MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Podsumowanie akcji „Prędkość”

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 lipca 2018, 15:35
Aktualizacja: 15:38
Autor: 112
47 kierowców ukaranych mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości to efekt prowadzonej 20 lipca w Jeleniej Górze policyjnej akcji „Prędkość”.

Policjanci szczególnym nadzorem objęli główne drogi Jeleniej Góry, a pracę ich wspomagały radarowe mierniki prędkości oraz alkotesty. Podczas działań policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań, oraz sprawdzali, czy kierowcy i pasażerowie w czasie jazdy stosują pasy bezpieczeństwa.

- Efektem tych działań było ukaranie 47 kierujących za przekroczenie dozwolonej prędkości. Ogólnie funkcjonariusze skontrolowali 85 pojazdów – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Działania te prowadzone są cykliczne w różnych częściach miasta i powiatu jeleniogórskiego przez cały rok. Kierowców, którzy łamią przepisy w zakresie bezpieczeństwa na drogach policjanci dyscyplinują mandatami i punktami karnymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Zgubił w górach rodziców

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~pała w ruch 24-07-2018 0:15
Słuchajcie ofiary robiące za policjantów! Postawcie radar na ul Bacewicz, koło postoju taxi. W godzinę macie więcej wariatów jak w całodziennej akcji. Dodatkowo nagminne zawracanie na podwójnej ciągłej, przejeżdżanie rowerem po pasach - do wyboru do koloru. Mnie zawsze - jak słyszę o akcjach i potem jej efektach - zadziwia jedno: JAK TO JEST, ŻE JA NIE MAJĄC KWALIFIKACJI DO TAKICH RZECZY, WIDZĘ W DOWOLNYM MIEJSCU BANDYTYZM NA DROGACH, prędkość za wysoką, notoryczne gadanie przez telefon, i inne takie. A chodzę partem może 2 godziny dziennie i mógłbym areszt zapełnić. A wy sieroty wielką akcję robicie w kilkanaście aut i raptem nędzne 47 mandatów.... Być może potrafię wykorzystać doświadczenie ze swoich 46 lat za kierownicą bez najmniejszego wypadku. A wy nie macie kompletnie intuicji, wyczucia no i co by nie gadać... Ehhh… Nie ma co gadać. Cały czas mi przed oczami stoją obrazy jak wasi kolesie biją ludzi za bycie Polakami. W Rumunii też tak było.
~Haha 24-07-2018 15:40
do: ~pała w ruch (0:15)
Ciekawe czy Ty bez mozgu jezdzisz zgodnie z przepisami.
użytkownik facebook 24-07-2018 5:05
Szkoda tylko ze kontrole byly przeprowadzane wbrew prawu xD
~Czym tu się chwalić 24-07-2018 7:41
Nie ma się czym chwalić Panowie Policjanci. Tylko 47 za cały dzień akcji? To żeście się nie napracowali. Ja, jadąc przepisowo zawsze jestem wyprzedzany, nie ważne czy to droga główna czy uliczka osiedlowa, a gdy próbuje zachować bezpieczną odległość, to zaraz jakiś mistrz kierownicy wyprzedza i się wciska. O chamstwie ,agresji, i o rozmawiających przez telefony w czasie jazdy nie wspomnę. Wiem o czym pisze bo sam jestem kierowcą już 42 lata bez wypadku.
~Fast&Furious 30-07-2018 14:54
do: ~Czym tu się chwalić (7:41)
Znalazłeś już drugi bieg?
~Arnar 24-07-2018 11:25
Wczoraj jadę na wolności a obok mija mnie pies w radiowozie i gada se przez telefon!! popatrzył f...r na mnie i dumnie się naprężyl tylko jak by chciał mnie wystarczyć. . słówko do niego, śmiechu hu
~Fast&Furious 30-07-2018 14:58
Mnie nie złapali :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Uwaga na oszustów – podają się za funkcjonariusza CBŚP

Zuchwała kradzież

Urodzinowy prezent z finałem w sądzie

Stadion nie dla kibiców – jak długo?

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1908
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%