MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Polcolorit w Moskwie

Wiadomości: MOSKWA
Piątek, 4 kwietnia 2008, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: Artykuł sponsorowany
Fot. Archiwum
W dniach 01.–04.04.2008 po raz czternasty w Moskwie na Międzynarodowych Targach Budowlanych „MosBuild 2008” spotkali się wystawcy z sektora budowlanego.

Wśród 2870 wystawców znajdowało się 285 wystawców płytek ceramicznych z całego świata. Pośród 13 producentów płytek ceramicznych z Polski był rów-nież Polcolorit S.A. Firma z Piechowic zaprezentowała na targach w Moskwie swoje najnowsze kolekcje.

W dniu otwarcia targów na zaproszenie Prezesa Polcoloritu Pana Wiktora Mar-coniego stoisko piechowickiej firmy odwiedził Ambasador RP w Moskwie Pan Jerzy Bahr, któremu towarzyszyło kierownictwo Wydziału Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP.

W trakcie rozmowy Pan Ambasador Jerzy Bahr interesował się produkcją i możliwościami zbytu na rynku rosyjskim. Kierownik Wydziału Promocji, Han-dlu i Inwestycji przedstawił możliwości promocji produkcji Polcoloritu na ro-syjskim rynku. Pan Prezes Wiktor Marconi dziękując ambasadorowi za odwie-dzenie stoiska potwierdził chęć bliższej współpracy z Wydziałem Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie.

Na zdjęciach Ewa Fischer I Sekretarz Wydział Promocji, Handlu iInwestycji Ambasady RP w Moskwie, Wiktor Marconi, prezes Zarządu ‘POLCOLORIT S.A oraz Jerzy Bahr, Ambasa-dor RP w Moskwie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Giną woreczki na psie odchody

Bez nudy w Rudawach

Kruszwicka z wykonawcą!

Jednokierunkową na Śnieżkę  

Dużo drożej za śmieci

Wielkie cięcia na Polanie Czarownic

Kolejowa po remoncie

Co z tym SOR–em?

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
921
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%