Wiadomości: Legnica
Wtorek, 27 listopada 2018, 18:25
Aktualizacja: 20:43
Młodszy z dwóch zespołów KPR–u Jelenia Góra, występujących w Dolnośląskiej Lidze Juniorek Młodszych – uległ dzisiaj wysoko Dziewiątce Legnica. Podopieczne Estery Rykaczewskiej nawet przez chwilę nie prowadziły w tym spotkaniu.

Jeleniogórzanki w starciu ze starszymi rywalkami nie były faworytkami i od początku spotkania było to widać na tablicy wyników. W 12. minucie miejscowe prowadziły już 9:1, a do przerwy 22:7. Po zmianie stron zabawa legniczanek trwała w najlepsze, a w drużynie żółto-niebieskich rewelacyjnie zagrała Paulina Cichosz, która w całym meczu zdobyła 12 bramek. Ostatecznie Dziewiątka wygrała 46:20 i z kompletem zwycięstw prowadzi w tabeli. Drugi zespół KPR-u swój mecz rozegra 5 grudnia (środa) o godz. 17:00 w hali przy ul. Złotniczej. Rywalem ekipy Dili Samadovej będzie Zagłębie Lubin.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - KPR MOS I Jelenia Góra 46:20 (22:7)
UKS: Lange, Rusin - Kaczuga 10, Kozak 7, Wojciechowska 6, Gwóżdż 6, Scisłowicz 5, Józefowicz 4, Chmielewska 2, Mieszczyk 2, Ilnicka 2, Adamczyk 1, Meter 1.
KPR: Banasik - Cichosz 12, Gałuszka 4, Podobińska 3, Maroń 1, Matys, Michałek, Konsur, Woroniec.
Sędziowali: Barbara Białogrecka, Dawid Celoch.