MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Podsumowanie II kolejki A–klasy

Wiadomości: A-klasa
Poniedziałek, 1 września 2008, 23:27
Aktualizacja: Wtorek, 2 września 2008, 13:35
Autor: Mateusz Banaszak
W A–klasie sporo ciekawych spotkań, w których kibice mogli zobaczyć, która z drużyn w czasie wakacyjnej przerwy porządnie się przygotowywała, a która zmarnowała całkowicie okres przygotowawczy do sezonu.

Najlepiej widać to było w meczu Piasta Dzwiszów z Leskiem. Dziwiszowianie, przystąpili do meczu bardzo pewnie siebie. Prze meczem, piłkarze nie bardzo wiedzieli nic o przeciwnej drużynie, bo pierwszy raz mieli z nimi okazję grać. Piłkarze Piasta nie bardzo wiedzieli czego mogą się spodziewać, niemniej nastawili się na zdobycie trzech punktów

Niedosyć, że piłkarze Artura Sety zdobyli 3 punkty, to wpakowali rywalom aż 7 bramek. To może oznaczać tylko jedno. Piast celuje w awans do okręgówki, a z taką grą, może smiało o tym myśleć.

Świetnie spisał się Mitex Podgórzyn, który na trudnym terenie zainkasował kolejne punkty. Tym razem podopieczni Tadeusza Niemczyka zdobyli 3 punkty, wygrywając 3:0 z Victorią.
Widać, że drużyna z meczu na mecz się rozkręca i pokazuje że warto było jej przyznać dziką kartę A-klasowicza. Chojnik po szczęśliwej wygranej w końcówce meczu z Pogonią Świerzawa tym razem zremisował z silną drużyną Rudawego Janowice Wielkie.

Druga jeleniogórska ekipa, po dość pechowej porażce w poprzednim meczu, w końcu zabłysnęła skutecznością i zdobyła cztery bramki na wyjeździe, wygrywając 4:0 Pecha miał za to Woskar, który nieznacznie uległ Orłowi z Wojcieszowa.

Piast Bolków – Pogoń Świerzawa 5:2
Rudawy Janowice Wielkie 1:1 Chojnik Jelenia Góra
Piast Dziwiszów – Lesk Sędzisław 7:0
KS Łomnica – Orzel Mysłakowice 1:2
Victoria Czadrów – Mitex Podgórzyn 0:3
Orzeł Wojcieszów – Woskar Szklarska Poręba 1:0
Gambit Chełmsko Śląskie - Pub Gol Jelenia Góra 0:4

Ogłoszenia

Czytaj również

Kuchcikowo w SP 2

Będzie bezpieczniej

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~??? 2-09-2008 6:47
Przecież Dziwiszów grał u siebie to jak mógł jechać?? ;-/
~Chojnik 2-09-2008 11:29
co tu sie wypisuje!!!! Juvenia Rybnica gra w b-klasie !!! chojnik wygrał w zeszlej kolejce z Pogonia Swierzawa..totalny brak wiadomosci
~dj 3-09-2008 11:06
Rudawego ?? a nie czasem Rudaw Janowice? Ta nazwa chyba pochodzi od pasma górskiego a nie od osobnika o takim kolorze włosów...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Lista Lewicy do Sejmu

Giełda pod Muzeum

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Nowy wóz dla strażaków

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
263
Tak
79%
Nie
17%
Nie mam zdania
3%