MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pojadą kolarze. Będą zmiany w kursowaniu autobusów MZK

Wiadomości: Region
Niedziela, 19 sierpnia 2012, 7:38
Aktualizacja: 7:40
Autor: red
– Z uwagi na Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym i spowodowane tym lokalne wstrzymania ruchu drogowego, w przyszłą sobotę (25 sierpnia) od godz. 9.45 do godz. 16.15 oraz w niedzielę (26 sierpnia) od godz. 9.15 do godz. 16.30 zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 4, 18, 19 – informuje Leszek Chmielewski, zastępca kierownika działu eksploatacji jeleniogórskiegp MZK.

Autobusy linii nr 4 i 18 w relacji do/z Podgórzyna Górnego, Borowic oraz Przesieki nie będą kursowały do tych miejscowości lecz będą kończyły i rozpoczynały swój bieg na przystanku „Podgórzyn Kościół”, a autobus linii nr 19 nie będzie kursował do Sosnówki lecz zakończy i rozpocznie swój bieg na przystanku „Staniszów Górny”.
Po zakończeniu mistrzostw autobusy powrócą do czasu jazdy według rozkładu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Już 50 lat razem

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Studium na początek

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~Dorotka 457 19-08-2012 9:53
znowu plaga kolarzy i marnowanie naszych podatków na to
~Jeloneczkaa 19-08-2012 10:24
Piękna sprawa - czysty kontakt z przyrodą, wiatr we włosach, poznanie uroczych zakątków naszego pięknego regionu i wszystko to tempie szybszym niż najszybszy piechur. Kto tego nie doświadcza, tego życie jest ubogie, oj bardzo ubogie. A Tobie @Dorotko urodzona w kwietniu 1957 roku ;) napiszę, że już dawno powinnaś wiedzieć, że podatki są po to żeby je wydawać... z korzyścią dla społeczeństwa... ;P
~Do jeloneczk 19-08-2012 11:26
Do jeloneczki tak piekna sprawa jak cie mijaja auta 100km/h to walka o zycie na drodze. Rowery to fajna sprawa w cywilizowanym kraju.
~Jeloneczkaa 19-08-2012 11:32
Walka o życie trwa wszędzie - na ulicy, na szosie, na chodniku, w windzie... pora przywyknąć ;)
~ 19-08-2012 12:13
Niektórzy ludzie pracują również w niedzielę,więc powrót do domku piechotą,albo rowerem(po chodniku)
~cerber 19-08-2012 16:13
Jedni mają czysty kontakt z przyrodą a drudzy stoją w upale 2 godziny na przystanku autobusowym. Organizatorom dzisiejszej parady rowerów zabrakło wyobrażni.Dizisiaj od godz.11.30 do 13.30 nie kursowały autobusy na Sbiszowskiej i Lubańskiej a żadnego komunikatu rzy rozkładach jazdy nie było.A przecież nie trudno było sie domyślic, że jak w każdą niedzielę będzie oczekiwało na autobus wielu mieszkańców.Proszę sobie wyobrazic ile ludzi stało w upale w samo południe na przystanku przy
~cerber 19-08-2012 16:19
ulicy lubańskiej.Pod wiatą na tym przystanku jest ławeczka dla czterech osób.Starsze osoby bardzo żle znosiły dwugodzinne oczekiwanie na autobus.A wszystko przez to ,że ktoś nie powiesił zawiadomienia.Organizatorzy przyszłotygodniowego wyścigu już rozwiesili na przystankach stosowne ogłoszenie.Czyli że jak się poważnie traktuje mieszkańców to można to zrobi z odpowiednim wyrzedzeniem.
~do carber 19-08-2012 18:27
w takie upały to strsze osoby powinny siedzic w domy, a nie w samo poludnie blakac sie od koscioła do koscioła. a ze po wiata sa tylko 4 miejsca siedzace to akurat dobrze bo pod nia jest jeszcze cieplej niz poza nia. cos na kasztalt szklarni
~ 19-08-2012 21:58
i do kogo pretensje przecież rządzą POpaprańcy ,głosujcie na PIS a szybko wezmą się za porządek w tym dzikim kraju gdzie władza ma gdzieś zwykłych obywateli i gdzie tylko cwaniacy mają się dobrze ,a wybory tuż tuż powodzenia dla malkontentów
~mm 19-08-2012 22:06
do kogo, pod jaki adres pisać petycje w sprawie zmian rozkładu jazdy mzk? po obecnych zmianach na liniach 6 i 7 są całkowicie beznadziejne przesiadki z 6 i 7 na 9 a więc ktoś kto pracuje w piechowicach i mieszka na zabobrzu ma beznadziejne połączenia mzk. W weekendy jeszcze ujdzie ale jak trzeba dojechać w niedzielę z zabobrza do piechowic na 7 rano to nie ma czym.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tu też świętowali

Będą opłaty za billboardy

Sentymentalny powrót Watry

Mają w nosie pieszych

W Filharmonii dla Niepodległej

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
984
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%