MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pokaz „Miedzianki” w podziemiach

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 3 listopada 2016, 9:04
Aktualizacja: 9:07
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Użyczone
W sobotę (5.11) w podziemiach Jeleniej Góry przy ul. Chełmońskiego będzie wyjątkowa możliwość zwiedzenia kompleksu, który dzięki grupie Arado jest już niemal wysprzątany po poprzednich działalnościach. Będzie to też okazja do obejrzenia zapowiedzi spektaklu "Miedzianka – przestrzeń czasu". Wcześniej organizatorzy zapraszają do Muzeum Karkonoskiego.

Kilka prób odbyło się już w podziemiach Jeleniej Góry. W sobotę (5.11) w jeleniogórskich podziemiach odbędzie się zapowiedź spektaklu Teatru Korkontoi pt. "Miedzianka - przestrzeń czasu". - Będzie to 15-minutowa zapowiedź tego, co pod koniec listopada zobaczymy na żywo w Miedziance – informuje Krzysztof Tęcza z PTTK „Sudety Zachodnie”. Zaleca się zabranie ze sobą latarek, ale wstęp jest wolny.

- Zaczniemy o godz. 10:00 w Muzeum Karkonoskim od wykładu nt. historii likierów karkonoskich, następnie zwiedzanie z przewodnikiem muzeum – w tym wystawę z okazji 70-lecia PTTK „Sudety Zachodnie” - powiedział Krzysztof Tęcza.

Rozpoczęcie zwiedzania podziemi (dzięki uprzejmości grupy Arado) oraz projekcję zapowiedzi „Miedzianki” ok. godz. 12:00. Na zakończenie zwiedzania planowana jest niespodzianka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Giełda pod Muzeum

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 3-11-2016 14:28
Dobra, nic nie rozumiem... "Miedzianka" ta z Teatru Norwida?
~TK 4-11-2016 1:16
Jak zwykle informacje po "wuju". Nie jest to Miedzianka z Teatru Norwida. Jest to zapowiedź spektaklu "Miedzianka - Przestrzeń Czasu" - nieformalnej grupy Teatru Korkontoi, która współpracowała dwukrotnie z Teatrem Norwida przy wystawieniu sztuki Miedzianka w Miedziance.
~P.S. 4-11-2016 1:19
Żadnej generalnej jeszcze w podziemiach nie było. Generalna będzie w sobotę przed oficjalnym trailerem. Dodam, że Miedzianka - przestrzeń Czasu nie jest wystawiana przez PTTK. Skąd Wy bierzecie te informacje? Z kosmosu?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Kuchcikowo w SP 2

Przesyłka za duża, żeby wysłać ją kurierem? Jest na to sposób

Nowy wóz dla strażaków

"Czyste Powietrze" – nabór wniosków  

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
337
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%