Jelenia Góra: Pojedynek rezerw dla KPR–u

Niedziela, 17 listopada 2013, 20:36
Aktualizacja: 0:06
Autor: red.
W niedzielnym spotkaniu II–ligi szczypiornistek KPR II Jelenia Góra pokonał rezerwy Zagłębia Lubin 34:26.

Od samego początku jeleniogórzanki narzuciły swoje tempo gry, w dziewiętnastej minucie prowadząc 11:4. Lekkie rozluźnienie i dwie dwuminutowe kary spowodowały, że przyjezdne goniąc wynik zbliżyły się na trzy trafienia. Do przerwy nasze zawodniczki utrzymały swoją przewagę. Po zmianie stron nasze zawodniczki ruszyły ponownie do ataku, by w 38. minucie prowadzić 20:14. Przewaga naszego zespołu była bezsporna i w pewnym momencie wynosiła 10 bramek. Do końcowego gwizdka Zagłębie próbowało zmniejszyć rozmiar porażki, ale ze słabym skutkiem, dzięki między
innymi bardzo dobrej grze w bramce Maksymiliany Janik oraz Barbarze Barczyńskiej i Julii Winogrodzkiej które zdobyły odpowiednio 10 i 8 bramek.

KPR II Jelenia Góra - MKS Zagłębie II Lubin 34:26 (15:12)

KPR II: Sara Michalewicz, Maksymiliana Janik, Julia Winogrodzka (8), Natalia Wiśniewska, Kinga Damaziak, Angelika Kurzynoga, Sylwia Jasińska (6), Aleksandra Oreszczuk, Daria Dymek (3), Paulina Stachowicz (2), Paulina Libersbach (1), Barbara Barczyńska (10), Roksana Pyś (1), Weronika Wolnik (3), Barbara Wrotniewska