MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Podpalenie altany w Piechowicach

Wiadomości: Piechowice
Poniedziałek, 28 stycznia 2013, 9:12
Aktualizacja: 9:38
Autor: 112
Na pięć tysięcy złotych wstępnie oszacowano wartość doszczętnie spalonej altany przy ul. Cmentarnej w Piechowicach, którą ktoś najprawdopodobniej podpalił dzisiaj w nocy o godz. 2.00. Z ogniem walczyły dwa zastępy strażaków z komendy miejskiej PSP w Jeleniej Górze oraz miejscowi ochotnicy. W altanie nikogo nie było. Sprawę prowadzi obecnie policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bulwar niemal gotowy

Wielkie cięcia na Polanie Czarownic

Co z tym SOR–em?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Wild men 28-01-2013 22:48
Policja? Bardzo ciekawe, chyba sprawa prowadzi policję. Droga policjo, już nie musicie zaniżać statystyk, pisałem, pisałem i pisałem e-maile, aż wkońcu ktoś się zainteresował, tym co "robicie" i nie tylko wami. Pozdrawiam. The end, albo Game over, jak kto woli.
~andi2007 29-01-2013 10:33
Złapać winnych i do obozu pracy. Kromka chleba ,szklanka wody i kamieniołomy. Bo w areszcie, więzieniu będą mieli lepiej od polskich rencistów-emerytów. Za nasze pieniądze.
~kurator 4-02-2013 11:46
Policja takie sprawy to jakby nie traktuje priorytetowo... jakby tak właściciel pojechał do komendy i zapytał prowadzącego sprawę czy oprócz niego kogoś przesłuchał? czy choć rozmawiał? I od razu dla sprawdzenia niech pojedzie i sprawdzi czy faktycznie z tymi osobami na ten temat rozmawiano o zajściu bo wg mnie to ich to obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O świetlicy mogą pomarzyć?

Dużo drożej za śmieci

Po policyjnej akcji „Smog”

Zatrzymany na miejscu przestępstwa

Giną woreczki na psie odchody

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
870
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%