MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 24 września
im. Gerarda, Teodora

Podebatują o jutrze Piechowic

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 8 czerwca 2011, 8:04
Aktualizacja: 8:05
Autor: Agrafka
Zainwestuj w przyszłość Piechowic i gminy! Podziel się swoją opinią i poglądami na temat możliwych kierunków jej rozwoju – apelują organizatorzy zaplanowanej na 11 czerwca (sobota) debaty społecznej.

Urząd Miasta w Piechowicach, Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. oraz Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców do udziału w debacie społecznej OPEN SPACE w ramach realizacji projektu pn. „Partnerstwa na Rzecz Rozwoju”.

Celem debaty jest zaangażowanie społeczności lokalnej w wypracowanie pomysłów, wniosków i założeń do aktualizowanej Strategii Rozwoju Gminy Miejskiej Piechowice przede wszystkim w dziedzinie turystyki, sportu, kultury i rekreacji.

Debata odbędzie się w dniu 11 czerwca 2011 r. o godz. 1400 w Piechowickim Ośrodku Kultury przy ul. Żymierskiego 53.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie na nowy sprzęt

Nie tylko dla seniorów

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~~Gala 8-06-2011 8:47
może basen?
~aba 8-06-2011 9:14
proponowałabym załatać piechowickie drogi, które są w makabrycznym stanie!!!!!! i zająć się pijakami i gówniarzami spędzającymi całe dnie pod \\\"toto-lotkiem\\\", którzy zaczepiają przechodniów...
~kałurza 8-06-2011 9:14
Wszyscy powariowali i powielają pomysł Więckowskiego na debatę społeczną z "Obserwatorium Karkonoskiego". Ale to nie takie proste. Debata społeczna to bardzo subtelna sprawa. Jej powodzenie to w dużej mierze klasa moderatora.
~trew 8-06-2011 9:53
Smród, bród i ubóstwo, te trzy słowa charakteryzują te miasteczko (? chyba wioskę) ... szlag mnie trafia gdy mam przejechać przez te piechowickie dziury, to TRAGEDIA!
~ 8-06-2011 13:52
Żuliki spod totolotka mają nowe miejsce schadzek tj.park przy torach.I jak tu normalnie można myśleć o rekreacji?Chciałby człowiek wieczorem sobie przysiąść na ławeczce,ale nie może.Bo paraliżuje go strach przed zakapturzonymi istotami,które tylko w kupie są silni.A w myśl powiedzenia kupy się nie rusza,bo śmierdzi.Straż miejska patrolując to miasto nawet nie wysiada z samochodu,bo się boi.Nie wiem po co miasto utrzymuje tych darmozjadów.
~istota 9-06-2011 21:47
bo chyba po to są kaptury żeby je nosić na głowie, a tacy to sami jak przechadzą obok to gadaja coś i wiecznie im coś nie pasuje i sie potem dziwi ze ktoś sie nie ładnie odezwał , a to ze sie boi to jusz jest jego problem
~emi LIII 16-06-2011 16:41
Prawdą jest,że drogi w Piechowicach są w opłakanym stanie i że młodzież zakapturzona zbiera się w tzw.kupy,ale z takimi problemami boryka się wiele miast dużych i małych.Cieszyć się należy z tego co mamy:piękne tereny,piękną salę gimastyczną przy SP nr1,ładny nowy skwerek przy torach,ocieplone i pomalowane bloki,...Może uśmiechnijmy się i zechciejmy popracować na rzecz miasta albo chociaż nie krytykujmy wszystkiego.Zacznijmy podpowiadać włodarzom miasta co chcielibyśmy mieć.Ja ucieszyłabym się z basenu krytego z otwartą częścią na lato.Nie musiałabym syna wozić do Jeleniej albo hotelu "Las",gdzie jest dość drogo.A w zimie chciałabym poślizgać się na lodowisku.Pozdrawiam wszystkich mieszkańców miasteczka do którego niedawno się sprowadziłam .Piechowice będą piękne!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Solidarność samorządowców w zakresie turystyki

Wkrótce zegar wróci na "Majówkę"

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Zygzakiem po ulicy

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
856
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%