Podział punktów w Jeleniej Górze, remis KPR–u

Wiadomości: Superliga
Sobota, 19 listopada 2011, 18:51
Aktualizacja: Niedziela, 20 listopada 2011, 14:06
Szczypiornistki KPR–u Jelenia Góra nie zdołały dowieźć zwycięstwa do końca meczu z Ruchem Chorzów remisując ostatecznie 30:30. Po pierwszych 30 minutach nasze zawodniczki prowadziły 16:13.

Po tym spotkaniu jeleniogórski zespół, a także wszyscy kibice mają z pewnością duży niedosyt. Od początku na prowadzeniu znajdywały się jeleniogórzanki, które ostatecznie pierwszą połowę wygrały 16:13. Po zmianie stron nasze szczypiornistki stopniowo powiększały swoją przewagę i kiedy na sześć 6 minut przed zakończeniem pojedynku miejscowe wygrywały różnicą siedmiu bramek (30:23), nic nie zapowiadało problemów. Nic bardziej mylnego, KPR „stanął w miejscu”, a rywalki ku rozpaczy niemal wszystkich w hali przy Złotniczej zaczęły niwelować straty doprowadzając do remisu po 30.

KPR Jelenia Góra-Ruch Chorzów 30:30 (16:13)

KPR: Kozłowska, Szeluk, Załoga (11), Odrowska (7), Buklarewicz (4), Dąbrowska (3), Uzar (3), Fursewicz (2), Galińska, Marceluk

Ruch: Wąż, Karwat, Polenz (6), Jasinowska (6), Krzymińska (4), Rzeszutek (4), Lanuszny (3), Lesik (3), Jasińska (2), Rodak (2), Pawlik, Kempa