MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Pokaz kaskaderów

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 24 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 16:05
Autor: Damian Milko
Fot. Damian Milko
W czwartek na stadionie przy ul. Złotniczej zagościła czeska grupa kaskaderów. Show, które miało rozpocząć się o godzinie 20 zaliczyło mały poślizg, jednak dlatego, że wszystko było dokładnie przygotowywane.

Organizatorzy zadbali o zmoczenie bieżni boiska wodą, aby kurz nie opadał na trybuny. Pokaz rozpoczęto od głośnego huku petard, który z pewnością ożywił publiczność. Zawodników zapowiadała miła prezenterka i choć mówiła łamaną polszczyzną, bardzo się starała i można było ją zrozumieć. "W tle" czeskiej muzyki kaskaderzy wykonywali niesamowite sztuczki. Można było zobaczyć jazdę samochodem na dwóch kołach, skoki przez palące się okręgi, skoki przez samochody, pokaz monster trucków i wiele innych atrakcji. Publiczność brała czynny udział w zawodach. Dziewczyny zaproszone przez kaskaderów miały okazję przejechać się samochodem na dwóch kołach, a jeden z mężczyzn siedzących na trybunach został obdarowany symbolicznym piwem (bezalkoholowym ;) oczywiście). W takcie przerwy publiczność mogła zjeść posiłek oraz zakupić pamiątki z imprezy w specjalnie przygotowanym stoisku. Na zakończenie każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy monster trucku.

Cała grupa pochodzi z Czech, gdzie na co dzień pracują jako kaskaderzy w filmach i reklamach. Od Jeleniej Góry zaczęli tegoroczną trasę po Polsce, w sobotę o 20:oo zagoszczą na lubańskim stadionie natomiast w poniedziałek będą zadziwiać swoimi sztuczkami w Bolesławcu również o 20:oo.
Oficjalna strona grupy to http://www.volny.cz/flott/

Ogłoszenia

Czytaj również

Synoptycy: spodziewane burze i deszcz

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Dachowanie w Radomierzu

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~widz 24-06-2005 2:39
impreza kapitalna - dawno sie tak fajnie nie bawilem - viva czeska republik!
~ksk 24-06-2005 13:35
zniszczyli tylko murawe i boisko, trzeba sobie było robić te pokazy gdzie indziej
~widz 24-06-2005 14:31
po murawie nie jezdzili tylko po zwirowni dookola - a tak nawiasem to bojsko jest zniszczone - brud syf i zaraza. Miasto 90 tys. a znam miejscowosci 10 tys ktore maja lepsze bojska - az serce sciska....
~ksk viva 24-06-2005 16:49
to ze boisko jest zniszczone nie znaczy ze ma byc bardziej niszczone przez jakis wiesniacki pokaz, swoja droga niezle tlumy byly na pokazie, trybuny pekaly w szwach :D, sadze ze na karkonoszach bedzie wiecej ludzi w okregowce...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Elektroniczny kontakt z klientem już działa

Przestępcza fortuna w rękach policjantów

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czas na remont ulicy Ogińskiego!

Śmierć na żwirowni

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1071
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%