cały dzień.

Policja jeleniogórska odnotowała jedno zdarzenie z udziałem kwestującej na rzecz WOŚP.

O godzinie 20.27 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony o kradzieży puszki z datkami na rzecz WOŚP. Jak ustalili funkcjonariusze, do 16-latki zbierającej datki wraz matką podszedł młody mężczyzna zabrał jej puszkę i uciekł. Wstępne straty oszacowano na około 500 zł. Nastolatce nic się nie stało. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności dotyczącego tego zdarzenia. Prowadzą czynności, których celem jest ustalenie i zatrzymanie osoby, która dopuściła się tego czynu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

1
5%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
10%
Smuci
8
40%
Złości
9
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Czytelniczka: drogo i brudno

Trio Vovalis w Parku Zdrojowym

Komentarze (16) Dodaj komentarz

~pff 13-01-2020 19:19
Komendanci Ciosmak i Zygulski zbierali pieniądze do puszek, gdyby dziś komendant Kotowski ze swoimi zastępcami, albo szefami komisariatów zrobili coś takiego, ich minister pierdyknąłby na serce. Dziwne czasy 🤪
~ 13-01-2020 19:35
do: ~pff (19:19)
Uważasz, że policja jest od tego, żeby brać udział w prywatnych zbiórkach pieniędzy? Obojętnie, czy Owsiak rozlicza się uczciwie i do końca, czy nie? To nie była nigdy i nie jest nadal zbiórka państwowa, w odróżnieniu od państwowej formacji, jaką jest policja.
~pff 13-01-2020 21:18
do: ~ (19:35)
Jeśli do złożenia kwiatów przez pewnego, dość toksycznego dziadka pod ostatnim mieiscem pracy brata bliźniaka angażuje się kilkuset policjantów, nic zlego się nie stanie, jeśli policjant weźmie udział w takiej, czy innej imprezie charytatywnej. Dla wizerunku policji tylko lepiej. Nikt nie zabrania policjantom innych działań charytatywnych, tylko fobie kilku polityków PiS (pewnie nie wszystkich) powodują piętnowanie największej akcji charytatywnej w dziejach Polski. Zdaje się, że pierwsze szykany były ze strony o.Rydzyka et consortes, a potem już poleciało.A Orkiestra zbiera więcej pieniędzy. Ma to swoją ładną nazwę-paradoks.
~ 13-01-2020 22:00
do: ~pff (21:18)
Składanie kwiatów dla tragicznie zmarłego prezydenta Polski w rocznicę śmierci to chyba jest uroczystość państwowa, czy może nie jest? Tych kilkuset policjantów, o których piszesz składało kwiaty, czy może pełnili czynności służbowe przy zabezpieczeniu imprezy masowej? Dowiedz się może w takim razie iluset policjantów pełniło czynności przy zabezpieczeniu WOŚP. Wtedy będziesz miał porównanie. Gwarantuję, że było ich jeszcze więcej. Do puszek nie zbierali, bo nie mają tego w zakresie obowiązków. Poza tym policjant ma wykrywać zagrożenia, a nie pilnować puszki. Gdyby dostał interwencję, to najpierw miałby odłożyć puszkę i ją zabezpieczyć, a później jechać do zgłoszenia, czy może jechać z puszką u boku? Nie rób z policji prywatnych wolontariuszy. To są funkcjonariusze publiczni.
~pff 13-01-2020 22:56
do: ~ (22:00)
Wyjmij kij z dupy. Policjanci to nie tępi katole mocni tylko w gębie i daliby sobie radę i z puszką i zagrozeniami, przynajmniej ci dwaj, których wymienilem. Btw, gdybym ja zaczął skladac kwiaty co miesiąc pod ostatnim zakladem pracy zmarlego czlonka rodziny, pewnie zainteresowałby się mną jakiś psychiatra.
~ 13-01-2020 23:30
do: ~pff (22:56)
Powiedz to ludziom, którzy co miesiąc składają znicze przy drzewach, słupach, na przejazdach kolejowych i skrzyżowaniach, gdzie zginęli w wypadkach ich bracia albo siostry. Też są psychiczni? Gdyby było możliwe jeżdżenie co miesiąc do Smoleńska, to pewnie tam by składał. A że nie jest, to składa pod miejscem, gdzie brat pełnił urząd prezydenta. Nikomu to nie przeszkadza, poza szczekaczami, którzy wynoszą na piedestały takich komunistycznych milicjantów i mendy, jak Zygulski i Ciosmak. Tych samych, co potem pod sądami rozrabiają, paląc znicze i zalewając chodniki woskiem, a do obstawy tych chuligańskich wybryków wykorzystują policjantów, którzy w tym czasie mogliby pełnić np. służbę patrolową dla dobra społeczeństwa.
