MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Pogarda: O katastrofie smoleńskiej

Wiadomości: Polska
Piątek, 10 kwietnia 2015, 20:37
Aktualizacja: 21:08
Autor: MT
Komentarz użytkownika na portalu Filmweb: "Cała moja rodzina jest za PO, a ja jestem za Panią". Ten film pomimo, że inspirowany przez gazetę stronniczą politycznie pokazuje jednak, że na tragedię smoleńską jako obywatele możemy czy nawet powinniśmy patrzeć nie przez pryzmat medialny czy też polityczny, ale przez pryzmat własny.

Wobec takiej tragedii jak ta smoleńska ważny dla nas powinien być przede wszystkim człowiek. Ten cytat w tytule zaczerpnąłem właśnie z tego filmu i wydaje mi się, że w taki sam sposób powinniśmy nastawić się na jego odbiór.

"Pogardę" oceniam jako film dobry, bo pokazuje rzeczywistość po katastrofie taką jaka ona naprawdę była widziana oczami kilku rodzin ofiar.

Ogłoszenia

Czytaj również

Polityczna analiza Gwiezdnych Wojen  

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Czy sztuczna inteligencja nas wyleczy?  

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~bambo 10-04-2015 21:32
Mam już dosyć tej parodii pt: tragedia Smoleńska. Patrząc na tą tragedię przez własny pryzmat uważam, że przestańmy oglądać się wstecz. Co było to się nie odstanie. Współczucie dla rodzin, których bliscy zginęli 5 lat temu. Zacznijmy budować raczej drogi i mosty, a nie pomniki smoleńskie.
~AD966 11-04-2015 8:13
Zastanawiające jest to ;kto za to wszystko płaci,czy ci ludzie nie pracują ? Czy oni sami sobie wmówili czy im to wmówiono ,.Przecież to ich mocodawcy spowodowali ten wypadek a dziś żyją na tej tragedii dziennikarze , kler katolicki ,radyjko toruńskie .Nikt nie bierze odpowiedzialności za SŁOWA .
~ 12-04-2015 9:32
bardzo współczuję ofiarom ale po co wlec ten temat ??? czy dobrze mi się wydaje (mówię wydaje żeby nie było że oskarżam) że po to aby odwrócić naszą uwagę od dysproporcji między wypłatami i cenami , tego że zachód robi nam po cichu 4-ty rozbiór - tak jak wcześniej mydląc nam oczy "mamą Madzi" czy strasząc Ruskimi (tamci to podczas swej "opieki" przynajmniej pozwolili nam na własny przemysł) -- jeśli mam rację to nie tylko mydlą nam oczy ale i poniewierają ofiarami katastrofy wykorzystując w tak niecnym celu zamiast szacunek okazać
~zbyszek720903 16-04-2015 11:11
trzeba mówić o tym właśnie po to żeby rządzący którzy nie czują żadnej odpowiedzialności za nic, a prowadzący do upadku Polski zostali odsunięci od rządów nad Polakami
~Fabio 18-04-2015 9:42
Ale o czym mówić? O wypadku? Bo na pewno nie o zamachu! Antoni i jego "wyznawcy" będą niestety wymyślać coraz większe bzdury na ten temat...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Państwo ZNISZCZYŁO wolny rynek i nie ma jak ODBUDOWAĆ gospodarki  

Czy LGBT to ideologia?  

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Czyżby Andrzej Duda?

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
503
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
14%