MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Polcolorit w Moskwie

Wiadomości: MOSKWA
Piątek, 4 kwietnia 2008, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: Artykuł sponsorowany
Fot. Archiwum
W dniach 01.–04.04.2008 po raz czternasty w Moskwie na Międzynarodowych Targach Budowlanych „MosBuild 2008” spotkali się wystawcy z sektora budowlanego.

Wśród 2870 wystawców znajdowało się 285 wystawców płytek ceramicznych z całego świata. Pośród 13 producentów płytek ceramicznych z Polski był rów-nież Polcolorit S.A. Firma z Piechowic zaprezentowała na targach w Moskwie swoje najnowsze kolekcje.

W dniu otwarcia targów na zaproszenie Prezesa Polcoloritu Pana Wiktora Mar-coniego stoisko piechowickiej firmy odwiedził Ambasador RP w Moskwie Pan Jerzy Bahr, któremu towarzyszyło kierownictwo Wydziału Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP.

W trakcie rozmowy Pan Ambasador Jerzy Bahr interesował się produkcją i możliwościami zbytu na rynku rosyjskim. Kierownik Wydziału Promocji, Han-dlu i Inwestycji przedstawił możliwości promocji produkcji Polcoloritu na ro-syjskim rynku. Pan Prezes Wiktor Marconi dziękując ambasadorowi za odwie-dzenie stoiska potwierdził chęć bliższej współpracy z Wydziałem Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie.

Na zdjęciach Ewa Fischer I Sekretarz Wydział Promocji, Handlu iInwestycji Ambasady RP w Moskwie, Wiktor Marconi, prezes Zarządu ‘POLCOLORIT S.A oraz Jerzy Bahr, Ambasa-dor RP w Moskwie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

To grozi tragedią  

Szczytna akcja w szkole

Zmarł ks. Józef Stec

Chcą powtórki wyborów!

Barbórkowa feta

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Proces sprawców tragedii drogowej

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
578
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%