MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

“Pobiegną po Nowe Życie”

Wiadomości: Wisła
Wtorek, 18 lutego 2014, 21:30
Aktualizacja: 21:31
Autor: MDvR
Fot. organizator
Zbliża się czwarta edycja „Biegu po Nowe Życie”. Już 1 marca spotykamy się w Wiśle, a na starcie pojawią się znani i lubiani sportowcy oraz artyści – gwiazdy małego i dużego ekranu. Jak co roku będziemy biegać na nartach, ale przede wszystkim, będziemy promować działania prozdrowotne, edukować w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa kraju do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego.

Patronat honorowy nad „Biegiem po Nowe Życie” 2014 objęli prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski i małżonka prezydenta RP Anna Komorowska. Jak zawsze kompletujemy grupę wspaniałych ludzi, którzy będą z nami w czwartej edycji „Biegu po Nowe Życie”. Kto tym razem będzie na sportowo wspierał naszą inicjatywę? Po roku nieobecności będą z nami muzycy grupy PECTUS, po raz drugi pojawi się Szymon Wydra z przyjaciółmi z grupy Carpe Diem, a po raz pierwszy DJ Adamus. Nie zabraknie zwycięzcy poprzedniej edycji – Rafała Brzozowskiego. Będzie z nami również Jula – jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Na trasie zobaczymy także byłych i obecnych sportowców – swoje umiejętności biegowe zaprezentują Artur Siódmiak i Tomasz Iwan, zadebiutują w Biegu po Nowe Życie Tomasz Frankowski i Jarosław Hampel – indywidualny wicemistrz świata na żużlu. Polską scenę kabaretową będą reprezentować Łowcy.B z Mariuszem Kałamagą na czele oraz Leszek Malinowski z kabaretu Koń Polski. Nie zabraknie także aktorów: zaczynamy od Jarka Jakimowicza – od początku w Biegu po Nowe Życie, Iza Zwierzyńska – czyli „Barwy szczęścia” - po raz drugi z nami, Rafał Zawierucha /”Przepis na życie”/ zaliczy debiut biegowy podobnie jak Olga Kalicka /Rodzinka.pl/. Wystartuje także Jerzy Mielewski – dziennikarz, komentator i prezenter Polsatu Sport - dwukrotny triumfator zawodów w Wiśle. A skoro mowa o dziennikarzach to w tym roku zobaczymy ich na trasie naprawdę wielu – swoje sztafety wystawią polskie media. Nie zapominamy także o sportowcach zrzeszonych w Stowarzyszeniu Sportu po Transplantacji – jak zawsze będą z nami w Wiśle.

Lista naszych przyjaciół cały czas się powiększa. Szczegóły programu będą znane wkrótce – bazą „Biegu po Nowe Życie” będzie Hotel Gołębiewski, a biegać będziemy w centrum Wisły (Park Kopczyńskiego, Plac Hoffa). Mamy dla was nie lada niespodzianki w tym także sportowe, o czym w kolejnych informacjach prasowych.

Więcej na naszej stronie internetowej www.biegponowezycie.pl oraz profilu facebookowym.

(Organizator)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Grand Prix Polonia 2020 za nami

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Czernow, Machałek i Obaz byli za ogromnymi podwyżkami – dla siebie

Trenowali na francuskiej ziemi

Czytelniczka: drogo i brudno

Rzeźby dla Kowar

Trwają porządki w Mysłakowicach

Powalczą z rywalami i własnymi słabościami

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
934
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%