MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Początek białego szaleństwa w Karpaczu

Wiadomości: REGION
Sobota, 4 grudnia 2010, 8:19
Aktualizacja: 8:20
Autor: Accipiter
Sezon narciarski 2010/2011 w Karpaczu startuje już od dzisiaj. Od dziś ruszają wyciągi: Centrum Rekreacji Aktywnej Pod Śnieżką, Czarodziejski Dywan, Karpatka, Panorama, Kolorowa i Relaks.

Karpacz to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce, gdzie najdłużej trwa sezon narciarski w Polsce, bo od listopada aż do początków maja. Miłośnicy białego szaleństwa mogą dowoli zjeżdżać z ratrakowanych i sztucznie podświetlonych stoków o zróżnicowanym poziomie trudności. To ulubione miejsce do szusowania nie tylko dla wielu mieszkańców naszego regionu, lecz także dla fanów sportów zimowych z terenu kraju, głównie z Wielkopolski.

Sezon zimowy rozpoczął się. Od dziś w Karpaczu narciarze i snowboardziści mogą korzystać z wyciągów: przy ul. Myśliwskiej - Centrum Rekreacji Aktywnej Pod Śnieżką i Karpatka Panorama, przy ul. Obrońców Pokoju - Czarodziejski Dywan i Relaks oraz przy ul. Parkowej – Kolorowa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Z wrocławskiego muzeum do Książa

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Są nowe defibrylatory w Jeleniej Górze  

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~xyz 4-12-2010 8:37
dzis tez rusza łysa góra
~Liczyrzepa 4-12-2010 9:14
W Szklarskiej Porębie ruszyła SkiArena Szrenica, dzisiaj czynny jest wyciąg krzesełkowy 2-os. na Szrenicę I i II sekcja,warunki są dobre.Oficjalnie czynna jest nartostrada Puchatek,Nartostrady FIS,,Sciana",Śnieżynka,Lolobrygida są zamknięte ale śmiało można już zjeżdżać,warunki są dostateczne,cały czas pracują armatki śnieżne.Podaje link: sudetylift.com.pl
~$ 4-12-2010 12:41
"Nartostrady..." są zamknięte, ale śmiało można już zjeżdżać? Coś Ty za jeden, Liczyrzepo, że robisz ludziom wodę z mózgu? Przypomnę: tel. alarmowy do GOPR to 985. Albo "hop, hop" - 6 razy na minutę!
~ 6-12-2010 21:07
Ciekawe te sztuczne oświetlenie a jest jakieś inne oświetlenie. Ogólnie polecam wypady do czech tam można bardziej poszaleć i wypocząć.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Tak nie wolno parkować!

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Popłynęli dla dzieci  

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
359
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%