MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 3 sierpnia
im. Lidii, Nikodema

Pół wieku razem. Uhonorowani w ratuszu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 8 lipca 2011, 13:21
Aktualizacja: 13:22
Autor: RED
Fot. UM
Dziś w jeleniogórskim Urzędzie Stanu Cywilnego miała miejsce miła uroczystość dla małżonków jubilatów.

Prezydent Marcin Zawiła, w imieniu Prezydenta RP odznaczał trzy pary małżeńskie „Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Państwo: Jadwiga i Piotr Jankiewiczowie, Janina i Mieczysław Kozłowscy oraz Barbara i Kazimierz Zmorzyńscy przeżyli ze sobą co najmniej 50 lat.

W uroczystości uczestniczyli też członkowie rodzin małżonków, a krótkie spotkanie było okazją do wręczenia także kwiatów i życzeń od władz Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Nie ma rady na wandali?

Śmierć na żwirowni

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 8-07-2011 22:07
gratulacje
~George 8-07-2011 22:26
Moje gratulacje!
~bankier 8-07-2011 22:52
Zawiła z wyglądu też nie różni sie od jubilatów , wyglada na 70- lat i nie budzi zaufania , pomimo że w swoim zyciu sie przepracował i nie dostarczał dochodów dla ojczyzny z własnej efektywnej pracy jako przedsiebiorca robiąc coś na własny rachunek ,bo nic potrafił i nic jemu nie wychodziło - tak przebębnił swoje polityczne ustawione sprytnie zycie na pieniadzach budżetowych czyli podatników .Jak swego czasu ludzie w PZPR gdzie partia dawała dobry byt niektorym i swoim. . Gdgyby obecnie młodzeż miała takie wzorce do działania , pracy i nasladowania kariery p.prezydenta to w Polsce byłby głód i prymityw . A - Jubilatom skladamy gratulacje.
~kobra@12 9-07-2011 6:13
do~`bankier.... to jakaś paranoja a sam komentarz ni jak ma sie do uroczystości, a widać sa ludziska ktorzy potrafią wszystko zespuć!!!
~wruch 9-07-2011 8:49
Po części zgadzam się z bankierem i dodaje że zawiła to historyk Bajki powinien pisać lecz nie wiadome czy obecnie przedszkolaki chciałyby je słuchać. Praprzodek UNIIWOLNOŚCI do BEZNADZIEJNOŚCI PLAT FORMY OBY VAT TE ELKI. ZAMIŁOWANIE DO SZAMPANA I BUTELKI ..CIĄGLE WIDZĘ GO KIELISZKIEM napełnionym alkoholem. ZBIERAM TAKIE FOTKI DLA CIOTKI. P.S. czy po alkoholu dalej pracuje w miejscu swojej pracy?/ Ratuszu/ Jak to się ma do działań UM w walce przeciw alkoholizmowi?
~wróżka 9-07-2011 9:05
wrózka Gdyby mi się zachciało otrzymać takowy medal to na pewno nie chciałbym być uhonorowany w grupie innych par. Moje święto jedyne i niepowtarzalne lecz jednak zapoczątkowane w PRL-u. Onegdaj miano większy szacunek do osób starszych. Chamówa włazi do Ratusza wraz ze słomą w budach hrabiego Komora. Takie to oszczędności i taka oprawa. Dla przykładu czas pracy urzędnika dającego śluby to 15 minut na zawarcie związku małżeńskiego w tutejszym UM kosztuje 80 zł, za blebleblebe i wynocha ,następni proszę. Milej i piękniej było „za garbuski” co dawała śluby.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Linia kolejowa Gryfów Śląski – Świeradów Zdrój z gotowym studium

Otwarcie basenu w Lwówku

W Podgórzynie chcą dopłat (aktualizacja)

Szpital z nową windą

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
521
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%