Krzysztof J. Szklarski 13-01-2020 23:53
do: ~ (23:30)
Dobry wieczór. Proszę się nie trudzić, gdyż żaden argument do betonu, pustej głowy nie dotrze nigdy. Tacy osobnicy jak ~pff są niereformowalni a argumenty, którymi zawsze się posługują, to inwektywy, bo to jedyny oręż, który są w stanie w swych rękach unieść!!!
~pff 14-01-2020 8:40
do: ~ (23:30)
A co ma do roboty, niech jeździ, podatnik stawia. Jesteście złymi ludźmi szanowni przedstawiciele post ż...owskiej wspolnoty religijnej.
Krzysztof J. Szklarski 13-01-2020 23:58
do: ~pff (22:56)
Jak nie zmienisz swojego postępowania, to być może przyjdzie ci na swoim grobie kwiaty wkrótce składać - twoja chorobliwa wręcz nienawiść do normalności kiedyś cię zabije.
~pff 14-01-2020 15:45
do: Krzysztof J. Szklarski (23:58)
Ja będę składał kwiaty na swoim grobie? Ochłoń stary. Jesteście beznadziejnymi przegrywami broniącymi spraw, których obronić nie sposób. WOŚP wypełnia nisze zaopatrzeniowe oddziałów szpitalnych, ktore bez wolontariuszy na ulicach wypełnione by nie były w żadnym kraju z tak nędznym nominalnie budżetem jak nasz. Nisze pozwalające na bezpieczną opiekę nad kilkusetgramowymi, małymi ludźmi. Ktoś porównał,że są oni wielkości udka kurczaka.Płynie w nich 50 gram krwi, tyle to wódki Szklarski wypija na śniadanie . W tej niszy są respiratory zdolne do tłoczenia kilku mililitrów powietrza na oddech, na który ja ,czy ty potrzebujemy całe pół litra powietrza. Pompy nawadniajace w tempie mililitra na godzinę.Ty pijesz szklankę wody i po sprawie.Tak, tę niszę wypełnił Owsiak, nikt inny. Państwo by jej nie wypełnilo i nigdy nie mialo zamiaru tego czynić, ani pod rządami Tuska, ani nikogo innego.Tyle,że Tusk przy wszystkich swoich wadach nie zabraniał swoim urzędnikom kwestować w mundurze, a to już zawsze coś. Btw państwowi żołnierze amerykańscy zbierali w Suwałkach pieniądze do puszek.W państwowych amerykańskich mundurach. Widocznie ich państwo inaczej podchodzi do dobroczynności. Niebywałe do czego prowadzi ciemmy, ślepy fanatyzm biednych, przegranych ludzi.Rozumiem, że Szklarski ma żal o to, że siedział, że go nękała prokuratura i policja.Rozumiem, że kolejny.adwersarz to być może przegryw , do ktorego nawet dzieci nie dzwonią, bo go mają gdzieś. Ale dobro to jest dobro i nalezy bezwzględnie stac po jego stronie.
~zaboberek 14-01-2020 9:56
do: ~ (19:35)
Może zbiórka nie jest państwowa,ale sprzęt jest dostarczany do szpitali państwowych!
~ 13-01-2020 19:33
Dorwać gnoja i do pudła
~ 13-01-2020 20:51
Uwaga na izraelski kremy z szajsem z morza martwego! Egzema i rumień się po nich robią!
Krzysztof J. Szklarski 13-01-2020 21:49
do: ~ (20:51)
No i owa przypadłość zaraźliwa jest niczym pomór prosiąt, co widać na załączonym obrazku - tj. zrzucie (skreenie) z ekranu!
~ 14-01-2020 10:15
do 9:56 może szpitale państwowe lecz dużo sprzętu jest wykorzystywana prywatnie a do tego trzeba czekać jeszcze w kolejce
~` 14-01-2020 10:33
Owsiak od początku swojej pracy z orkiestrą zebrał 1.2 miliarda złotych. W tym roku dla telewizji dano 2 miliardy złotych. Owsiak szkodzi państwu bo widzą na wiejskiej że ludzie dają to przepieprzają nasze pieniądze na koncerty disco polo a szpitale dostają sprzęt dzięki Owsiakowi. Taki ukryty podatek od naiwności.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Auto wypadło z drogi

Spłonęły nieużytki

Spłonął pustostan w Przecznicy

Klasyki zjechały do Kowar

Rowerzyści na "gazie"

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
360
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%