MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Pobili bezdomnego w uzdrowisku

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 22 lutego 2008, 8:41
Aktualizacja: 8:42
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Grupa chuliganów rozrabiała w czwartkowy wieczór w centrum Cieplic. Zakapturzeni przestępcy poturbowali jednego z bezdomnych.

Na szczęście dla poszkodowanego skończyło się na strachu i paru siniakach. Rozrabiacy zachowywali się bardzo głośno. Zaniepokojeni mieszkańcy placu Piastowskiego podkreślają, że to nie pierwsze tego typu ekscesy w Cieplicach. – Wieczorem strach wyjść na spacer! – napisał do redakcji pan Jerzy z uzdrowiskowej części miasta (nazwisko do wiadomości redakcji), informując nas o zdarzeniu.

Chuligani są bezczelni, bo przy placu Piastowskim znajduje się komisariat policji. Złoczyńcy – wychodząc z założenia, że najciemniej pod latarnią – tam właśnie rozrabiają najwięcej.

Sprawców czwartkowych ekscesów nie udało się złapać.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mina na Zabobrzu

Mały Strażak dla jednostek OSP

Otwarto Dom Modlitwy w Łomnicy

Komentarze (14) Dodaj komentarz

cieplice 22-02-2008 8:58
Niestety ale to prawda strach wyjśc jak sie robi ciemno. Jet kilka takich punktów, ul ściegeinnego przy wodach mineralnych i przy bramie kościelnej. Oraz rzy wejściu do parku. Gówniarzeria w grupie czuje się bezkarnie. Nie jest to dobra dla nas wizytówka, a przyjeżdzają do nas kuracjusze z Polski i Niemiec. I co wypuszczą ich za nisko szkodliwośc społeczną, a oni poczuja sie bezkarni.
~ 22-02-2008 10:02
wcale sie nie musicie ich bac bo nic wam raczej nie zrobia. to tylko wasze paranoje
~hetman 22-02-2008 11:49
To jest wlaśnie taki obraz naszego spoleczeństwa , dziadostwo, chuligaństwo, zlodzieje - ale czy to aż tak trudno wytępić ? - czy policja jest aż tak malo operatywna i inteligentna że nie może sobie poradzić z ta holotą. Czy tak trudno przebrać się za bezdomnego lub kilku bezdomnych udając lekko kiwających się , wtedy talatajstwo podejdzie na lep pobić i okraść ofiarę , wówczas zlapie się to bandyctwo w pierwszym rzucie , wytrzebi się wszystkich - wysylając ich do zakladow karnych w Bieszczady lub na biale niedzwiedzie do fizycznej 12 godzinnej roboty na 5 lat.I w Cieplicach będzie spokój.Prokurator też niech się wlączy bo bierze duze pieniądze a jest odpowiedzialny równiez za walkę z bandyctwem i chuligaństwem. Opinie goście zagraniczni już maja wyrobioną o polskiej gościnności i bezpieczeństwie- dlatego Niemcy bronią się przed nalotem tego dziadostwa z Polski na ich terytorium i wzmacniaja kontrolę przy granicach. Cieplice zawsze należaly do niebezpiecznych, pomimo usadowionego komisariatu policji.
~KoKo 22-02-2008 11:49
Chcecie ich znaleźć? Postawcie się cywilnym radiowozem w pobliżu Kościoła w Cieplicach (ul. Cieplicka) Te matołki w kapturach mieszkają na przeciwko kościoła. Kiedyś w parku cegłami wybijali okna w jednym z opuszczonych budynków. Kiedyś też udaremniłem pobicie starszego pana przez tych samych zepsutych gówniarzy. Im nie wolno pobłażać. Ich trzeba zamknąć nie czekając aż w "dziecinnej" zabawie zabiją kogoś w parku czy na mieście.
Komix 22-02-2008 13:14
Popieram |~|...nie jest tak że 'atakują' każdego kto przechodzi ulicą, a na pewno nie bez powodu...
ebee 22-02-2008 13:39
W zeszłym roku okradziono mi samochód w cieplicach. Ustaliłem sprawców, podałem cieplickiej policji. W tym tygodniu wybito mi kolejną szybę . Ustaliłem sprawcę i cisza. Pan L z czterema wyrokami ( w tym jeden z mojej inicjatywy) którego złapałem na gorącym uczynku na włamaniu chodzi wolno po Cieplicach ... i się śmieje ! Placem Piastowskim wieczorami nie chodzę, bo strach. Straż miejska działa raczej w dzień........ Tylko po co o tym pisać ? Czy to coś zmieni ? Pozdrawiam: EBEE
~x do hetman 22-02-2008 14:11
Nic dodać nic ująć.
piipi 22-02-2008 14:33
...do - (~ebee)...zal mi Ciebie i to...bardzo !!!. *KOCHAM * - Plac Piastowski,a szczegolnie po zapadnieciu zmroku....tam jest taka cudowna moc radosci,a takze piekna !.~Ebee,moja rada - tego "trudnego" chlopine do piwniczki przymknij...tak na pare dni !.
~Jowita 22-02-2008 18:05
Koko ma racje!Ci zdemo...lizowani totalnie chuliganie robią sobie co chcą jeden z nich, był nawet w ośrodku poprawczym,ale już wyszedł i lata z pistoletem na kulki celując w przechodniów SKANDAL!(AŻ STRACH POMYŚLEĆ,ŻE NARAZIE JEST TO TYLKO PISTOLET NA KULKI,A CO BĘDZIE GDY POSTANOWI GO ZAMIENIĆ NA BROŃ PRAWDZIWEGO KALIBRU...
~Gen 22-02-2008 18:07
Wyłapac tych wszystkich kiboli, blokersów, chuliganów i innych bandytów wysłac na Madagaskar, albo na Antarktydę tam szkody może nie narobią .
~zzzz 22-02-2008 18:58
a propos straży miejskiej , to dzwoniąc i prosząc o interwencje trzeba czekać 2-3 godziny bo jak informuje Pan Dyspozytor Strażnicy (teksasu) maja ważne sprawy :/
~sindi do "hetman" 22-02-2008 21:50
Zdecydowanie zgadzam się z Tobą.Jestem tego samego zdania.Ponadto uważam,że nasze prawo jest po prostu do niczego.
~Blokers do Gen 22-02-2008 22:02
Na Madagaskar jak już... tam się przynajmniej opalę... a jak masz pan jakieś uprzedzenia do Blokersów to masz pan niepoukładane w głowie... Nie każdy musi być taki jak tamci d...le.
~OND 23-02-2008 0:41
tu popre blokersa nie kazdy potrafi tylko niszczyc mówicie ze nas zle traktója za granicą,błąd nie wszyscy tacy jestesmy tylko jest paru zepstutych polaków ktorzy myślą ze wszystko mogą,powylapywac i tyle w grupie kazdy mocny tak to gnojki by plakaly:D:D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W sobotę zbiórka krwi

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Podgórna zarośnięta!

Mobilizacja przed II turą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
105
Tak
50%
Nie
40%
Nie wiem
10%