MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Policja: Okres świąteczny minął spokojnie

Wiadomości: Region
Wtorek, 27 grudnia 2016, 13:16
Aktualizacja: 13:17
Autor: 112
Fot. Archiwum
Od 24 do 26 grudnia jeleniogórscy policjanci prowadzili działania prewencyjne, których celem było zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu oraz turystom. W tych dniach w naszym regionie doszło do sześciu kolizji, policjanci nałożyli 79 mandatów karnych oraz zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących.

W okresie świątecznym, na drogach regionu jeleniogórskiego mimo panującego dużego ruchu, nie doszło do poważniejszych zdarzeń drogowych i kryminalnych.

- Pełniący służbę policjanci odnotowali sześć kolizji, których najczęstszą przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości i najechanie na tył innego pojazdu. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali 16 dowodów rejestracyjnych w związku ze złym stanem technicznym pojazdów, osiem praw jazdy, w tym cztery za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym oraz ujawnili dwóch kierujących z zakazem prowadzenia pojazdów. Funkcjonariusze nałożyli 79 mandatów za różne wykroczenia drogowe – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Nad bezpieczeństwem czuwali zarówno policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, jak i prewencji. W pierwszy dzień Świąt, funkcjonariuszy wspierały dwa patrole Straży Granicznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Po policyjnej akcji „Smog”

Bilety MZK też podrożeją?

Świetne półkolonie

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Ciepliczana69 27-12-2016 13:59
Tak spokojnie ...! To dlaczego ja osobiście we własnej osobie widziałam osobników naćpienych alkoholem . Ledwo wracali z rodzinnych libacji całym chodnikem. Gdzie tam magia świąt ?! pytam się ! Większość spotyka się aby tylko nachlać mordy i następnego dnia zdychać w łóżku ! Agdzie spotkanie z Bogiem ? Na to nie ma czasu , najważniejsze aby sponiewierać się wódką lub innymi alkoholiami . Wstyd jeleniogórzanie ! Wyciągnijcie wnioski !
~Ciepliczana69 27-12-2016 14:13
Wszechobecna patologia przeraża mnie i ten pijacki program 500+ . Boże widzisz a nie grzmisz !!!
~mlody_do_ Ciepliczana69 27-12-2016 16:27
KOD w natarciu
~do Ciepliczana69 27-12-2016 21:10
Nachlał się ,ale nie rozrabiał.Czyli spokojnie,bo stróże prawa nie musieli interweniować.Co Cię obchodzi,kto w jaki sposób spędza święta?Pilnuj siebie i nie dyktuj innym co mają robić.Zajmij się sobą lepiej.Pozdro.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zderzenie audi z fiatem

Po akcji „Czysty chodnik”

Śmiertelny wypadek

Giną woreczki na psie odchody

Włamał się do skrzynki energetycznej

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
600
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%